Alexander_ рекомендує цей магазин
19 грудня 2023

Купив: Духовка електрична Hansa BOEI68112, Замовлення №BOEI681121

Покупал духовку, доставка точно в срок, удобная точка выдачи
Андрей Темников рекомендує цей магазин
18 грудня 2023

Купив: Холодильник з морозильною камерою Samsung BRB307054WW, Замовлення №172777

Купував холодильник - задоволений на всі 100%
Jason Walker рекомендує цей магазин
17 грудня 2023

Купив: Мультиварка - скороварка Moulinex CE501134, Замовлення №197241

Сергей Пономарев рекомендує цей магазин
14 грудня 2023

Купив: Клавіатура Razer BlackWidow V3 Mini Hyperspeed Yellow Switch RU (RZ03-03890700-R3R1), Замовлення №І47806

Огромное спасибо персоналу! Была срочная покупка, подарок для сына. Ни один магазин не смог предложить поставку в нужное время, кроме этого. Были сомнения что успеем... но справились даже раньше чем договаривались. К тому же цена, была очень хорошая. Однозначно рекомендую! Еще раз огромное спасибо!
Дмитрий рекомендує цей магазин
14 грудня 2023

Купив: Сушка WetAir WFD-K650S, Замовлення №124832

Хороший магазин, заказывал впервые, нареканий нет. Отправка в краткие сроки, проблем не было.
Виктория Михно не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
13 грудня 2023

Купив: Мікрохвильовка Electrolux KMFE264TEX, Мікрохвильовка Electrolux KMFE264TEX, Замовлення №193750

Сподобалося: наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність ціни, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Вітаю. Проблему вирішено.
Проблему вирішено
13 грудня 2023 Відповісти
Ілля Сєданкін рекомендує цей магазин
13 грудня 2023

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням Rowenta X-Plorer Serie 130 Ai RR9067WH, Замовлення №197127

Шукав робот-пилосос, врешті-решт вирішив взяти тут. Приємно, що ціна нижча, ніж по ринку. Також сподобався персонал: ввічливий та йде назустріч, трохи затримався через мене, бо на 10 хвилин не встигав до зачинення. Добиратися до точки видачі трохи незручно, але можна замовити доставку по Києву. Рекомендую цей магазин.
Віталій Величенко не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Кавомашина автоматична Philips Series 2300 EP2330/10

Артем Дорош рекомендує цей магазин
13 грудня 2023

Купив: Електрогриль притискний Tefal OptiGrill Elite GC750D30, Замовлення №196773

Замовляв у магазині гриль, покупкою задоволений! Легко оформив замовлення, на нього швидко відреагували і відразу ж відправили, наступного дня вже отримав у відділенні НП. Все на найвищому рівні, дякую!
Viktorka рекомендує цей магазин
3 грудня 2023

Купив: Пилосос Bosh BGS21*350, Замовлення №122767

Користуючись пилососом уже пів року недоліки не знайшла. Гарна модель за свою ціну. Доставка прийшла швидко. Залишилася задоволена)