Купив: Посудомоечная машина Siemens SR65M091EU

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент

Alexander1987m не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Варильна поверхня електрична Electrolux EHH6240ISK

ціна не відповідає заявленій! В моєму випадку різниця склала 1000грн. На запинання «чому?», менеджер почав розповідати про коливання курсу. Після зауваження, що курс змінився не на 20%(!), була відповідь: «Хотите берите, хотите нет» й поклав слухавку…
Та же история - зря потраченное время!
4 жовтня 2017 Відповісти
Spooky не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Electrolux EGT 7355 NOK

Сподобалося: видача товару на складі

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, відвантаження товару

На заказы реагируют долго. Заказ не выполняют, позвонить предупредить что выполнить заказ не могут не считают нужным.
Victor86 не рекомендує цей магазин
3 жовтня 2017

Хотів купити: Bosch SPV69T90EU

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail

Ціна суттєво відрізналась заявленій на сайті, не варто витрачати на них свій час.
26 вересня 2017

Купив: Духовка електрична AKP 275 IX, Замовлення №8746

Все сделали на уровне. Сервисом очень доволен
alex1788 не рекомендує цей магазин
23 вересня 2017

Хотів купити: Варильна поверхня електрична EHD8740FOK

Ні наявність товару, ні його ціна на сайті не відповідає дійсності. Не марнуйте свій час.
rvts не рекомендує цей магазин
18 вересня 2017

Хотів купити: Холодильник SnaigeRF 35

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, відвантаження товару

Не сподобалося: наявність, видача товару на складі

Очень не надежные ребята!Заказал холодильник,через неделю они мне позвонили и сказали,что не могут выполнить заказ! Меня достало не само отсутствие товара,а забранное у меня время!Целая неделя!
Alexander Talavas не рекомендує цей магазин
15 вересня 2017

Хотів купити: BOSCH HBG675BB1, Замовлення №13722

Если интернет магазин не может обновить оперативно цену (в основном это из-за курса, т.е. цена динамически рассчитывается по курсу), то это не интернет магазин.
14 вересня 2017

Купив: Смартфон Galaxy S8 64GB Black (SM-G950FZKD)

периодически приобретаю разную технику в этом магазине. все удобно, дешево, быстро. милый коллектив. рекомендую!
14 вересня 2017

Купив: Витяжка похила DWK06G660, Замовлення №8143

Вежливо и компетентно помогли определиться с выбором. Продали шикарную вытяжку по хорошей акции. Доставку провели вовремя Всем рекомендую