Galaxy Chess рекомендує цей магазин
2 жовтня 2022

Купив: Сапоги Blizzarini, Замовлення №211019-650461

Вже не перший раз тут замовляю, поки все добре, комплекто і вчасно, тому всім задоволений
AngryAgain не рекомендує цей магазин
13 лютого 2022

Купив: Брюки Red Polo, Замовлення №UA220211-724112

Не сподобалося: оформлення замовлення, повернення товару, сервісна підтримка

Добрий вечір! Прикро, що доставка товару залишила лише негативні враження. Щоб змогли розібратись в ситуації, будь ласка, повідомте номер замовлення. Напишіть нам повторно у Viber чи Telegram. З повагою, Ваша Lamoda
13 лютого 2022 Відповісти
Ирина Молодид не рекомендує цей магазин
22 січня 2022

Купив: Magnet юбка, Замовлення №UA220122-690166

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Не сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Добрий день, Ірино! Прикро, що доставка замовлення викликала хвилю неприємних емоцій. Напишіть нам, будь ласка, номер замовлення у Viber чи Telegram. Ми додатково перевіримо інформацію по замовленню. З повагою, Ваша Lamoda.
24 січня 2022 Відповісти
irzik не рекомендує цей магазин
8 січня 2022

Купив: Ночная сорочка

Всё хорошо в этом магазине кроме окончательного получения товара. Заказан был 64 размер, а получен 58. Евроразмер 58 соответствует украинскому 64. Но замеряв полностью изделие видно, что параметры совершенно не соответствуют. Обидно, что заказ пришёл перед Новым годом и подарка не получилось. Что не так с продавцом: невнимательность и халатность?
Добрий день! Прикро, що подарунок на Новий рік був зіпсований. Напишіть нам, будь ласка, номер замовлення у Viber чи Telegram. Ми додатково перевіримо інформацію по замовленню і, по необхідності, зробимо нові заміри товару.. З повагою, Ваша Lamoda.
11 січня 2022 Відповісти
Спасибо за ответ. Но, к сожалению, из-за такой неприятности контакт в вайбере был удалён. не могу связаться без телефона.
11 січня 2022 Відповісти
lamoda.ua відповів на коментар irzik
Добрий вечір! Напишіть електронний лист нам на почту feedback.ua@lamoda.ua. Ми завжди на зв'язку) З повагою, Ваша Lamoda.
12 січня 2022 Відповісти
Real Madrid не рекомендує цей магазин
15 жовтня 2021

Хотів купити: under armour jacket

Не сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

При оформлении заказа потребовали доплатить 360 грн якобы за то, что поменялся курс. не рекомендую.
Добрий вечір! Прикро, що Вам довелось додатково оплатити 360 грн. через митні нарахування( На жаль, умови доставки замовлень, що перевищують 100 євро не дають змоги знати чи будуть додаткові списання, так як все залежить від курсу( Напишіть нам, будь ласка, номер замовлення у Viber чи Telegram. Ми додатково перевіримо інформацію по замовленню. З повагою, Ваша Lamoda
17 жовтня 2021 Відповісти
Янина Прокопчук рекомендує цей магазин
5 жовтня 2021

Купив: Рубашка и Брюки Zubrytskaya, Замовлення №UA210919-569233

Заказ от 19.09. Более двух недель никакой информации о доставке товара. Служба поддержки ответила о направлении запроса партнёру 29.09, но он молчит.
Добрий день, Яніна! Прикро, що замовлення не було доставлене в зазначені терміни. Щоб змогли швидше розібратись в ситуації, будь ласка, повідомте номер замовлення. Напишіть нам повторно у Viber чи Telegram. З повагою, Ваша Lamoda
7 жовтня 2021 Відповісти
Бренд zubrytskaya принес мне извинения, проблема решена. Я удовлетворена оказанным вниманием, спасибо за реагирование!
13 жовтня 2021 Відповісти
Вдячні Вам за відповідь. Раді, що питання вирішено ;) З повагою, Ваша Lamoda
15 жовтня 2021 Відповісти
Odessamebel рекомендує цей магазин
22 липня 2021

Купив: Джинсы

Жена иногда, переодически что-то заказывать на этом сайте, размер не всегда подходит нос возвратом проблем ещё небыло. Цены хорошие, ещё всякие там скидки и распродажи, что делает этот магазин весьма неплохим вариантом для покупки одежды.
Доброго вечора! Дякуємо за відгук. Приємно, що оцінили нашу роботу. Ми завжди готові допомогти підібрати розмір та дізнатися заміри на складі. Звертайтеся, працюємо цілодобово! З повагою, Ваша Lamoda
22 липня 2021 Відповісти
Chanel Let рекомендує цей магазин
24 червня 2021

Купив: Patrol RTLAAD036101, Замовлення №UA210608-624036

Все ок. Гроші за товар повернули. Дякую.
Добрий день! Раді що Ви залишись задоволені нашою роботою. Чекаємо Вас знову в нашому магазині) З повагою, Ваша Lamoda
27 червня 2021 Відповісти
Yevheniy Antikov не рекомендує цей магазин
7 квітня 2021

Купив: Парка Selected Homme, Замовлення №UA210329-935878

Не сподобалося: видача товару на складі, повернення товару, сервісна підтримка

Заказал специально что бы примерять в отделение Jastin 318. Мне на отделении отказались показывать и давать на примерку товар. Сказали только после оплаты, я - окей, но если мне не понравиться или не подойдет я смогу вернуть деньги? На что мне ответили - что только после заявы и расмотрения его со стороны Lamoda, и это мне снова ехать на куличики горки возвращать деньги, крайне не рекомендую такой сервис.
Доброго дня, Yevheniy! Прикро, що змусили засумніватись в якості обслуговування. Та умови в пункті видачі замовлень Lamoda & Justin передбачають примірку лише після повної оплати. При необхідності повернення товару, в заяві на повернення Ви можете вказати дані банківської карти, на яку кошти будуть перераховані протягом 3-х робочих днів з моменту отримання товару на складі. З повагою, Ваша lamoda
8 квітня 2021 Відповісти
Elena_txg рекомендує цей магазин
30 березня 2021

Хотів купити: Джинсы

Ламода один из лучших интернет-магазинов Украины. Хороший ассортимент, Все четко, возврат денег быстро и в установленные сроки за 8 лет покупок задержек возврата денег не было ни разу!
Здравствуйте, Елена! Мы очень ценим, что у нас есть такие отзывчивые и благодарные покупатели, как Вы) Ваше доверие - это наш стимулятор для качественной работы. Будем стараться держать этот уровень сервиса и улучшать наш ассортимент, чтобы встретиться с Вами еще не раз в нашем магазине. Большое спасибо Вам за прекрасный отзыв! С уважением, Ваша lamoda
31 березня 2021 Відповісти