Ivan Nykyrui рекомендує цей магазин

Купив: Пральна машина автоматична Bosch WAN28263UA, Замовлення №187/23

Ксенон рекомендує цей магазин
29 грудня 2023

Купив: Пральна машина Whirlpool WRSB 7259 WB, Замовлення №198711

Ціна відповідає рекламі. З доставкою трошки не вписалися в обумовлений термін, але зараз то майже у всіх. Гнучка система оплати, легке спілкування (з більшістю менеджерів). А так норм, раджу.
Stanislav Kyrychenko рекомендує цей магазин
26 грудня 2023

Купив: Електрогриль притискний Tefal OptiGrill+ GC712D34, Замовлення №198220

Перезвонили моментально, через 1 минуту - это Плюс. Хотя я поставил галочку "не звонить")) это Минус. Документы, штампы и куча инструкций на месте. Офф гарантия 2 года.
Oleksandr Kolomiiets не рекомендує цей магазин
23 грудня 2023

Хотів купити: Tefal QUICKCHEF HB656838

Відповідь представника «АйТіФрі»
Добрий день! Вкажіть будь ласка номер замовлення, дані менеджера який приймав замовлення, чи дані які підтверджують зверення в магазин.
Добрий день, як я вже писав, я скористався кнопкою \"Знайшли дешевше чи за такою ж ціною?\", а не оформляв замовлення через корзину. Оскільки зі мною ніхто не зв*язався, то я залишив заявку на дзвінок і замовлення було проговорене по телефону. Ніяких листів про оформлення замовлення мені не приходило, очевидно воно не було зареєстроване і саме тому загубилось. Тому єдине підтвердження яке в мене є, це дзвінки з вашого номеру (050)405-04-**, Хотлайн не дозволяє додавати картинки в коментарях, можете надати свою пошту і я вишлю вам скріншоти та свої контактні дані.
28 грудня 2023 Відповісти
MANJAK11 рекомендує цей магазин
21 грудня 2023

Купив: Занурюваний блендер SOGO BAT-SS-14480, Замовлення №198379

Нажаль, при перевірці у відділенні виявилось, що блендер не працює. При натисканні кнопки світятся, а двигун не запускаєтся, ні з насадкою, ні без, ні в вертикальному положенні, ні в горизонтальному. Вимушений був відмовитись від посилки. Претензій до магазину не маю. Ціна заявлена на хотлайні співпадає, відправили швидко.
Alexander_ рекомендує цей магазин
19 грудня 2023

Купив: Духовка електрична Hansa BOEI68112, Замовлення №BOEI681121

Покупал духовку, доставка точно в срок, удобная точка выдачи
Андрей Темников рекомендує цей магазин
18 грудня 2023

Купив: Холодильник з морозильною камерою Samsung BRB307054WW, Замовлення №172777

Купував холодильник - задоволений на всі 100%
Jason Walker рекомендує цей магазин
17 грудня 2023

Купив: Мультиварка - скороварка Moulinex CE501134, Замовлення №197241

Сергей Пономарев рекомендує цей магазин
14 грудня 2023

Купив: Клавіатура Razer BlackWidow V3 Mini Hyperspeed Yellow Switch RU (RZ03-03890700-R3R1), Замовлення №І47806

Огромное спасибо персоналу! Была срочная покупка, подарок для сына. Ни один магазин не смог предложить поставку в нужное время, кроме этого. Были сомнения что успеем... но справились даже раньше чем договаривались. К тому же цена, была очень хорошая. Однозначно рекомендую! Еще раз огромное спасибо!