Lev рекомендує цей магазин
13 жовтня 2023

Купив: Лазерний картридж HP 59X Black (CF259X), Замовлення №9596

Картридж високої якості, свіжий, не відкритий. Обрав за порадою продавця і все підійшло. Дякую.
FLEX рекомендує цей магазин
22 серпня 2023

Купив: Фотобарабан Xerox 101R00555, Замовлення №9556

скажу коротко - фотобарабан купив, покупкою задоволений, ще повернусь сюди
Назар Старичок рекомендує цей магазин
10 серпня 2023

Купив: Лазерний картридж 59X Black (CF259X), Замовлення №9568

Замовив HP 59X Black, за два дні забрав на пошті. Новий.
AnastasiiaTer рекомендує цей магазин
25 липня 2023

Купив: Лазерний картридж Картридж Xerox 106R03745 Black (KT-106R03745), Замовлення №9571

14 липня замовила тут картридж для свого офісного принтера, моделі Xerox 106R03745 Black. 15 липня під вечір отримала вже смс від нової пошти про те що товар надійшов на пошту. Я вже не вперше користуюся послугами саме цього магазину, бо офісна техніка завжди потребує росхідники, а тут поки що найкращі ціни і завжди дуже швидка доставка.
Юра рекомендує цей магазин
11 квітня 2023

Купив: Лазерний картридж HP 78A (CE278A), Замовлення №0009503

Euro DirесtPrіnt мені порадив товариш, бо він тут раніііше купував собі деякі речі для офісних потреб. Коли я почав вивчати сайт магазину і аналізувати ціни на хотлайн стособвно лазерного картриджа HP 78A (CE278A), який був мені потрібен, то виявилося, що у Euro DirесtPrіnt найнижча на нього ціна. І саме головне товар є в наявності, а не як в деяких, тому купив і залишився задоволений на сто відсотків.
Наталя Чорна рекомендує цей магазин
10 квітня 2023

Купив: Лазерний картридж Xerox 106R03395, Замовлення №0009505

Картридж отримала. Дякую!
Juli88 рекомендує цей магазин
9 квітня 2023

Купив: Оригінальний тонер-картридж HP 59X (CF259X) Уцінка, Замовлення №9536

Купувала в них вже десь 2 роки тому. І сьогодні все залишилось на рівні - доставили на наступний день, картридж оригінальний - добре друкує.
Валерия рекомендує цей магазин
5 квітня 2023

Купив: Лазерный картридж HP CF352A, Замовлення №0009513

Всегда приятно иметь дело с профессионалами, особенно когда это касается таких специфических вещей. Не первый раз покупаю у этих ребят и еще ни разу не было промаха - все четко, быстро, с особым вниманием к мелочам. Спасибо вам! Удачи и успехов!
Богдан Безверхий рекомендує цей магазин
29 березня 2023

Купив: Xerox 106R03745 чорний, Замовлення №0009511

Дякую за плодовиту співпрацю! Картрідж замовив зранку, а через три години отримав його курьєром. Вже встиг все перевірити - картридж ідеально підійшов і працює навідмінно.
Діана Микитей рекомендує цей магазин
21 березня 2023

Купив: картридж Xerox 106R03396, Замовлення №0009494

Із позитивного: - наявність та ціна на сайті вказані вірно; - хороший докладний опис кожного товару: - можливість замовити і оплатити через сайт; - декілька варіантів оплати; - швидка відправка; - компетентний персонал, з яким приємно мати справу. Із негативного: нічого не помітила.