Blofield рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: Bridgestone BLIZZAK LM005 215/55R17 98H, Замовлення №31654

Підбирав комплект зимових шин, не міг знайти кращого варіанту, ніж тут. Спеціалісти консультували мене з професіоналізмом і терпінням, роз'яснюючи всі деталі та нюанси вибору. Ціна була найдешевша з інших варіантів. Раджу всім звертатися саме сюди для якісного обслуговування та вибору найкращих шин.
Відповідь представника «ProKoleso.ua»
Доброго дня. Дякуємо за покупку та гарну оцінку. Будемо раді бачити Вас нашим клієнтом знову!
Taras Chaikovskyi рекомендує цей магазин
10 листопада 2023

Купив: Зимові шини Bridgestone BLIZZAK LM 005 (235/60R18 107H), Замовлення №183413

Все як і домовлялись по телефону. Дякую за оперативність і сервіс. P.S. Рекомендую :)
Відповідь представника «ProKoleso.ua»
Доброго дня, Тарас. Дякуємо за покупку та гарну оцінку. Будемо раді бачити Вас нашим клієнтом знову!
Женя Таргонин не рекомендує цей магазин
29 вересня 2023

Хотів купити: Hankook Winter i*Cept iZ2 W616, Зимові шини Hankook Winter I Cept iZ 2 W616 (205/55R16 94T)

Не сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

обработка платежа + доставка в пункт самовівоза. не рекомендую.
Відповідь представника «ProKoleso.ua»
Доброго дня! Дякуємо за зворотній зв'язок. Прикро, що в Вас склалася така думка. Напишіть, будь ласка, Ваш контактний номер телефону та ПІБ на пошту info@prokoleso.ua. Наш менеджер зв'яжеться з Вами та проконсультує по всім питанням.
Alex Pat рекомендує цей магазин
27 серпня 2023

Купив: Зимові шини Taurus UHP (225/45R17 94V), Замовлення №0800303163

Дякую менеджеру за чіткість та оперативнісь. Задоволений відношенням менеджера до клієнта. Все було на вищому рівні.
Відповідь представника «ProKoleso.ua»
Доброго дня, Алекс. Дякуємо за покупку та гарну оцінку. Будемо раді бачити Вас нашим клієнтом знову!
ceratozavr рекомендує цей магазин
9 травня 2023

Купив: DOUBLESTAR DH03 195/60R15 88H, Замовлення №000169504

Купував на ProKoleso.ua вперше. Ціна була найпривабливішою серед усіх. Відгуки про магазин на інших ресурсах були різними, але більшість з поганих - давняшні. Вирішив спробувати, і не прогадав. В четвер оформив, в суботу вже переобув авто. Дякую магазину за актуальну ціну, швидке відвантаження та чесний сервіс. Все як і обговорювалось. Сподіваюсь, що це не останнє моє замовлення у них)
Відповідь представника «ProKoleso.ua»
Доброго дня. Дякуємо Вам за гарний відгук. Будемо раді бачити Вас нашим клієнтом знову!
Віталій Зварич не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
2 квітня 2023

Купив: Зимові шини Firestone Roadhawk (225/65R17 102H), Замовлення №000165441

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, фіскальний чек

Узгодив ціну, після прибуття товару вирушив на склад. Звідти передзвонив, чи все як домовлялись. Після підтвердження відправив грошовий переказ. За 5 хв отримую дзвінок: «Ціна змінилася, доплатіть 400 грн»
Відповідь представника «ProKoleso.ua»
Доброго дня, Віталій! Дякуємо за відгук. Прикро, що сталася така ситуація. Ми проаналізували її та виявили помилку щодо інформування Вас про умови фіксації ціни. З Вами зв’яжеться представник інтернет-магазину для технічного узгодження та повернення Вам різниці 480 грн. Приносимо свої вибачення. Сподіваємося, що Ви залишитесь нашим клієнтом і надалі!
Представники магазину зв'язалися зі мною, вибачилися за помилку і повернули надмірно сплачені кошти. Зворотній зв'язок на висоті, тому раджу працювати з цим магазином.
3 квітня 2023 Відповісти
lyoshko не рекомендує цей магазин
8 листопада 2022

Купив: Зимові шини Goodyear UltraGrip Ice 2 (205/60R16 96T), Замовлення №22193

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, повернення товару

На хотлайні і сайті шини є в наявності. Замовляю, дзвонять: шини в наявності, сплачуйте. Сплатив. І вже через 15 хвилин дзвонять, що шин немає в наявності. Через добу гроші повернули, але не повернули комісію банку (75 грн). Через їхні запевнення в наявності товару я втратив добу часу і банківську комісію. І трохи зіпсований настрій. Добре, що хоч гроші повернули (15000 грн)
Відповідь представника «ProKoleso.ua»
Вітаємо, Олексій, дякуємо за відгук. Ми зв’яжемося з Вами для розв'язання цього питання. Інформація на сайті щодо залишків товару оновлюється кілька разів на день, але в сезон іноді буває, що якісь шини вже продані, але ще деякий час відображаються на сайті. Просимо вибачення за цей збій і доставлені незручності.
через 2 дні після відгуку мені таки окремо повернули комісію
10 листопада 2022 Відповісти
Женя Гладченко рекомендує цей магазин
23 жовтня 2022

Купив: Зимові шини Bridgestone BLIZZAK LM 005 (185/65R15 88T), Замовлення №21109

Найнижча ціна на Хотлайні. Купував тут перший раз, проплатив через Лікпей, на наступний день в неділю передзвонили повідомили, що відправлять протягом пари днів, тому що з-за кацапських виродків не завжди є світло, через 3 дні з моменту оплати отримав на пошті. Все ок. По шинам - 37й тиждень 2022 року, Італія.
Eskamillo не рекомендує цей магазин
19 квітня 2022

Хотів купити: ШИНИ TAURUS ULTRA HIGH PERFORMANCE 235/55R17 103W

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

ШИНИ TAURUS ULTRA HIGH PERFORMANCE 235/55R17 103W "В наявності немає, треба уточнювати, може шось інше...". Відправка лише після повної предоплати НЕ ВИТРАЧАЙТЕ СВІЙ ЧАС.
Kengyry не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
1 лютого 2022

Хотів купити: Летние шины Continental PremiumContact 6 (205/55R17 95V)

цена на сайте на 795 грн выше чем на хотлайне, не рекомендую
Відповідь представника «ProKoleso.ua»
Доброго дня, Kengyry. Дякуємо за відгук. Ми дуже цінуємо наших клієнтів і нам шкода, що Ви зіткнулися з такою ситуацією. На жаль, інколи, виникають технічні помилки. Робота над їх виправленням вже завершена. Приносимо свої вибачення. Гарного дня.