Виталий Еременко рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Електрична духовка Bosch HBJ517SG0R, Замовлення № 00-0059350

Купував духовку Bosch HBJ517SG0R, замовлення 00-0059350. Приємні враження відпокупки(ціна, наявність, швидкість доставки), З того що треба доопрацювати хлопцям - більше чіткий час доставки. Спочатку думав що треба чекати весь день, але курєр подзвонив завчасно та повідомив час доставки. Ще буду замовляти.
Olllga рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Сушильна машина Bosch WQB245B0UA, Замовлення №00-0059272

Звернулася в магазин, ціна була конкурента товар доставили на другий день після замовлення, доставка та занос платні, але дивлячись на різницю в вартості від "іменитих" магазинів то не суттєво. А так все пройшло на рівні, дякую
Відповідь представника «DiDi»
Шановна Olllga, дякуємо Вам за відвертий відгук, гарного користування, очікуємо за новими придбаннями)
VaskoBest рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: Мультипіч (аерофритюрниця) Tefal Easy Fry&Grill Precision EY505D15, Замовлення №00-0059209

Замовив мультіпіч, зв?язались за через 10, товар був в наявності в той же день. Дякую
Відповідь представника «DiDi»
Шановний VaskoBest, дуже вдячні за відгук, проходьте ще)
dmitryb не рекомендує цей магазин
23 березня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Замовлення №238838

Відповідь представника «DiDi»
dmitryb, дякуємо за відгук, яким би образливим, смішним і неприємним він не був. Ви придбали оригінальний, новий, запакований телефон за найкращою ціною з гарантією на 1 рік і все одно залишились незадоволені. Маючи такі неймовірно високі стандарти, ви не змогли перевірити товар та пакування і коли пізніше десь далеко виявили дефекти (господи помилуй), все одно активували, а не повернули. Більше того, провели еспертизу і заявили, що це Open Box. Розводимо руки і сподіваємось наступного разу ви звернетесь напряму до виробника з подібними зауваженнями, заплативши відповідну ціну. Нам до подібного не звикати, але шкода, що ви, будучи високо компетентним користувачем, вводите в оману інших покупців, відволікаєте їх від дійсно важливих моментів в процесі покупки і створюєте зайві страхи та сумніви, які взагалі ніяк не пов'язані з реальністю. Сподіваємось, ваш телефон з неймовірним дефектом наліпки на коробці, відбитком пальця і нано цяткою на яблочку на яскравому штучному світлі буде працювати довго і надійно
Прекрасный ответ магазина!!!Молодцы!!Респект тому,кто писал текст!
2 квітня 2024 Відповісти
Юраш не рекомендує цей магазин
8 березня 2024

Хотів купити: Телевізор Samsung QE65S95C

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Відповідь представника «DiDi»
Шановний Юраш, вам з початку оформлення вашого замовлення була надана інформація про те чому дані телевізори не можуть бути запаковані яким чином вони потрапляють до України та на кожному етапі доставки телевізора до нашого магазину вам надавалась повна інформація про стан пакування з фото які ви і прикріпили сюди. І на кожному етапі де виникали питання ви згодились приїхати і перевірити сам телевізор, а не його пакування, яке ми згодні що не є ідеальним. На рахунок ваших домислів про пошкодження екрана в цей час чи надалі, ми даємо 12 місяців гарантії на даний пристрій. Але сьогодні ви так і не приїхали до магазину, а вирішили написати відгук, то є ваше право. Тому побажаємо в цей день знайти свій ідеальний телевізор.
Алексей Климчук рекомендує цей магазин
4 березня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 512GB Natural Titanium (MU7E3), Замовлення №238147

придбав айфон 15 pro max 512 natural titanium все пройшло гладко й невимушено отримав знижку на аксесуари й гарний сервис також пригостили кавою й смачним печивом
Sahim рекомендує цей магазин
1 березня 2024

Купив: Духовка електрична Whirlpool W6 4PS1 OM4 P, Замовлення №237964

Працюють чітко, конкретно та точно. Доставка вчасна. Допомогли завантажити в мій автомобіль. Дякую вам, аби ж всі магазини так працювали. Але ж сайт зробіть українським, бо в українській версії сайту половина слів російських. А от e-mail, який я отримав на підтвердження замовлення, повністю російський. Неприємно було його читати.
Sergey D рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 128GB Blue Titanium (MTV03), Замовлення №237889

FREEDMIN рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Tafal 760D30, Замовлення №#237747

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, фіскальний чек

Чеку вроді не знайшов але магазин скзаав що сьогодні вишлять вислали прийшло вечером зранку в 10:00 вже пр їхало тому за термін відповідає не знаю чи без чека буде гарантія чи ні
Відповідь представника «DiDi»
Шановний FREEDMIN, дякуємо за гарний відгук. Сьогодні буде відправлено документи, все буде добре)
Богдан Солнцев рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Сушильна машина Samsung WW90TA047AE1, Замовлення №237573

Відповідь представника «DiDi»
Шановний Богдан Солнцев, дуже дякуємо за такий приємний відгук і витрачений час, такі слова надихають на подальшу працю і розвиток. Будемо очікувати Вас за новими придбаннями.)