Влад Виверра рекомендує цей магазин
17 грудня 2022

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Bipow Digital Display 20W 20000 mAh Black (PPDML-M01, PPBD050501), Замовлення №418072

Дуже рекомендую цей магазин до вашої уваги! Все дуже цивільно, приємно було що разом з товаром додали фірмовий пакет. Вже замовив ще, і далі буду замовляти :) З поверненням товару не було проблем!
Відповідь представника «Enko»
Доброго дня! Раді, що Вам все подобається. Очікуємо наступних замовлень.
Николай рекомендує цей магазин
16 грудня 2022

Купив: Пилосос 2в1 (вертикальний + ручний) Deerma Corded Hand Stick Vacuum Cleaner DX115C, Замовлення №416330

Дуже, сподобався сервіс магазину, наявний товар викупили, але швидко зв'язалися з постачальником і забронювали для мене новий, часу зайняло 1-2 дня. Загалом через 5 днів з дати замовлення отримав твар на новій пошті.
Відповідь представника «Enko»
Доброго дня! Раді, що Ви залишились задоволені. Дякуємо за зворотній зв'язок.
Igor Karpuk рекомендує цей магазин
15 грудня 2022

Зібрав у Enko майже увесь свій ПК, окрім відеокарти. Рекомендую цей магазин, чудовий сервіс, прийнятні ціни.
Відповідь представника «Enko»
Доброго дня! Раді, що Ви залишились задоволені. Дякуємо за рекомендації.
Rostislove Barilo не рекомендує цей магазин
15 грудня 2022

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Відповідь представника «Enko»
Доброго дня! Сталось непорозуміння між нами, Вам телефонувала наш менеджер та ви роз'яснили ситуацію.
Костя Пухтаєвич рекомендує цей магазин
14 грудня 2022

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Silicon Power GP15 10000mAh White (SP10KMAPBKGP150W), Замовлення №415718

Перший раз замовляв. Спочатку низька ціна насторожила, але все виявилося добре. Оформляв з післяплатою. Замовляв пізно ввечері, в суботу вранці зателефонували і відправили. Рекомендую. Низькі ціни, швидка доставка.Дякую!
Відповідь представника «Enko»
Доброго дня! Раді, що Вам все сподобалось. Дякуємо за рекомендації та відгук.
Никита рекомендує цей магазин

Купив: Процесор AMD Ryzen 7 5800X3D (100-100000651WOF), Замовлення №407056

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Відповідь представника «Enko»
Доброго дня! Дякуємо за відгук.
Alexandr Shpigar не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
14 грудня 2022

Оформив замовлення, зробив повну предоплату, погодився на строки відправки 5-7 робочих днів. Набираю на 6-й день, менеджер запевняє, що товар наступного дня точно відправлять. Дзвоню на 7-й день, мені повідомляють, що такого товару у них немає в наявності. Тобто за 7 робочих днів вони не могли перевірити наявність товару.
Відповідь представника «Enko»
Доброго дня! Надайте будь ласка номер телефону або номер замовлення, щоб ми могли зв'язатись з Вами та вирішити питання.
Замовлення №412645. Дякую, гроші повернули, а от втрачений час вже не повернеш.
14 грудня 2022 Відповісти
Вже все добре. Магазин працює над своїми помилками. Рекомендую.
22 грудня 2022 Відповісти
Представник магазину «Enko» відповів на коментар Alexandr Shpigar
Доброго дня! Раді, що вдалось врегулювати проблему, дякуємо за розуміння.
23 грудня 2022 Відповісти
Олег Праведный рекомендує цей магазин
13 грудня 2022

Купив: Акумулятор для ДБЖ polBAT AGM 12V-7.2Ah (PB-12-7.2-A), Акумулятор для ДБЖ polBAT AGM 12V-7.2Ah (PB-12-7.2-A), Замовлення №416626

Перезвонили швидко, відправили в цей же день. Ціна відповідає на хотлайні, рекомендую магазин. Товариш теж купував в ньому, теж ввсім задоволений.
Відповідь представника «Enko»
Доброго дня! Раді, що Вам все сподобалось. Дякуємо за рекомендації.
Коля Ua рекомендує цей магазин

Купив: Навушники QCY T17 Black EU Global, Замовлення №414952

Купую не вперше в цьому магазині (до цього замовляв процесор i3 10100f та недорогі автомобільні колонки) і жодного разу не стикався з якимись проблемами. Сервіс на високому рівні і це враховуючи сьогоднішні ,м'яко кажучи, важкі умови. Моя суб'єктивна оцінка 10 з 10.
Відповідь представника «Enko»
Доброго дня! Раді, що Вам все сподобалось. Дякуємо за високу оцінку нашої праці.
Vpertyukh рекомендує цей магазин
13 грудня 2022

Купив: Акумулятор для ДБЖ polBAT AGM 12V-7.2Ah (PB-12-7.2-A), Замовлення №415911

Другий раз купую в цьому магазині, тому попередньо оплатив товар за для економії на комісії нової пошти. Ціна актуальна та по низу ринку, зв'язалися швидко, відправили також вчасно. Єдине зауваження, як і в минулий раз, так це що до відсутності кабінету та нормального фільтру на сайті. Магазин рекомендую!!!
Відповідь представника «Enko»
Доброго дня! Раді, що Ви залишились задоволені, над особистим кабінетом працюємо. Дякуємо за відгук.