Vitalka333 не рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Хотів купити: Милиця ліктьова, Милиці MEDOK MED-02-032

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Зробив замовлення, передзвонили сказали що треба передоплата. Заплатив. Чекав 3 дні. Повна тиша та ігнор.
Ivanna Popova не рекомендує цей магазин
21 березня 2024

Купив: Біологічно-активна добавка Biola Суставин Форте, (BIO-SustavinForte-45), Замовлення №56743578

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Просто жахливий магазин! Знімають гроші за товар, якого не мають в наявності! Три тижні обманювали, що відправлять замовлення з дня на день. Коли сказала, що звернусь в поліцію, скасували моє замовлення і обіцяли, що повернуть гроші! Коштів ще не повернули, то все ж прийдеться звертатись в банк і поліцію! Якщо хочете зберегти свої нерви і гроші, ніколи не робіть тут замовлення!
Кравець Наталія не рекомендує цей магазин
15 березня 2024

Хотів купити: ФИТОРИЯ Шампунь-бальзам биоактивный " Премиум" с фитором, 250 мл, (FR-ShampBalzPrem-250)

Рідні Медтехніка немає у наявності товару! Кожні три дні обіцяли зробити відправлення через три дні,а через тиждень сказали, що товару немає і треба чекати ще тиждень..внесла повну предоплату за 8 штук. Гроші повернуть,якщо повернуть;), через 7-10 днів!!) Не рекомендую цей магазин! Це вже не вперше з таким стикаюсь. Просто вже багато років користуюсь тим шампунем і дуже їм задоволена і зараз його важко десь знайти в іншому місті,але буду шукати. Дякую.
Ира Гуляева не рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: Dentaid Зубная паста Vitis Antiage 100 мл (8427426008540), Замовлення №2000073339

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Kr.B не рекомендує цей магазин
11 лютого 2024

Купив: Стілець-туалет MEDOK Стул-туалет MED-04-005, Замовлення №2000070298

Сподобалося: наявність

Oleg Kot не рекомендує цей магазин
28 січня 2024

Купив: Тонометр Omron M2 Basic (HEM-7121-RU), Замовлення №2000069512

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Замовляв товар 20 січня, сплатив одразу, спосіб доставки вибрав самовивіз з магазину. Наступного дня зателефонували, сказали - у магазині немає, але привезуть за 1-2 дні. Чекаю вже більше тижня, досі нічого. На гарячій лінії сказали - чекайте (((.
Уляна Когут не рекомендує цей магазин
22 грудня 2023

Хотів купити: НЕ ВІДПРАВЛЯЮТЬ ТОВАР ТА КОШТИ НЕ ПОВЕРТАЮТЬ!

Ксения Станчева не рекомендує цей магазин
8 грудня 2023

Купив: Колаген морський із гіалуроновою кислотою, Полісан, Чистотіл, Проставіт, Біотин, Мелатонін, , Замовлення №Замовлення2000065402

У магазині великий асортимент товарів, це підкуповує. Але ж замовлення ад 24.11.23. 06.12.23 поступив звонок, що однієї позиціі з замовлення нема. Це неприпустимо, щоб більше пів місяця не прийшло замовлення, і лише два тижня сповістили, що нема однієї позиціі. Не порекомендую цей інтернет магазин.
Liebe Paseka не рекомендує цей магазин
20 жовтня 2023

Купив: Стетоскоп HC-747-12, Замовлення №ф0041491

Ольга Дворецкая не рекомендує цей магазин
12 жовтня 2023

Хотів купити: Апикаторы Ляпко

После предоплаты продавец прекратил общение. На звонки не отвечает,и мой номер заблокировал . Магазин не рекомендую!