Владислав Малинко рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Електрочайник Bosch TWK8611, Замовлення №21248

Все згідно заявлених характеристик! Найкращі рекомендації!!!
Евгений Бондаренко рекомендує цей магазин
6 грудня 2023

Купив: Samsung RB38T675EEL, Замовлення №20992

Дуже задоволений. Ціна супер. Все обговорили і зробили як треба.
Відповідь представника «TENDO.com.ua»
Дякуємо за покупку і позитивний відгук!
Сергей Чернов рекомендує цей магазин
27 листопада 2023

Купив: Варильна поверхня газова Whirlpool GMT 6422 AN, Замовлення №59001058981258

23.11.23 я замовив на сайті TENDO газову поверхню WHIRPOOL GMT 6422 AN. Консультант професійно і оперативно допоміг вибрати модель. Гарна ціна . Замовлення отримав оперативно 26.11.23 . Фабрична упаковка , виробник -Італія, повна комплектація , все надійшло в гарному стані. Отримав фіскальний чек. Дуже вдячний магазину, рекомендую магазин TENDO знайомим .
Представник магазину «TENDO.com.ua»
Дякуємо за позитивний відгук!
28 листопада 2023 Відповісти
МАЛЮТА ДМИТРИЙ рекомендує цей магазин
1 листопада 2023

Купив: Портативна колонка JBL Xtreme 3 Black (JBLXTREME3BLK), Замовлення №59001045698668

Современная колонка. Вежливый персонал. Квалифицированные. Буду и дальше использовать именно этот интернет магазин
2 листопада 2023 Відповісти
Natalij Kramarenko рекомендує цей магазин
16 жовтня 2023

Купив: Мультипіч (аерофритюрниця) Tefal Easy Fry Oven & Grill FW501 (FW501815), Замовлення №20871

Рекомендую! Отправили быстро, товар был в 2 коробках. Спасибо огромное!
Дуже дякуємо за відгук!
Oleghotline рекомендує цей магазин
1 вересня 2023

Купив: Сушарка для овочів і фруктів Concept Infra SO4000, Сушарка дуже гарна, але в останніх відгуках бачив що люди хвастаються отриманням фіскального чеку ві, Сушка Concept Infra SO4000, Сушка Concept Infra SO4000, Замовлення №20729

Vlad_8970 рекомендує цей магазин
2 серпня 2023

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame Bot L10 Ultra, Замовлення №Не помню

Отличные цены, совпадают с тем, что написано, а главное в наличии, купил последний товар и его сняли с возможности заказать, а не как во многих други магазинах. Заказал, перезвонили быстро, получил посылку на следующий день, всем рекомендую данный магазин. Спасибо вам и всего найлучшего!
Відповідь представника «TENDO.com.ua»
Дякуємо за позитивний відгук!
Рената Савко рекомендує цей магазин
28 липня 2023

Купив: Варильна поверхня газова Bosch PNH6B6B90, Замовлення №20628

Замовлення пройшло швидко , як і доставка. Отримала вже на другий день! Все якісно упаковано, я задоволена?
Георгий Хвичия-Дуве рекомендує цей магазин
12 червня 2023

Купив: Посудомоечная машина Whirlpool WI 3010, Посудомийна машина Whirlpool WI 3010, Замовлення №45345ё34

Купил чуть менее года назад Посудомойку Whirlpool WI 3010. Через 11 месяцев она сломалась. Представитель магазина организовал приход мастера, который констатировал выход из строя насоса высокого давления. Через несколько дней прислали новый мотор и мастер его установил. Все прошло по гарантии. Рекомендую этот магазин, как лучший с которым я стыкался.
Щиро дякуюємо за відгук!
12 червня 2023 Відповісти
ogel рекомендує цей магазин
25 травня 2023

Купив: Духовка електрична Gorenje BPSX6747A05BG , Замовлення №20384

Замовляв духовку електричну, на відміну від інших магазинів товар у наявності. Запропонували сплатити повну суму, сплатив і на наступний день вже отримав покупку. На дзівнки відповідають, все роз'яснюють.