Ks87 Ks87 рекомендує цей магазин
27 вересня 2023

Купив: Газовий балончик Терен-1Б, , Свинцеві кулі JSB Diabolo Exact Monster, 4,52 мм, 0,870 г 200шт, Замовлення №120855

Замовив у данному магазині кулі JSB для пневм.рушниці та газовий балончик, зі мною зв'язались, уточнили деталі замовлення та відправили у той же день, посилку отримав без пошкоджень в надійній упаковці, покупкою задоволений, приємні враження від магазину
Alex Goncharov не рекомендує цей магазин
25 вересня 2023

Хотів купити: органо-мінеральне добриво Органо-мінеральне добриво HELPROST для овочевих культур, 500 мл,

Прозаровская Р. рекомендує цей магазин
13 вересня 2023

Купив: Боевой нож Gerlach WZ.98N, Замовлення №13019

Подарувала коханому бойовий ніж (знала, що він хотів саме такий). Доставили без проблем, магазин порядний. Рекомендую!
loza3333 не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Зарядний пристрій на сонячній батареї SolarSaga 100W

Горбань Михаил рекомендує цей магазин

Купив: Портативная электростанция Jackery Explorer 240EU, Замовлення №12599

Зробив замовлення в цьому Інтернет-магазині. Щвидко зі мною зв'язався менеджер, домовились про спосіб доставки та оплату. Через день отримав номер ТТН, наступного дня отримав вже портативну електростанцію. Все працює, браку немає, оригінальне пакування.
Burning Money не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Безінерційна котушка Nexave 4000 FD

Елена Майская рекомендує цей магазин
12 серпня 2023

Купив: 2 в 1 - Ліхтар + Шокер Шерхан 1102, Замовлення №115952

Все сподобалося, перетелефонували швидко, товар добре упакували, є зворотній зв'язок, на який відповідають миттєво. Молодці одним словом
Васильчук А рекомендує цей магазин
22 квітня 2023

Купив: Пневматический пистолет SAS Makarov 4,5 мм (KM-44DHN) - код: 16002 - 1 шт. Баллон CO2 Liss 12g, 10 , Замовлення №1472

З магазином проблем не було. Відмінно спрацювали.
Alex Kost не рекомендує цей магазин
4 березня 2023

Хотів купити: Термокружка Kamille 900мл

Alexander Slashchin не рекомендує цей магазин
14 грудня 2022

Купив: Санки Экспресс с ручкой-толкателем, бордо (2130003), Замовлення №94526

Не сподобалося: наявність, фіскальний чек

купив санки, сказали що все як на фото. перепитав чи ручка точно є. сказали все як на фото і на всіх фото крім однієї є ручка. а потім виявилось що ручки немає і в описі точно вказано що ручка не йде в комплекті. тобто продавець мене обманув, можливо і не спеціально. це ж не аліекспрес де так постійно обманюють. одном словом не рекомендую.
14 грудня 2022 Відповісти