Vania3649 рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Electroluxees948300l, Посудомийна машина, Посудомийна машина Electrolux EES948300L, Замовлення №152685

Ціна прекрасна,швидко прийшла посудомийка без яких затягувань у часі. Перший раз замовляв в цьому магазині, все чудово без передоплат це + рекомендую
Vitalii_ рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Відпарювач Philips 7000 Series STH7060/80, Замовлення №#237725

Рекомендую цей магазин. Хлопці ввічливі, понктуальні. Консультація гарна. Замовляв Philips 7000 Series STH7060/80, по телефону переговорили про комлектацію, підтвердили, що як у описі. Кур'єр приїхав вчасно, все перевірили (коробка запечатана), відкрили при мені, офіційна гарантія, поставили печатку та вписав серійний номер від віробника, та видав чек. Доставка по Києву доступна.
Александр Петриков рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: Прально-сушильна машина автоматична LG F2J6HG0W , Замовлення №І52679

Дякую, особисто, менеджеру Ігорю та іншим його коллегам за розуіння та швидке реагування на запроси покупця(мої).! Та за те що, незважаючи на не робочій час після 18-00, я приїхав у 18-30 і отримав товар, без проблем. Це, на сьогодні, дуже важливо та приємно. Ще раз Дякую.
Igor Sidorenko не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
21 лютого 2024

Хотів купити: кавомолка

Vladimir Korobenko рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: стиральная машина Electrolux EW6S306SU, Замовлення №152486

заказал стиральную машину Electrolux EW6S306SU.Привезли через 3 дня и при этом цену снизили на 400 гривен...При запуске возникла проблема с электроклапаном на входе холодной воды...Пришлось понизить давление воды-прикрыл кран на вводе и проблема решилась в течение 30 секунд .Магазин рекомендую
Lena рекомендує цей магазин
18 лютого 2024

Купив: Відпарювач Philips 7000 Series STH7060/80, Замовлення №I52110

Павло Ковалів рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Холодильник з морозильною камерою Indesit LI7 SN1E X, Замовлення №#236775

Покупкою задоволений. Товар якісний. Низька ціна. Доставка швидка і без проблем (оплатив карткою). Магазин рекомендую!
offroad рекомендує цей магазин
10 лютого 2024

Купив: Пилосос безмішковий Philips 5000 series FC9550/09, Замовлення №не зберіг

Купували на подарунок пилосос. Тут була оптимальна ціна при наявності реальної адреси (не беру дорогі речі з пересилкою). Після замовлення зранку (замовляв пізно ввечері) передзвонили і сказали, що товар буде за 2 дні. Через 2 дні подзвонили - забрав. Що не сподобалось - в день видачі планував маршрут і хотів уточнити, коли саме замовленя буде готове, сам їх набрав і більше 20 хвилин висів на лінії "Ви перший у черзі". Пізніше передзвонили
Виктория Господарчук не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
8 лютого 2024

Хотів купити: Мультитример

Робила замовлення через сайт, обрала спосіб доставки (нова пошта) минуло 2-3 дні ,товар так і не відправили, в кол-центрі виклики не приймають у вказаному робочому часі … тому до магазину дозвонитись також неможливо
Проблема вирішена
8 лютого 2024 Відповісти
sam effgrafovich не рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Хотів купити: Tefal Easy Fry & Grill EY501815, Мультипіч (аерофритюрниця) Tefal Easy Fry & Grill EY501815

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Замовив мультипіч у неділю, в понеділок ше десятої подзвонили, підтвердили що є в наявності ,ціна актуальна ,товар офіційний і все відпралять . Я подумав бімба який якісний сервіс. Через день передзвонили, сказали що товара в наявності нема можуть через три дні такий замовити , але ціна буде на 1300 грн вища. Класіка , некомпетентні продавці без свого складу і компетентності персоналу. Спортили сюрприз на подарунок і настрій.
Ціна і наявність на данний момент доречі досі не змінена , тобто вони свідомо обманюють людей.
6 лютого 2024 Відповісти