Mikhaylo m m не рекомендує цей магазин
11 березня 2020

Купив: Спінінг

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Замовив товар на суму більше 1000 грн. Оплатив на карту Тиждень звінків - товар не відправили , Я так зрозумів і не відправлять. Телефони вказані на сайті не відповідають. НЕ КУПУЙТЕ ТУТ!
21 січня 2020

Купив: Волосінь Yamatoyo Razor Fluoro (0.26mm 100m 4.54kg)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі, повернення товару, сервісна підтримка

Друзья,маленькая рекомендация от меня кто попался на уловку по родной предоплате на карту! Приходите в банк и пишите заявление о том,что средства отправили а товар не получили! Называется это Чардж Бэк -предоставляете смс переписки и Номера заказов и банк в течении 7ми дней возвращает Вам деньги а счёт получателя блокируют !
Іван Лось не рекомендує цей магазин
10 грудня 2019

Купив: К3 Воблер Kosadaka Quant XS 60F (7-PC) 168 грн 504 грн, Замовлення №75844

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Цей магазин обманув мене з 3 воблерами,
Евгений Винтовкин не рекомендує цей магазин
30 серпня 2019

Хотів купити: Воблер Megabass KANATA AYU (SP-C) COLD BOLT 29463 .Тройники Owner STN-36BC-08. Тройники Owner STN-36

Я выбрал товар , сделал заказ ,1 воблер и две пачки тройников. на следующий день мне перезвонили , говорят что тройники есть а воблеров нет , но мы можем привезти с другого магазина , подождёте 3 дня? Я согласился . Через неделю ожидания я написал им на сайт , на следующий день мне звонит тот же дяденька , по голосу я узнал , говорит тройников одних нет в наличии , а воблер прийдет завтра . Ок я сказал отправляйте . Неделю тишина . Пишу на сайт игнор , телефон никто не берет .
21 серпня 2019

Купив: Siweida

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Igor Tihonenko не рекомендує цей магазин
20 серпня 2019

Купив: Силиконовые приманки и расходники

Не имейте дело с магазином primanka.com.ua. Перевел на карту Михаила Александровича 400 грн - уже неделю молчат и сбрасывают телефон. Я из-за таких денег связываться с полицией не собираюсь - но судя по отзывам - не я первый и жалобы на них постоянные.
16 серпня 2019

Купив: Удочка Phoenix Team Italy 6m без колец,Удочка Siweida Ultimate IM8 5м б/кДлина удилища, см: 500 Каст

Не сподобалося: видача товару на складі, повернення товару, сервісна підтримка

Movchan Viktoriia рекомендує цей магазин
10 серпня 2019

Купив: Воблер Yo-Zuri L-Minnow F199 M100, 44S

жека кокиш не рекомендує цей магазин
30 липня 2019

Купив: Deps Balisong Minnow 100 F

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Заказал воблер и резину 2 недели назад , на сумк 985 грн , оплатин на имя Михайло Олександрович , мій номер заблокували піду писати заяву в кіберполіцію
Vad78 не рекомендує цей магазин
12 липня 2019

Купив: рыболовные снасти, Замовлення №73201

Сподобалося: замовлення через корзину

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка