Godlya не рекомендує цей магазин
27 грудня 2023

Хотів купити: Блоковий конструктор LEGO DUPLO Town Грузовой поезд (10875)

Відповідь представника «Антошка»
Доброго дня! Дуже дякуємо, що приділили час та оцінили нас! Ми дуже хочемо зрозуміти, в якому саме замовленні була невірна вартість та виправити ситуацію. Будь ласка, зв'яжіться з нами. Для Вашої зручності надаємо контактні дані: +380674711304/viber/telegram та електронна пошта service.team@antoshka.ua. З повагою, відділ клієнтського сервісу мережі магазинів АНТОШКА
надежда галич не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
16 листопада 2023

Хотів купити: Блоковий конструктор LEGO City Грузовой поезд (60198)

Тут ціна одна, переходиш на посилання +700 грн.
Представник магазину «Антошка»
Доброго дня, Надіє! Дуже дякуємо Вам, що написали нам. Будь ласка, зв'яжіться з нами для оформлення замовлення по першій ціні. Для Вашої зручності надаємо контактні дані: +380674711304/viber/telegram та електронна пошта service.team@antoshka.ua . З повагою, відділ клієнтського сервісу мережі магазинів АНТОШКА
17 листопада 2023 Відповісти
надежда галич відповів на коментар Александра
Дякую за вирішення ситуації. Вислали товар за ціною, як на Хотлайн
19 листопада 2023 Відповісти
Yura Demkiv не рекомендує цей магазин
11 листопада 2023

Купив: Набір з фокусами Marvin\'s Magic Marvin\'s magic hat for young magicians Includes 150 magic tricks (, Замовлення №200332806

Щоб щось купити потрібно зареєструватись. Доставка в магазин 10 днів))
Представник магазину «Антошка»
Доброго дня, Юрію! Вас вітає відділ клієнтського сервісу, мережа магазинів АНТОШКА. Дякуємо за Ваш відгук та надану нам можливість ставати кращими! Щодо Вашого замовлення 200332806 перевірили інформацію. Замовлення було оформлене 08.11.2023 о 22:56, запрошення забрати товар Вам надійшло 09.11.2023 о 14:46. Будемо вдячні, якщо підкажете, яке саме замовлення доставлялось протягом десяти днів? Можливо ще деякі товари не були додані до замовлення? Для Вашої зручності надаємо контактні дані: +380674711304/viber/telegram та електронна пошта service.team@antoshka.ua . Зазвичай строк доставки замовлення до 10 днів в залежності від наявності товару в місті/магазині або додатково потреби замовлення в постачальника. Але ми робимо все для того, щоб пришвидшити доставку для наших клієнтів ?? З повагою, відділ клієнтського сервісу мережі магазинів АНТОШКА
13 листопада 2023 Відповісти
Олександр Ніжніков не рекомендує цей магазин
4 липня 2023

Хотів купити: Scentos Набор ароматных маркеров для рисования Тонкая линия (40722), Scentos Набор ароматных маркеров для рисования Тонкая линия (40722)

На https://hotline.ua/ станом на 04.07.2023 вартість товара в магазинах Антошка показує 255 грн., в фізичному магазині Антошка вартість 375 грн. і в інтернет магазині Антошка вартість 375 грн.
Представник магазину «Антошка»
Доброго дня, Олександре! Дуже дякуємо Вам, що написали нам. Будь ласка, зв'яжіться з нами для вирішення цього питання. Для Вашої зручності надаємо контактні дані: +380674711304/viber/telegram та електронна пошта service.team@antoshka.ua . З повагою, відділ клієнтського сервісу мережі магазинів АНТОШКА
4 липня 2023 Відповісти
YurOK рекомендує цей магазин
14 червня 2023

Купив: Трусики-підгузники Huggies Pants Mega для мальчиков, 6, 60 шт., Замовлення №200287566

Купуємо підгузники та снеки для дитини вже не перший раз. Ніколи не було проблем, відправляють швидко. Також приємно що є безкоштовна доставка кур'єром. Магазин рекомендую!
Відповідь представника «Антошка»
Доброго дня, пане Юрію! Дякуємо, що завітали до нас та за Ваш відгук! Дуже приємно отримувати такі оцінки! З повагою, магазин АНТОШКА
sk не рекомендує цей магазин
13 лютого 2023

Хотів купити: Батарейка GP Batteries AA bat Alkaline 4шт Ultra Plus (15AUP-U4)

Неверно указана цена за товар 15AUP-U4, который подразумевает комплект из четырех батареек. Цену указывают за одну батарейку, что вводит в заблуждение покупателя и ломает сортировку по цене более выгодных предложений от других магазинов.
Відповідь представника «Антошка»
Доброго дня! Дуже дякуємо Вам, що написали нам щодо цієї видачі. Вибачте, будь ласка, за ці незручності. Будь ласка, зв'яжіться з нами для вирішення щодо звернення. Для Вашої зручності надаємо контактні дані: +380674711304/viber/telegram та електронна пошта service.team@antoshka.ua. З повагою, відділ клієнтського сервісу мережі магазинів АНТОШКА
Николай рекомендує цей магазин
31 грудня 2022

Купив: Lego Technic 42117, Замовлення №200228111

Все норм) Подарок успел попасть под елку
Представник магазину «Антошка»
Доброго дня, Миколо! Дякуємо за Ваш відгук! Раді, що Вам сподобалось????!
2 січня 2023 Відповісти
Артем Русич не рекомендує цей магазин
30 грудня 2022

Купив: Трек Shantou космічне шоу, Замовлення №2000225629

Юрий рекомендує цей магазин
14 грудня 2022

Купив: Блоковий конструктор Iblock Спорткар червоний (PL-921-300), Замовлення №200213985

Сначала заказал в другом магазине, но там мне доставку аж на 20 число предложили, отменил, увидел Антошку, заказ быстро подтвердили, помогли выбрать точку выдачи и в тот же день (!!!!) доставили. Магазин работал, свет был, оплата, карта, цена, товарр, все без проблем. Я доволен, а ребенок счастлив. Спасибо большое!
Martinychka не рекомендує цей магазин
14 грудня 2022

Купив: Замовлення №200209373

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Замовила дитині подарунок, оформила все без проблем, щей зі знижкою. Забрали з пошти, малий відкрив посилку, а там якийсь інший набір, який явно не вартий тих грошей.. На гарячій лінії сказали, що вашої іграшки не було, то поклали цю . Ні разу ніхто не вибачився, бо дзвонила не раз, тільки бажають гарного дня оператори, який гарний день як я дитині свято зіпсувала. Відправила назад, всі гроші до копійки повернули. Це було остання покупка в цьому магазині