Олександер Ралка рекомендує цей магазин
24 березня 2024

Купив: Карта пам'яті Kingston 512 GB microSDXC class 10 UHS-I U3 Canvas Go! Plus + SD Adapter SDCG3/512GB, Замовлення №239247

Елена Холодкова рекомендує цей магазин
24 березня 2024

Купив: Фен Rowenta CV591LF0, Замовлення №238804

Мій улюблений магазин. Користуюсь їх послугами вже не перший рік. Майже вся техніка придбана у них. Приємні та адекватні ціни, професійні консультації менеджерів. За таких умов я навіть не шукаю інших продавців.
Віталій Крупський рекомендує цей магазин
20 березня 2024

Купив: Кавомашина автоматична Krups Evidence Classic black EA89ZB10, Замовлення №239210

Алексей Кривой рекомендує цей магазин
18 березня 2024

Купив: Комбінована плита Beko FSM52335DXDS, Комбінована плита Beko FSM52335DXDS, Замовлення №239150

Юля Давидок рекомендує цей магазин
15 березня 2024

Купив: Електром\'ясорубка Moulinex HV8 ME626, Замовлення №239345

Товар ідеальний. Менеджер ввічливий. Відправили швидко. Задоволена)) дякую!
Андрій рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Холодильник з морозильною камерою Liebherr CNd 5753 Prime, Замовлення №151980

Олександр не рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Хотів купити: Ваги підлогові Sencor SBS 2405WH, Ваги підлогові електронні Sencor SBS 2405WH

nikolay99999 рекомендує цей магазин
10 березня 2024

Купив: Занурюваний блендер Bosch MSM66150, Замовлення №238853

Замовлення відправили вчасно. Врахували побажання щодо пакування замовлення.
Александр Поповиченко рекомендує цей магазин
8 березня 2024

Купив: Мультиварка Tefal ESSENTIAL RK321A34, Замовлення №238738

Рекомендую цей магазин, пройшло все добре)
Vasyl Okhrimenko рекомендує цей магазин
5 березня 2024