tarastarasov не рекомендує цей магазин
2 березня 2023

Хотів купити: Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock S7 MAXV Plus

MrLOLs рекомендує цей магазин
28 лютого 2023

Купив: EcoFlow RIVER 2, Зарядна станція EcoFlow RIVER 2, Замовлення №225457

Много раз здесь скуплялся. Магазин легко делает возврат, если товар не подошел.
Полина Балычева рекомендує цей магазин
17 лютого 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 7 32GB Black (MN8X2), Занурюваний блендер Braun MultiQuick 7 MQ 7075X, Портативна ігрова приставка Nintendo Switch Lite Coral (045496453176), Планшет Apple iPad 10.2 2021 Wi-Fi 64GB Space Gray (MK2K3), Замовлення №0054298, 00-0053512

Постійно купую в Didi, купувала перелічені товари у 2018, 2022 і 2023 роках. Техніка оригінальна і якісна, працює роками, а ціна найдоступніша на ринку. Гарантійних випадків не було. Персонал дуже привітний, допомагає повністю перевірити техніку перед купівлею, а також налаштувати її. Є комфортний пункт видачі замовлень в центрі міста в кількох хвилинах від метро. Замовлення оформлюютьчя і видаються швидко. Довіряю цьому магазину і рекомендую його усім!
Відповідь представника «DiDi»
Шановна Полина Балычева, дуже дякуємо за відгук, нехай техніка приносить задоволення)
Turbo-Yurik рекомендує цей магазин
16 лютого 2023

Купив: Обігрівач KUMTEL KUM-1230S Black, Замовлення №221980

Первый раз покупаю в этом интернет-магазине, привлекла невысокая цена на аналогичный товар, магазин находится в центре, удобно добираться, фасадом выходит на главную улицу, персонал приветливый и компетентный, покупка прошла удачно, несмотря на аварийное отключение электроэнергии
Михаил Милько рекомендує цей магазин
31 січня 2023

Купив: Microsoft Xbox Series X 1TB, Замовлення №224380

Настя Ковтун рекомендує цей магазин
20 січня 2023

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA (EFDELTA1300-EU), Замовлення №221552

Майже три місяці тестую станцію і на сто відсотків впевнена, що магазин продав мені якісний оригінальний товар. Із самого процесу купівлі, нічого особливого не виділю, бо все по стандартній схемі, але для мене найголовніше результат і тут магазин заслуговиє найвищий бал.
Дуже дякуємо за відгук, очікуємо за новими придбаннями)
Sidney не рекомендує цей магазин
16 січня 2023

Хотів купити: Телевізор Samsung QE65Q77A

Відповідь представника «DiDi»
Доброго дня, прочитали ваш відгук, запит по телевізору був 6 днів тому, дійсно на той момент по наявності телевізора не було, на що було запропоновано альтернативу, можливо через декілька днів десь він з'явився та інформація знову оновилась, але запитів по ньому більш не було. Так само і на запит стосовно сушильної машини, відповідь вам надали протягом години. Наразі дуже часто є відключення світла і в наших постачальниках та в нашого колцентру і не завжди є змога швидко оновити прайси чи швидко дати відповідь з наявності, на жаль, вибачаємось за цей момент. Якщо вам буде актуально, будь-ласка звертайтесь, спробуємо підібрати альтернативу.
K_Se рекомендує цей магазин
13 січня 2023

Купив: Нагрудний датчик пульсу Garmin HRM-Dual 010-12883-00, Замовлення №223837

Декілька разів здійснював покупку в магазині. Все проходило добре. Товар був по заявленій ціні і в заявлені терміни.
Михайло не рекомендує цей магазин
13 січня 2023

Хотів купити: Мікрохвильовка Bosch BFL634GS1, Духовка електрична Bosch HBG634BS1

Вже другий раз не можу нічого купити, томущо нічого немає що типу є в наявності у них на сайті
Відповідь представника «DiDi»
Доброго дня, прочитали ваш відгук, таке замовлення дійсно було. На момент вашого замвлення дійсно не було мікрохвильовки, але ми запропонували альтернативу. Наразі дуже часто є відключення світла в наших постачальків та в нашого колцентру і не завжди є змога швидко оновити прайси чи швидко дату відповідь по наявності. На жаль це так. Якщо вам буде актуально, будь ласка звертайтесь, спробуємо підібрати альтернативу до замовлення.
Vitalii рекомендує цей магазин
9 січня 2023

Купив: Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Dyson V15 Detect+ (443080-01), Замовлення №223702

Магазин с отличным сервисом, рекомендую) Но описание товаров которое предоставляет Хотлайн не является корректным