Максим Ковтун рекомендує цей магазин
29 січня 2024

Купив: Canyon WS-305 Foldable 3in1 Wireless charger, Замовлення №№ 543364

Вже не перш раз роблю покупки в цьому магазині. Завжди все на високому якісному рівні. І товари, і обслуговування. Дякую. Рекомендую всім.
Відповідь представника «Enko»
Дякуємо за Вашу лояльність та постійну підтримку нашого магазину! Ми завжди намагаємося забезпечити наших клієнтів найкращими продуктами і обслуговуванням. Ваша довіра важлива для нас, і нам приємно, що Ви залишаєтесь задоволені нашою роботою. Будемо раді бачити Вас знову серед наших клієнтів!
Makcll рекомендує цей магазин
29 січня 2024

Купив: Все комплектующие для Пк, Замовлення №542138

Взял все комплектующие для сбора нового пк кроме корпуса. Отличный магазин с лучшими ценами. Рекомендую! Корпус Lian Li 216 argb white. Жаль не было белого. Но черный есть в наличии.
Відповідь представника «Enko»
Дякуємо за Ваш вибір та позитивний відгук! Ми раді, що Ви задоволені нашими цінами і обслуговуванням. Новий ПК на базі обраних Вами комплектуючих має всі шанси стати потужною системою! Бажаємо Вам чудового досвіду зі збіркою та використанням нового ПК!
Oleg Tapanar рекомендує цей магазин
27 січня 2024

Купив: Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX 4070 SUPER GAMING OC 12G (GV-N407SGAMING OC-12GD), Замовлення №543365

Дуже задоволений, все чудово, відправили швидше ніж обіцяли
Відповідь представника «Enko»
Дякуємо за Ваш позитивний відгук! Чудово, що Ви задоволені нашим обслуговуванням. Ми завжди намагаємося відправляти товари якнайшвидше, щоб Ви могли отримати їх в найкоротший термін. Бажаємо Вам приємного користування придбаними товарами!
vvaleriy1950 рекомендує цей магазин
25 січня 2024

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Xiaomi Power Bank 3 Ultra Compact Black 10000mAh (BHR4412GL, PB1022ZM), Замовлення №542083

Я не первый раз делаю покупки в этом магазине. И как всегда, все на самом высоком уровне - информация о товаре, обслуживание, порядочность и доставка. Этот интернет-магазин, по моему мнению, является образцом современной интернет торговли. Молодцы!
Відповідь представника «Enko»
Дякуємо за Ваші теплі слова та довіру! Ми раді, що Ви задоволені обслуговуванням та покупками в нашому магазині. Завжди готові допомогти вам з будь-якими питаннями чи потребами. Бажаємо Вам тільки приємних вражень від використання придбаних товарів та чекаємо на Ваші майбутні замовлення. Дякуємо, що обрали нас!
svit4iq рекомендує цей магазин
23 січня 2024

Купив: Корпус Cougar Duoface Pro RGB White (CGR-5AD1W-RGB), Замовлення №542145

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Відповідь представника «Enko»
Дякуємо за Ваш відгук і розуміння ситуації. Приносимо свої щирі вибачення за непорозуміння, та що не змогли виконати Ваше замовлення. Раді чути, що Вам оперативно повернули кошти і Ви готові рекомендувати магазин. Якщо у вас виникають які-небудь інші питання чи потреби у майбутньому, будем раді допомогти. Бажаємо приємних покупок у майбутньому!
Oleksii рекомендує цей магазин
22 січня 2024

Купив: Настільна плитка Ergo IHP-1606, Замовлення №541768

Швидко відправили, плитку перевірив, все працює. Дякую.
Відповідь представника «Enko»
Раді почути, що Ви отримали своє замовлення швидко і все працює належним чином! Дякуємо за відгук, бажаємо Вам приємного користування новою плиткою!
CHIPS рекомендує цей магазин
20 січня 2024

Купив: SSD накопичувач Kingston A400 960 GB (SA400S37/960G), Замовлення №541448

Відповідь представника «Enko»
Добрий день! Дякуємо за позитивний відгук!
Shved рекомендує цей магазин
20 січня 2024

Купив: Кабель ATcom Premium HDMI 2m Black (23782), Замовлення №541729

Чудова якість за свої гроші.
Відповідь представника «Enko»
Дякуємо за Ваш відгук! Раді чути, що Ви задоволені якістю та вартістю придбаного товару. Приємних Вам вражень від користування новим товаром!
Игорь Есаулов рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Купив: Корпус ASUS GT501 TUF GAMING (90DC00A2-B09000), Замовлення № 541121

Обслуживание хорошее.Рекомендую.
Відповідь представника «Enko»
Дякуємо за Ваш відгук і рекомендацію! Раді чути, що Ви задоволені обслуговуванням у нашому магазині. Якщо у Вас виникнуть які-небудь питання чи потреби, будем раді допомогти. Приємних Вам покупок у майбутньому і гарного дня!
Ihor рекомендує цей магазин
17 січня 2024

Купив: SSD накопичувач Kingston KC600 512 GB (SKC600/512G), Замовлення №541092

Відповідь представника «Enko»
Дякуємо за Ваш позитивний відгук!