Andre Tan рекомендує цей магазин
27 березня 2024

Купив: Картридж HP DJ No.123 Color (F6V16AE), Струменевий картридж HP 123 (F6V16AE), Замовлення №[Замовлення #620046] (24.

Картридж HP DJ No.123 Color (F6V16AE) Отримав вчасно за заяленою ціною, магазин рекомендую.
29 березня 2024 Відповісти
Volodymyr Gazon не рекомендує цей магазин
18 березня 2024

Хотів купити: настінне кріплення Satelit 19-42PIVOT200A

Вибачте, виправимося
29 березня 2024 Відповісти
Киллер Сервер сервер рекомендує цей магазин
27 грудня 2023

Купив: Кабель Gembird (CC-HDMI-DVI-10MC) HDMI-DVI 10м чорний, Замовлення №619812

28 грудня 2023 Відповісти
Ruloff рекомендує цей магазин
18 квітня 2023

Купив: Transcend TS-RDF5W USB 3.0 White, Замовлення №#618245

Отримав товар за мінімальну ціну. Рекомендую магазин до співпраці.
18 квітня 2023 Відповісти
Ihor Bodnarchuk рекомендує цей магазин
5 лютого 2023

Купив: Акумулятор для ДБЖ ORBUS AGM 12V 24 Ah (6-DZM-24), Замовлення №59000923161707

Все прекрасно . Відправили товар швиденько.
Дякуємо!
Не було повернення товару. Все добре. Мені все підійшло.
5 лютого 2023 Відповісти
Дуже дякуємо!
6 лютого 2023 Відповісти
foxianna fox рекомендує цей магазин
28 грудня 2021

Купив: Maxcom MM817 Black, Замовлення №569642

Пришлось оформлять возврат товара, потому что не подошёл, без проблем и оперативно всё оформили. Только положительные впечатления. До этого в магазине попадал на уникальные предложения с точки зрения цены или наличия товара.
Дима Чемерисов рекомендує цей магазин
24 листопада 2021

Купив: Micro usb cable luxe cube, Замовлення №AH-007862

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Купил 2 micro usb кабеля. Магазин находится в Харькове. Цена товара минимальная. На 2 дня задержали отправку. Я позвонил менеджеру, всё решили оперативно. В целом хороший магазин, рекомендую!
Vlad Yu рекомендує цей магазин
12 листопада 2021

Купив: Nomi i220 Red, Замовлення №20400258098049

Все супер. Телефон отличный как и магазин. Быстро доставленно и качественный продукт. Спасибо!
Hedgehogss рекомендує цей магазин
4 листопада 2021

Купив: Защитное стекло MakeFuture для Xiaomi Redmi Note 8 Pro Full Cover Full Glue, 0.33 mm (MGF-XRN8P), Замовлення №543122

Молодцы...Оперативненько ...Спасибо????????
BIA777 рекомендує цей магазин
21 жовтня 2021

Купив: Игровая мышь Logitech G602, Замовлення №20450455654995

Нашёл, позвонил: товар в наличии, соответствует описанию. Отправили в тот же вечер. Получил, всё хорошо. Рекомендую магазин. Персоналу и магазину долгих лет и процветания.
Добра дякуємо!