Дмитро рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Hoco J101B Astute 30000mAh 22.5W Black, Замовлення №562479

все прийшло запаковане і в назначений термін, товар працює, не знаю що ще додати щодо роботи магазину
Відповідь представника «Enko»
Чудово, що Ви задоволені замовленням! Ми завжди намагаємося забезпечити швидку доставку і якісний товар для наших клієнтів. Якщо у Вас виникнуть ще які-небудь запитання або потреби, звертайтеся до нас. Будемо раді допомогти Вам і надалі!
nekombatant рекомендує цей магазин
15 квітня 2024

Купив: Силовий блок Eserver 19, Замовлення №562442

Все як завжди чудово. Товаром і обслуговуванням задоволений. В черговий раз магазин рекомендую!
Відповідь представника «Enko»
Дякуємо за Ваш відгук і за те, що обираєте наш магазин знову! Ми завжди намагаємося забезпечити наших клієнтів найкращими продуктами та обслуговуванням. Якщо у Вас з'являться будь-які питання або потреби, будь ласка, звертайтеся до нас. Ми завжди тут, щоб допомогти Вам!
Виктория Болтянская рекомендує цей магазин
13 квітня 2024

Купив: Мережевий зарядний пристрій Samsung 25W PD Power Adapter White (w/o cable) (EP-T2510NWE), Замовлення №561869

Дуже гарне обслуговання: швидко передзвонили;детально розповіли про якість товару та можливу дату його відправки;замовлення получила раніш,ніж очікувала
Відповідь представника «Enko»
Дякуємо за Ваш відгук! Ми завжди намагаємося надавати якісне обслуговування та інформувати наших клієнтів про всі аспекти їх замовлення. Раді, що Ви отримали замовлення швидше, ніж очікували. Якщо у Вас є будь-які питання або потреби у майбутньому, будь ласка, звертайтеся до нас. Будемо раді допомогти Вам ще раз!
Vasiliy рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link TL-MR3420, Світлодіодна лампа LED VIDEX LED A60e 10W E27 4100K 12-48V (VL-A60e12V-10274), Карта пам'яті Kingston 64 GB microSDXC Class 10 UHS-I Canvas Select Plus SDCS2/64GBSP, Автомобільний тримач для смартфона XoKo RM-C10 Black (XK-RMC10-BLCK), Bluetooth адаптер Borofone BC44 Soul Car Metal Gray (BC44MG), Замовлення №560612

Актуальні ціни, є товар який відносно не просто знайти у інших (наприклад лампи e27 на 12 вольт). Рекомендую!
Відповідь представника «Enko»
Дякуємо за Ваш відгук та рекомендацію! Ми завжди намагаємося надавати актуальні ціни та розширений асортимент товарів, щоб задовольнити потреби наших клієнтів. Раді, що Ви знайшли необхідний товар у нашому магазині. Якщо у вас є ще які-небудь потреби або запитання, звертайтеся до нас. Будемо раді допомогти Вам з майбутніми замовленнями!
Юрий Федоров рекомендує цей магазин
6 квітня 2024

Купив: Акустична система JBL Clip 4, Портативна колонка JBL Clip 4 Blue (JBLCLIP4BLU), Замовлення №560945

Однозначно рекомендую, я в захваті від швидкості реагування .В 12:00 годин замовив і в 11: 50 вже отримав в Краматорську( в продовж доби). Все в комплекті, з усіма документами і зробив оплату на рахунок без сумніву . ( Менеджер порекомендував щоб не переплачувати комісійні) Дякую за швидкість, порядність , і таку гарну інформативність. Успіху вам в роботі!
Відповідь представника «Enko»
Дякуємо Вам за підтримку та рекомендації! Ми завжди раді надавати нашим клієнтам найкращий сервіс і дбати про їхні потреби. Швидка доставка та гарне обслуговування - це наші пріоритети, і ми раді, що Ви були задоволені нашою роботою. Якщо у вас є будь-які інші питання або потреби, будь ласка, звертайтеся до нас.
Phantom Prince не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
5 квітня 2024

