Денис Хуков рекомендує цей магазин
7 квітня 2024

Купив: Навушники без мікрофону Audio-Technica ATH-AVC200, Замовлення №24569

Замовляв тут собi навушники Audio-Technica ATH-AVC200. Дуже якiсна модель. Звук просто чудовий. Магазин рекомендую.
Oleksandr рекомендує цей магазин
4 квітня 2024

Купив: Акустична гітара Epiphone DR-100 NA, Замовлення №100064036

Даний товар який я придбав у цьому інтернет магазині мені сподобався. Він подобав тим нормам, які я від нього очікував. Доставка прийшла достатньо швидко, що також не розчаровує. В загальному я вдячний цьому інтернет магазину.
Роман Шалуев рекомендує цей магазин
2 квітня 2024

Купив: Навушники без мікрофону Sony WF-C500 Black (WFC500B.CE7), Замовлення №23040

Через несколько минут после того как оформил заказ на сайте перезвонили. Продавец ответил на интересующее меня вопросы. На следующий день я получил посылку на новой почте, мне понравилось то что было упаковано в твердую коробку и посылка пришла целой. Мне понравилось то что наушники свежие, сделаны в январе.
Григорий Рублев рекомендує цей магазин
31 березня 2024

Купив: CD-програвач Pioneer PD-10AE Black, Замовлення №23476

Связались быстро. Менеджер грамотно проконсультировал и быстро оформил заказ. Товар отправили на следующий день. В целом всем доволен. Магазин рекомендую.
Andrey Florenko не рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Хотів купити: Колонка Klipsch The Three II Matte Black

Замовлення #100053786. Магазин вводить в оману про наявність товару та встановленням низької ціни. Після відмови позиція на сайті значиться як присутня. Після відмови намагаються продати інший товар. Не раджу мати з ними жодних справ.
Відповідь представника «MUSICMAG»
Добрий день. В даному товарі написано - Наявність уточнюйте. Уточнили у постачальника, на данний момент цього товару немає. Постачальник запропонував інший товар який є. Ми його запропонували Вам. Вибачте за незручність.
https://musicmag.com.ua/klipsch-the-three-ii-matte-black.html#tab-additional Ви знову обманюєте. Жодного слова про уточнення наявності. Ще один доказ того, аби не мати справи з магазином.
27 березня 2024 Відповісти
Представник магазину «MUSICMAG»
Добрий день. Над ціною написано великими літерами - НАЯВНІСТЬ УТОЧНЮЙТЕ. Тут немає завантаження скриншоту тому додаю ссилку на скриншот. https://prnt.sc/Br2ajEnkm_PS
27 березня 2024 Відповісти
Vlad рекомендує цей магазин
26 лютого 2024

Купив: Акустична система центрального каналу Polk audio Signature S35e Black, Замовлення №100053354

Понравилось работать с этим магазином - помогли подобрать аудиосистему, отдельное спасибо Андрею за то, что терпеливо ответил на мои многочисленные вопросы!)
Відповідь представника «MUSICMAG»
Дякуємо. Якщо будуть виникати питання будемо раді допомогти.
Mikhail Mm не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
29 листопада 2023

Купив: iFi ZEN One Signature Black, Замовлення №100052089

Делал заказ АЦП в мае. Сам АЦП доставили быстро, он рабочий по нему нет претензий. Также у них была акция - кабель на 1000грн в подарок. Товар получил, а кабель обещали и досих пор отправляют.
Представник магазину «MUSICMAG»
Добрий день.Вибачте будь ласка за незручність, менеджер який займався Вашим замовленням звільнився. Та не передав інформацію. Кабелі вже є в наявності. Менеджер з вами звяжеться та запропонує вибрати кабель. Ще раз просимо вибачення за незручність.
30 листопада 2023 Відповісти
Кабель прислали после публикации отзыва. Не все так плохо там)
2 грудня 2023 Відповісти
Роман не рекомендує цей магазин
7 липня 2023

Хотів купити: Taga Harmony inTONE 2.1 High Gloss , Акустична система центрального каналу Taga Harmony inTONE 2.1 High Gloss White

07.07.2023 не працює кнопка "Купити" ...взагалі ні для якого товару
Відповідь представника «MUSICMAG»
Добрий день. Вибачте за незручності, передали інформацію в IT відділ. Найближчим часом виправимо.
CV911 не рекомендує цей магазин
31 березня 2023

Хотів купити: IBANEZ ST101

Делал заказы ранее в этом магазине и все было ок. Последний же заказ (№100051790) на три позиции - прождал неделю в пустую, звонка от магазина я не получал, когда не выдержал перезвонил сам, то менеджер сказал что нет в наличии ни одной позиции из трёх. Я специально трачу время счас чтобы показать вам скриншотами что все три они есть в наличии на их сайте. Возможно я наговариваю лишний раз, но как то так
Dmitry Griniuk не рекомендує цей магазин
18 серпня 2022

Хотів купити: Pioneer HDJ-CUE1BT-W, Замовлення №100050500

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

При указанной в хотлайне цене 4095 позвонили и предложили другую цену на 150 дороже. Я отказался от покупки.
Відповідь представника «MUSICMAG»
Добрий день. Прослухали вашу розмову з менеджером. Вам надали інформацію що товар закінчився. Про ціну розмови не було.