Eugenie K рекомендує цей магазин
5 лютого 2024

Купив: Парфюмерія, Замовлення №CV331200813CZ

Замовлення в Notino здійснювала тричі. Замовляла парфюми, косметику, косметичні засоби. Оплату робила одразу. Ніяких зайвих доплат не було. Товар отримувала завжди оригінальний, якісно упакований для поштового відправлення. Претензій ніяких. Остання посилка заблукала на НП. Але постачальник здійснив переповернення - все отримала, дякую!
Olena Kotii рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Versace Dylan Purple Pour Femme, Замовлення №812952177

Алексей Малашевич не рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Daquared2 wood , Замовлення №812960793

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Замовив товар. Але потім отримав лист, що товару немає в наявності! Чекаю на грощі вже три дні. Не раджу цей магазин, якщо ви розраховуєте отримати товар вчасно.
Tukanoff рекомендує цей магазин
16 грудня 2023

Купив: змінні леза Змінне плаваюче лезо OneBlade 360 QP430/50 3 шт (8710103997177), Замовлення №№ 812731502

Інтернет магазин виконав замовлення на відмінно. Товар, ціни, інши умови - все відмінно. Є зручний самовивіз в Києві. Проте розрахуватися готівкою в пункті самовивозу (якщо не має готівки без решти) трохі незручно. Це не критично, проте є незручності.
Анастасия Фадеева не рекомендує цей магазин
28 листопада 2023

Купив: GIFTSET REGENERATION подарунковий набір (для відновлення шкіри), Замовлення № 812733582

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Более хамского отношения к клиентам сложно найти ваш магазин просто ужасный! Заказывала на сайте 2 набора Filorga на черную пятницу была акция что при покупке на 2400 маска в подарок, конечно подарка уже не было при оформлении так теперь еще и выясняется что второго набора не будет и это только через 4 дня! А на сайте он продолжает висеть только дороже ! Никогда больше не обращусь в этот магазин!!!!!
Sasha Goncharenko не рекомендує цей магазин
14 листопада 2023

Купив: BULGARI Aqva Pour Homme, Donna 2016 Туалетная вода для женщин 100 мл Тестер, Замовлення №812569125

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Часто покупаю на Натино и ... и всегда оригиналы.Если Вы брали нишевые парфюмы,то большая часть из них не отбивает батч код.Потом при первом распылении вы только снимаете воздушную пробку и сам аромат не тот что будет,ему нужно отстояться недельки 3.И как-то раз купила в ... подделку брасматика Ланком.Так что не показатель ваш ...
5 лютого 2024 Відповісти
Ну да)))) у вас навіть акаунт на 1 коментар для відповіді на негативний відгук..) Про що ви, яке перше розпилення.?))) там кришка парфума за кольором і відтінком зовсім інша, вона там якоїсь якості… бач коли ті що, теж максимально кустарно виготовлені, криві і не відслідковуються… в порівнянні з оригіналом більше 20 відмінностей… стійкості не зʼявилося , так що не треба фантазувати про орігінал на натіно… його там нема !!! 3 з 3х замовлень мімо…
7 лютого 2024 Відповісти
Diana не рекомендує цей магазин
8 листопада 2023

Купив: Beaty набір Discovery box & стоматологічний набір Discovery box, Замовлення №812610497

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Notino до конвертації не має ніякого відношення, це звичайна практика конвертації при оплаті в закордонних магазинах.
9 листопада 2023 Відповісти
Кожен інтернет магазин має безпосереднє відношення до процесу конвертації, адже від цього залежить яку суму на свій рахунок отримає інтернет магазин. Якщо він запросив 20 доларів, то 20 доларів він і має отримати. А тут все працює конвертація. Тому мої 707грн 25коп-це і є відповідність тої суми запрошуваної магазином. На свій рахунок він отримав саме суму в запрошуваній валюті, що була еквівалентом в 707грн. 25коп, їх і мав повернути. Ще раз повторюю, що конвертація-це не процент і не комісія від жодного банку у цьому процесі.
9 листопада 2023 Відповісти
Я не проти процесу конвертації, і була готова, що заплачу більше коштів за замовлення. Але магазин має повертати повну суму
9 листопада 2023 Відповісти
Денис Бодня не рекомендує цей магазин
5 листопада 2023

Хотів купити: TIGI Bed Head Urban Antidotes Resurrection кондиціонер для слабкого волосся 750 мл

Замовлення #812550345 скасували в односторонньому порядку з причини відсутності на складі, хоча на сайті в наявності. Потім замовляла дружина зі свого акаунту через 2 тижні, перед цим зв'язувалась з менеджером та уточнювала наявність, їй підтвердили наявність, але потім також скасували замовлення. Кошти повернулись назад в меншому розмірі.
Нора Нора рекомендує цей магазин
11 серпня 2023

Купив: Парфюмерия, Замовлення № 812309058

Згоден.
5 лютого 2024 Відповісти
nexd1ss рекомендує цей магазин
27 липня 2023

Купив: BulldogOriginal Face Wash очищуючий гель для обличчя, NotinoMen Collection Shaving kit, Wilkinson SwordPremium Collection Бритва, Wilkinson SwordPremium Collection мило для гоління, Замовлення №812265619

Ділюся своїм задоволенням від покупки в цьому магазині. Замовлення було доставлено досить швидко, не дивлячись на те, що воно прибуло з Чехії. Придбав товар під час акції, тому вдалося зекономити на ціні. Всі придбані товари виявилися оригінальними та в бездоганному стані. Якщо чесно, не розумію, звідки така низька оцінка цьому магазину. Мій досвід покупки був дуже позитивним, і я раджу іншим теж звернутися сюди за покупками.