Vld2011 рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Пральна машина автоматична LG F2J3WS2W, Замовлення №73485

Робив замовлення в суботу в кінці робочого дня магазину, але представник магазину Денис був постійно на зв'язку і допоміг здійснити замовлення та проконтролював проходження оплати за товар. Доставка (безкоштовна по Києву) відбулася у визначений термін, усі необхідні документи на товар в наявності. Сподобався сервіс та культура спілкування представника магазину, рекомендую магазин для покупок.
anbmax@ukr.net рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Мультипіч (аерофритюрниця) Tefal Dual Easy Fry & Grill Air Fryer EY905D10, Замовлення №Бн

Все дуже добре, ціна, якість обслуговування, супроводження до магазину. Дякую
Tanya Kovalenko рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Холодильник Samsung WD80K52EAOW, Замовлення №72748

Купляла в цьому магазині холодильник і прально-сушильну машину. Доставили вчасно, занесли, розпакували. Ще не користувалась. Поки що все ок.
Дмитро Антонкін не рекомендує цей магазин
6 квітня 2024

Купив: SAMSUNG RB38A6B62AP/UA, Замовлення №39491

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Товар відображений на сайті не відповідає фактично доставленому, маніпулюють заниженою ціною для заманювання клієнтів. Фото на сайті демонструє наявність накладних панелей на холодильник, фактично його доставили без них. На запитання менеджер нічого адекватного відповісти не зміг. Фото отриманого холодильника додаю.
Відповідь представника «Vodogreyka»
Добрий день! Приносимо вибачення за те, що менеджер не запропонував Вам підібрати панелі потрібного кольору. Ми продаємо техніку з офіційною гарантією виробника, в заводській упаковці та комплектації. Дякуємо за зворотній зв’язок.
Олександр Осика рекомендує цей магазин
4 квітня 2024

Купив: Пральна машинка вірпул, Замовлення №Не пам'ятаю

Все докладно розповіли. Приємно спілкуватися. Робив самовивіз все гарно, гарні працівники, гарні ціни. По потребі знову сюди завітаю, за новими покупками.
Sof777 рекомендує цей магазин
18 березня 2024

Купив: Електрогриль притискний Zelmer ZPR2000, Електрогриль притискний Zelmer ZPR2000, Замовлення №N 39005

Чудовий магазин. Видають ФІСКАЛЬНИЙ чек. Магазин перевершив всі сподівання.
Андрій Демчук рекомендує цей магазин
14 березня 2024

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Gorenje GBF80/UA, Замовлення №24649

Доброго дня! Дуже дякую за бойлер, все супер, дякую за гарне обслуговування, та дуже хороші ціни, навіть з вартістю пересилки стало на тисячу гривень дешевше ніж в інших магазинах, ще й жодного ризику з передоплатою! ДЯКУЮ!!!
Vladyslav рекомендує цей магазин

Купив: Вентилятор підлоговий Edler EDFN-6025, Замовлення №39199

Mary Кет рекомендує цей магазин
14 березня 2024

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Willer EVH50R Spring, Замовлення №72216

Швидко відправили, з кур'єром швидко можна було скоординуватися щодо місця доставки. Оперативно працює магазин
X7 рекомендує цей магазин
13 березня 2024