KateNev рекомендує цей магазин
21 січня 2018

Купив: Витяжка купольна Interline COUNTRY AV A/60 NEUTRAL, Замовлення №1032

Сподобалося: , відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару

Подсказали просто идеальную вытяжку для моего дизайна. Безмерно рада. Большое спасибо!
Viola не рекомендує цей магазин
17 січня 2018

Хотів купити: Варочна поверхня Gorenje IT 310 KR, Замовлення №16103

Сподобалося: наявність, замовлення через корзину

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, видача товару на складі, відвантаження товару

alexeyg80 не рекомендує цей магазин
13 січня 2018

Купив: BOSCH SPV50E90EU Встраиваемые посудомоечные машины, 1 x Somat соль 1,5 кг Германия 95 95; 1 x BO, Замовлення №15907

Сподобалося: наявність, замовлення через корзину, видача товару на складі, відвантаження товару

Не сподобалося: , відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, асортимент

Strelec9740 не рекомендує цей магазин
13 січня 2018

Хотів купити: BOSCH SPV58M40EU

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail

Не рекомендую связываться с данным интернет магазином!
Владислав Сендецкий не рекомендує цей магазин
12 січня 2018

Хотів купити: GORENJE ECT330CSC

Сподобалося: наявність

цена на сайте 4200 с копейками, цена по телефоне 5300
ГеоргийК не рекомендує цей магазин
9 січня 2018

Хотів купити: Whirlpool AKT 801 NE

Сподобалося: наявність

На Хотлайне и на их сайте цена за эту варочную поверхность 3950 грн., а при заказе по телефону была озвучена цена пять тысяч с лишним (я как услышал "пять тысяч" дальше уже и не запоминал цифры). Причём на сайте описание товара и фотографии загружается чрезвычайно медленно.
Evgeniyyy рекомендує цей магазин
28 грудня 2017

Купив: Мікрохвильовка з грилем Whirlpool AMW 497 IX, Замовлення №10543

Очень квалифицированного помогли определиться с подарком Всем рекомендую и всех с наступающим
VladimirM не рекомендує цей магазин
27 грудня 2017

Хотів купити: Electrolux EHL 7640 FOK, Замовлення №15680

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, видача товару на складі, відвантаження товару

Позвонил менеджер, сказал что заказ вышлют в тот же день. Когда я позвонил на следующий день узнать номер ТТН оказалось, что товар никто не высылал, цена его выше на 800грн чем на сайте, нужна предоплата. И мне заявили что вообще мне никакой менеджер не звонил, я выдумываю это... сказали, что 48 часов отдел безопасности теперь будет прослушивать записи разговоров со мной... Категорически не советую связываться с этим магазином!
junjun не рекомендує цей магазин
26 грудня 2017

Хотів купити: ПОСУДОМОЕЧНАЯ МАШИНА BOSCH SPV43M20EU

Сподобалося: наявність, видача товару на складі

25 грудня 2017

Купив: Посудомийна машина Siemens SN636X01KE

Сподобалося: відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, видача товару на складі