poshkins рекомендує цей магазин
4 квітня 2024

Купив: Мишка Logitech M350s Wireless Rose, Замовлення №559805

Оформив покупку миші в неділю і вже в понеділок відправили. Товар в порядку, але нажаль не було вказано, що в комплекті не йде юсб адаптер для миші. Пощастило, що минула мишка теж була бездротова логітек, тож підключився до нової без проблем.
Відповідь представника «Enko»
Дякуємо за Ваш позитивний відгук. Ми приносимо вибачення за будь-які непорозуміння щодо комплектації товару. На нашому сайті дійсно не було вказано, що в комплектації не має приймача USB Logi Bolt, але було зазначено, що мишка підключається безпосесредньо по Bluetooth. Завдяки Вашому зворотньому зв'язку ми переглянули опис товару та зробили його більш актуальним. Ми дуже раді, що мишка Вас повністю влаштувала. Якщо у Вас виникнуть будь-які інші питання або потреба у додатковій інформації, будь ласка, повідомте нас. Ваша задоволеність є для нас пріоритетом.
Рома Кошкин рекомендує цей магазин
4 квітня 2024

Купив: Миша Bloody R90 Plus Naraka, Замовлення №559523

Відповідь представника «Enko»
Дякуємо за Ваш позитивний відгук!
olexandersh рекомендує цей магазин
2 квітня 2024

Купив: SSD диск Kingston NV2 1TB M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 x4, Замовлення №559669

Замовив в суботу після обіду, відправили в той же день, все добре
Відповідь представника «Enko»
Дякуємо за Ваш відгук! Ми завжди намагаємося надати оперативний сервіс та задоволення від покупок. Якщо у Вас виникнуть будь-які питання або потреба у додатковій інформації, будь ласка, звертайтеся до нас. Від нашої команди Вам найкращі побажання!
Aleks Pathfinder рекомендує цей магазин
30 березня 2024

Купив: Baseus Bipow Digital Display 20W 20000 mAh Black (PPDML-M01, PPBD050501), Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Bipow Digital Display 20W 20000 mAh Black (PPDML-M01, PPBD050501), Замовлення №559471

Все гарно, магазин Enko рекомендуємо.
Відповідь представника «Enko»
Дякуємо за Ваш відгук та рекомендацію! Ми завжди намагаємося надати найкращий сервіс і задоволення від покупок нашим клієнтам. Якщо у вас з'являться будь-які питання або потреба у додатковій інформації, будь ласка, звертайтеся до нас. Від нашої команди до Вас найкращі побажання!
glebich рекомендує цей магазин
29 березня 2024

Купив: Кабель USB Type-C Hoco U55 USB Type-A to USB Type-C 1.2m Black (6957531096221), Замовлення №558299

Все супер, попросив не телефонувати, зав'язалися по пошті. Все оперативно і так як обіцяно.
Відповідь представника «Enko»
Дякуємо за Ваш відгук! Ми завжди намагаємося надавати нашим клієнтам зручний та ефективний сервіс. Раді чути, що Ваше замовлення було опрацьовано швидко і з урахуванням усіх побажань. Якщо у Вас з'являться будь-які питання або потреба в додатковій допомозі, будь ласка, звертайтеся до нас.
jwvanya рекомендує цей магазин
29 березня 2024

Купив: SSD накопичувач Kingston A400 240 GB OEM (SA400S37/240GBK), Замовлення №559147

Не перший раз купую. Ціни — найнижчі на багато позицій.
Відповідь представника «Enko»
Дякуємо Вам за відгук та за те, що обираєте наш магазин знову! Ми завжди намагаємося пропонувати конкурентоспроможні ціни на наші товари, щоб забезпечити Вас якісними продуктами за доступними цінами. Щиро сподіваємося на подальше співробітництво і далі будемо робити все можливе, щоб задовольнити Ваші потреби та очікування.
roHi6ec рекомендує цей магазин
28 березня 2024

Купив: SSD накопичувач Golden Memory 128 GB (GM2020128GB), SSD накопичувач Mibrand Caiman 128 GB (MI2.5SSD/CA128GB), Замовлення №557968

Як завжди сервіс на висоті при найнижчій ціні на ринку.
Відповідь представника «Enko»
Дякуємо за Ваш відгук та довіру до нашого магазину! Ми завжди намагаємося надавати якісний сервіс та конкурентоспроможні ціни для наших клієнтів. Для нас дуже важливо, щоб Ви були задоволені своїми покупками та зверталися до нас знову. Якщо у вас виникнуть будь-які питання або потреби, будь ласка, звертайтеся. Ми завжди готові допомогти!
Волноваха рекомендує цей магазин
28 березня 2024

Купив: Power Bank PR157, Usb флеш 16gb mibrand, Замовлення №558147

Все прекрасно. Рекомендую
Відповідь представника «Enko»
Дякуємо за Ваш відгук та рекомендацію! Ми завжди раді бачити задоволених клієнтів. Якщо у вас з'являться будь-які питання або потреби, ми завжди готові надати Вам якісний сервіс та підтримку. Бажаємо Вам приємних покупок у майбутньому!
laplas. рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Купив: Миша Razer DeathAdder V3 (RZ01-04640100-R3M1), Замовлення №557865

*замовляв мишку 22 позвонили сказали шо відправлять в понеділок я погодився відправили 25 забрав 26. -в оператора поганий денамік в телефоні погано чути що говорить -у магазина нема кабінета користувача незручно як на мене
Відповідь представника «Enko»
Дякуємо за Ваш відгук та вибір нашого магазину! Ми дуже раді, коли наші клієнти задоволені своїми покупками. Щодо Вашого опису мишки, ми завжди намагаємося надавати різноманітні товари, щоб кожен клієнт міг знайти щось для себе. На рахунок Вашого зауваження про оператора та відсутність особистого кабінету користувача, ми вдячні за Ваші коментарі та зробимо все можливе, щоб поліпшити наш сервіс у майбутньому. Якщо у Вас будуть ще які-небудь запитання або потреби, будь ласка, звертайтеся до нас. Ми завжди тут, щоб допомогти Вам!
Паша Л рекомендує цей магазин
22 березня 2024

Купив: Кабель USB Type-C Baseus Display Fast Charging Type-C to Type-C 100W 1m Black (CATSK-B01), Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Adaman Metal Digital Display 10000mAh 22.5W (2021 Editon) Black Overseas Edition (PPAD070001), Замовлення №557196

Відповідь представника «Enko»
Добрий день! Дякуємо за Ваш позитивний відгук!