Антон рекомендує цей магазин
19 квітня 2024

Купив: Літні шини Premiorri Solazo S Plus (215/55R17 94V), Замовлення №23797

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Замовляв шини. Ціна була найнижчою з усіх інших варіантів. Прийняли замовлення швидко. Але після передоплати мною вказаної суми, не одразу відправили товар. Обіцяли доставку за 2-3 дні. Я чекав майже тиждень. Але вцілому задоволений і можу рекомендувати магазин.
Відповідь представника «Nakolesah.net.ua»
Дякуємо за замовлення та відгук. Нам приємно що ви залишились задоволені нашим сервісом. На наступні замовлення за вами зафіксована знижка. З повагою, керівник інтернет - магазину "Nakolesah.net.ua".
O-ZONE рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Купив: Літні шини Arivo Premio Arzero (205/55R16 91V), Замовлення №23760

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Замовив шини, відправили на наступний день за передоплатою за доставку. Ціна не завищена, продавця рекомендую.
Відповідь представника «Nakolesah.net.ua»
XAPTCK не рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Хотів купити: MATADOR HECTORRA 5 205/60 R16 92H

Однозначно не рекомендую. Створили сайт, а продукції немає в наявності, пропонують доставити через службу доставки. Не бачу сенсу платити за доставку, якщо проживаю за місцем.
Віталій Піскун не рекомендує цей магазин
3 січня 2024

Купив: Замовлення:№23145-2хHankook Winter i*cept IZ2 W616 175/65 R14 86T XL , Замовлення №23145

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Шини прийшли згідно опису 23 року Не сподобалось те що треба скидати передоплату Було написано що відправка з Черкас, а фактично бідправка з Борисполя Передплату скинув 28.12, а колеса відправили 02.01.
Відповідь представника «Nakolesah.net.ua»
Дякуємо за замовлення та відгук. На наступні замовлення за вами зафіксована знижка. З повагою, керівник інтернет - магазину "Nakolesah.net.ua".
yakiv spirinkov не рекомендує цей магазин
26 грудня 2023

Купив: Triangle WinterX TW401 215/50 R17 95V XL, Замовлення №23046

Сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, повернення товару, фіскальний чек

Виталий Глебов рекомендує цей магазин
21 листопада 2023

Купив: Habilead SnowShoes AW33 235/50 R17 100H XL, Замовлення №22404

Швидко зв'язалися та надіслали колеса. Товар відповідає заявленому, найнижча ціна в інтернеті
Евгений Цодиков рекомендує цей магазин
10 листопада 2023

Купив: Goodride z-507 (215/70 r16), Замовлення №22268

Найнижча ціна на ці колеса саме в цій крамниці. Швидко зв'язалися зі мною. Домовилися про доставку. Сказали що відправка протягом трьох днів з моменту підтвердження замовлення. По ітогу сьогодні третій день, колеса вже на машині. Із задоволенням купуватиму тут ще і рекомендуватиму усім друзям.
Представник магазину «Nakolesah.net.ua»
Дякуємо за замовлення та відгук.
22 грудня 2023 Відповісти
Дякую, обов'язково скористаюся. Шкода що літні теж нові)) Комусь із друзів замовлю
22 грудня 2023 Відповісти
Денис Шашликов рекомендує цей магазин
5 листопада 2023

Купив: 4хMatador MP 93 Nordicca 225/50 R18 99V XL, Замовлення №22123

Відповідь представника «Nakolesah.net.ua»
Дякуємо за відгук. На наступні замовлення за вами зафіксована знижка. Безпечних Вам доріг.
supreme не рекомендує цей магазин
1 листопада 2023

Купив: Літні шини Triangle Tire PL02 (235/50R18 101V), Замовлення №1

Сподобалося: наявність

Оформил и оплатил заказ в ЧТ 26 обещали выслать на след день даже прислали смс с номер ТТН, в ПТ ничего не пришло... в ПН сам набрал спросил вот просто заказ забыли потеряли.. Гарантия только до 1 обувки а не как у других 2 года брака заводского, т.е. гарантии по сути нет. Товарыный чек пришлось выпрашивать .
Vetochka рекомендує цей магазин
21 жовтня 2023