Vladyslav рекомендує цей магазин
14 березня 2024

Купив: Вентилятор підлоговий Edler EDFN-6025, Замовлення №39199

Mary Кет рекомендує цей магазин
14 березня 2024

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Willer EVH50R Spring, Замовлення №72216

Швидко відправили, з кур'єром швидко можна було скоординуватися щодо місця доставки. Оперативно працює магазин
X7 рекомендує цей магазин

Рекомендую магазин.
Влад Яма рекомендує цей магазин
8 березня 2024

Купив: Мікрохвильовка Samsung MS23A7118AK, Замовлення №номера не было

Оказался честный магазин. Чек и официальную гарантию заполнили как положено. Доставку сделали бесплатно до квартиры. Обычно от подобных магазинов без дорогого сайта не ожидаешь что-то серьезное, а тут было все хорошо. Спасибо
Sergey S не рекомендує цей магазин
1 березня 2024

Хотів купити: TEKA FLEXLINEA RS15 34.40 , Кухонна мийка Teka Flexlinea RS15 34.40 115000015

Підтвердили замовлення, причому попросили передоплату, але після відмови погодилися на оплату під час доставки. За тиждень так нічого й не привезли. Єдиний плюс – передзвонили після звернення до Вайбера. Але, на жаль, не втрималися з історією: "привезли останній екземпляр і він би бракований" знайомі всі, пожно продовжити "і тому ми Вам навіть не передзвонили, щоб Ви не чекали" :-)
Олександр Каліка рекомендує цей магазин
29 лютого 2024

Купив: Мікрохвильова піч Gorenie MO20S4VC, Замовлення №28.02.2024

Швидке обслуговування хороша ціна є самовивіз в Києві.
Тетяна Новак рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Купив: Samsung RB34T600FEL/UA , Замовлення №70250

Наталья Бажура рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Купив: Газова плита Liberty PWG 5101 BL-F, Замовлення №38713

Придбали газову плиту Liberty PWG 5101 BL-F. Оформили замовлення в той же день, доставка була через два дні безкоштовна, при експлуатації виявлено несправність кнопки світла для духовки, магазин надав номер сервісного центру, все зробили швидко, все працює.
Сергій Литвин рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Посудомийна машина Electrolux EMG48200L, Замовлення №71613

Купую тут вперше. Почитавши негативні відгуки, були певні настороги, але все пройшло чудово) Дякую менеджеру Денису та службі доставки! Замовив в першій половині дня, а вечором ПММ була вже в мене дома. Доставка була безкоштовною. Дякую!