Хотів купити: Навушники без мікрофону AKG K52 (3169H00010), Карта пам'яті Kingston 128 GB microSDXC Class 10 UHS-I Canvas Select Plus SDCS2/128GBSP, Миша Redragon Sniper (77608)

Раніше відгук був негативним через затримку з відправленням моєї замовленої продукції. Проте, хочу відзначити, що проблема була вирішена. Після мого контакту з обслуговуючим персоналом, вони швидко відповіли та пояснили причину затримки. Мене заспокоїло, що їхній підхід до розв'язання проблеми був ввічливим та професійним. Замовлення відправили негайно після цього. Хоча були незручності, я ціную їхню реакцію та зусилля у вирішенні ситуації. Тепер мій враження від магазину більш позитивне.
Відповідь представника «Enko»
Дякуємо Вам за відгук та змогу поділитися своїм досвідом та враженнями. Ми приносимо свої щирі вибачення за будь-які незручності, з якими Ви стикнулися. Ваші коментарі допомагають нам покращувати якість наших послуг та забезпечувати задоволення наших клієнтів. Якщо у вас є будь-які додаткові зауваження або запитання, будь ласка, звертайтеся до нас. Ми завжди готові надати Вам найкращий сервіс.
Игорь Уман рекомендує цей магазин

Купив: Навушники без мікрофону Pixus Space White, Замовлення №559818

Купував навушники Pixus Space White.Запаковано якісно.Звук середній,мікрофон працює задовільно,в порівнянні с другими.З відкритою кришкою зарядного боксу,дуже не зручно діставати навушники.Це перше враження.Магазин працює чітко.
Відповідь представника «Enko»
Дякуємо за Ваш відгук та детальний огляд продукту. Ми завжди цінуємо Ваші враження та коментарі щодо наших товарів. Наша команда постійно прагне поліпшити якість наших послуг, тому Ваш зворотній зв'язок дуже важливий для нас. Якщо у Вас є які-небудь додаткові питання або зауваження, будь ласка, повідомте нам. Ми завжди готові допомогти Вам і зробити покупки якомога приємніше.
poshkins рекомендує цей магазин

Купив: Мишка Logitech M350s Wireless Rose, Замовлення №559805

Оформив покупку миші в неділю і вже в понеділок відправили. Товар в порядку, але нажаль не було вказано, що в комплекті не йде юсб адаптер для миші. Пощастило, що минула мишка теж була бездротова логітек, тож підключився до нової без проблем.
Відповідь представника «Enko»
Дякуємо за Ваш позитивний відгук. Ми приносимо вибачення за будь-які непорозуміння щодо комплектації товару. На нашому сайті дійсно не було вказано, що в комплектації не має приймача USB Logi Bolt, але було зазначено, що мишка підключається безпосесредньо по Bluetooth. Завдяки Вашому зворотньому зв'язку ми переглянули опис товару та зробили його більш актуальним. Ми дуже раді, що мишка Вас повністю влаштувала. Якщо у Вас виникнуть будь-які інші питання або потреба у додатковій інформації, будь ласка, повідомте нас. Ваша задоволеність є для нас пріоритетом.
Рома Кошкин рекомендує цей магазин

Купив: Миша Bloody R90 Plus Naraka, Замовлення №559523

Відповідь представника «Enko»
Дякуємо за Ваш позитивний відгук!
olexandersh рекомендує цей магазин
2 квітня 2024

Купив: SSD диск Kingston NV2 1TB M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 x4, Замовлення №559669

Замовив в суботу після обіду, відправили в той же день, все добре
Відповідь представника «Enko»
Дякуємо за Ваш відгук! Ми завжди намагаємося надати оперативний сервіс та задоволення від покупок. Якщо у Вас виникнуть будь-які питання або потреба у додатковій інформації, будь ласка, звертайтеся до нас. Від нашої команди Вам найкращі побажання!