Юрий Коваленко рекомендує цей магазин
13 листопада 2023

Купив: Металлорукав гофра Ду 50 мм, Замовлення №По телефону

Замовив металлорукав гофра Ду 50мм. Дуже швидко відіслали, якість продукції чудова
Представник магазину «Центр Технічних Рішень»
Дякую , заходьте щє :-)
14 листопада 2023 Відповісти
Olexey не рекомендує цей магазин
7 липня 2023

Хотів купити: Болгарка (кутова шліфувальна) Titan PAG0312B

На сайте и на hotline 1325 грн. Актуальная цена 2060 грн.
Ангеліна Хазіева не рекомендує цей магазин
8 лютого 2023

Хотів купити: Інверторний бензиновий генератор Honda EU22i

Перший раз телефонувала, тижнів два назад, повідомили що по наявності не має, мені почали впихувати все підряд! Уже моніторю ціни, в надії що за такою ціною, все таки знайду, захожу сьогодні знову, пропозиція все таки вісить! Не розумію чому людей вводите в оманну! Та прошу скрити позицію, я ж трачу на вас свій час! А зараз в такий час, справді шукається най дешевше, що є! Тому мені дуже прикро, що так поводить себе магазин!
Tiger1337 рекомендує цей магазин
3 грудня 2021

Купив: Перфоратор

Очень рад покупке ,все просто на высшем уровне ,спасибо этим ребятам
Eva Vitenko рекомендує цей магазин
29 липня 2021

Купив: Шлифовальная машина makita 9046, Замовлення №159855774

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі

Покупаю товар не первый раз! Все очень быстро и качественно! Все понравилось! Рекомендую!
Юрий барб рекомендує цей магазин
26 липня 2021

Купив: Тяговый аккумулятор LogicPower LP 6-DZM-20 (батарея для велосипеда), Замовлення №159853985

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, видача товару на складі

Приехал, посмотрел, купил! Не первый раз покупаю в этом магазине товар, все быстро и легко, по месту и цены доступные.
Наталья Камза рекомендує цей магазин
14 липня 2021

Купив: електровелосипед триколісний VEGA Happy Fat 500 New

Valerii Zaochnyi рекомендує цей магазин
28 травня 2021

Купив: Универсальная лестница WERK LZ3207B 3x7, Замовлення №153286821

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

Замовляв драбину. Швидко зв'язались та відправили товар у той же день.
Бережная Ирина рекомендує цей магазин
20 квітня 2021

Купив: Секатор FELCO 6

Выбрала и заказала в интернет магазине садовый секатор FELCO. Перезвонили через 4 минуты, подтвердили заказ и отправили Новой Почтой. Спасибо за чудесную работу!
Aleksandr Krivosheya не рекомендує цей магазин
7 квітня 2021

Хотів купити: Електролобзик stark js 850, Замовлення №32059

Сподобалося: оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину

Зателефонував дізнатись про наявність товару, мені відповіли що перевірять наявність та перетелефонують, через півгодини зателефонував знову, але у відповідь знову почув що перетелефонують, відповіді так і не діждався, сервісом магазину не задоволений
Представник магазину «Центр Технічних Рішень»
Приносим наши извинения. Долго ждали ответ от импортера. Предлагаем на следующий заказ скидку 100 грн.
8 квітня 2021 Відповісти