razorboyy рекомендує цей магазин
30 червня 2022

Купив: Монітор 27 Gigabyte G27QC

Покупку оформив дуже швидко, бо монітор був у наявності. Доставка того ж дня. Монітор підключив, перевірив - нюансів по роботі не помітив, все добре. Магазин взяв собі на заміточку для майбутніх покупок.
thesnek рекомендує цей магазин
29 червня 2022

Купив: Точка доступу (зовнішня) Ubiquiti LTU Rocket

Ubiquiti LTU Rocket був у наявності у магазині Комтраейд, ціна нормальна, тому купив. Опис співпадає з реальністю, відправка одразу.
MartaBila рекомендує цей магазин
29 червня 2022

Купив: Ubiquiti AirMax Omni 5G 10 (AMO-5G10)

Советую. Сервис на высоте, товар качественный. Продавец быстро перезванивает.
Dina1505 рекомендує цей магазин
27 червня 2022

Купив: Аккумулятор для ИБП Merlion GP12260M5

Аккумулятор працює, доставка швидка. Продавець ввічливий і передзвонив швидко.
Наташа Кожолянко рекомендує цей магазин
25 червня 2022

Купив: WiFi система LINKSYS VELOP WHW0302

WiFi-систему перевірили, все працює. Модель відправили ту, що й замовляла.
Оксана Козачкова рекомендує цей магазин
24 червня 2022

Купив: Коммутатор Gigabit Ethernet PoE + Linksys LGS108P

Все добре. Товар якісний, відправили швидко.
Кен Нопрен рекомендує цей магазин
22 лютого 2022

Хотів купити: Карта памяти Kingston microSDXC Canvas Select Plus 128GB UHS-I V10 A1 Class 10 (SDCS2/128GBSP), Замовлення №36092

Товар в наличии
b1os не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
19 лютого 2022

Купив: HUAWEI E8372h-608

Сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, сервісна підтримка

После заказа, на 3й день решил позвонить, оказалось, что со мной связались и всё уточнили. Но я этого не помню. Не рекомендую
купил после этого видеокарту тут, всё вышло чётко. понять и простить.
5 травня 2023 Відповісти
Родион не рекомендує цей магазин
18 лютого 2022

Купив: Корпус MSI MAG Forge 100M без БП

James_jamesons не рекомендує цей магазин
18 лютого 2022

Хотів купити: Корпус MSI MAG Forge 100M без БП, Замовлення №35980

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Замовив товар 16-го числа, пройшло два дні і з того часу зі мною ніхто не зв'язався. Звернувшись до онлайн чату, консультант мені повідомив про те, що ціна на товар не актуальна і вона вища на 600 грн. За два дні мене ніхто про це не повідомив і я втратив час. Було б зручно якщо підтвердження замовлення приходило в виді СМС на телефон. Також бажано спілкуватися з покупцем тією мовою на якій він з вами спілкується.