Alexsei Yakovenko рекомендує цей магазин
8 травня 2023

Купив: Холодильник з морозильною камерою KGN39VL316, Замовлення №It8233K

Выгодная цена и быстрая доставку в одесскую область, сам холодильник отличный, всех устраивает и очень довольны, магазину спасибо
Sten Kuku рекомендує цей магазин
6 травня 2023

Купив: Пилосос безмішковий BGS05A225, Замовлення №82369

Замовляв пилосос, ціна супер, відправка, дилери все дуже гарно. Рекомендую.
Andriy drl рекомендує цей магазин

Купив: Bosch WTX87M90UA, Посудомийна машина SMV4HVX00K, Замовлення №I29459

Купив посудомийну машину BOSCH SMV4HVX00K та сушильну машину Bosch WTX87M90UA. Товар прийшов вчасно у заводській упаковці. Чек та гарантійні талони видали. Ціна найкраща на час пошуку. Спілкування з представником магазину приємне. Itfree рекомендую.
Miron Yanovskiy рекомендує цей магазин

Купив: Портативний холодильник термоелектричний MTC-8, Замовлення №I29644M

Приваблива ціна та швидка доставка, дякую магазину що так швидко опрацювали замовлення
Лелейко Діана рекомендує цей магазин

Купив: Посудомийна машина SMV4HVX00K, Замовлення №29459

Дуже швидко зв’язалися і доставили посудомийна машину. Кур'єри ввічливі. Гарантія від виробника.
Alex Positive рекомендує цей магазин
4 травня 2023

Купив: БФП PIXMA G3420 (4467C009), Замовлення №I29848C

Замовили новий принтер бо старий вже вийшов з ладу, швидко підібрали кенон по параметрам та отримали по новій пошті) все працює добре, вдячні магазину за допомогу при розгляді товару
Ирина Зубарь рекомендує цей магазин
4 травня 2023

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний GBF80/UA, Замовлення №24711

Купила бойлера для квартири з доставкою. Привезли на наступний день. Включили все добре працює. Дякую.
Remal Abdul рекомендує цей магазин

Купив: Кавомашина автоматична Series 800 EP0820/00, Замовлення №79978

Отличная низкая цена. Уже неделю пользуемся кофеваркой очень довольные. Хороший магазин.
Гірняк Марія рекомендує цей магазин

Купив: Пральна машина автоматична OMTWSA 51052 W, Замовлення №29422

Купили через нову пошту і оплатили пр отриманні. Все добре. Можна рекомендувати.
Timurgood рекомендує цей магазин

Купив: Електрогриль притискний OptiGrill+ XL GC724D12, Замовлення №82370t

Модельку не так просто найти по выгодной цене и быстрой отправке, но тут все сошлось) так что рекомендую магазин, знают свое дело