Руслан Возняк не рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Хотів купити: Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Philips 7000 Series Aqua XC7055/01

Говорять, що товар відправлять завтра, а завтра кажуть що через 5 днів і в кінцевому результаті говорять, що товар пошкоджений. Не трать свій час у цьому магазині.
МЮИ не рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Хотів купити: Електрочайник Electrolux E7GK1-8BP

Igor Poburko рекомендує цей магазин
13 січня 2024

Купив: Витяжка вбудована Franke Box Flush EVO FBFE BK MATT A52 (305.0665.364), Замовлення №38333

Дуже оперативно доставили в день замовлення в пригород Києва.
Anton Vlasov рекомендує цей магазин
12 січня 2024

Купив: Коляска 2 в 1 KinderKraft Everyday Light Gray (KSEVER00LGR2000), Замовлення №69781

Коляска дуже класна! Гарне обслуговування.
Margo Alekseenko рекомендує цей магазин
6 січня 2024

Купив: Холодильник з морозильною камерою Liebherr CU 2831, Замовлення №69557

Vladislav Kononchuk рекомендує цей магазин
30 грудня 2023

Купив: Газова плита Electrolux LKG604002W, Замовлення №6868605

Все відповідає опису. Фіскальний чек, гарантійний талон присутні! Заказ і отримання день в день. Є самовивіз в Києві на Нивках! Ціна нижча за ринкову! Дякую.
Алексей Ильин рекомендує цей магазин
29 грудня 2023

Купив: Мікрохвильовка з грилем Gorenje MO4250CLI, Замовлення № 68855

Привезли вчасно, все дуже зручно. Якщо знаєте, що хочете купити - вам до цього магазину. Трохи не допрацьований сайт, але на якості послуг і цінах не це позначається)
Tatiana HRManager рекомендує цей магазин
29 грудня 2023

Купив: Правка Electrolux, Замовлення №69075

Чоловік обрав цей магазин через ціну та якість товару. А я вже приймала товар і щиро вдячна менеджерам за терпіння та розуміння, вдячна за вчасну доставку, за ввічливість і високий професіоналізм. А майстри, які доставляють та встановили пралку реально швидко, професійно все зробили. Знаєте, я думала вже і немає такого високо і людяного обслуговування. Бо або скрипти або інструкції. Вдячна. Супер. Так, рекомендую.
Наталии рекомендує цей магазин
18 грудня 2023

Купив: Мультипіч (аерофритюрниця) Gorenje AF1700DB, Замовлення №67798

Швидко і дуже приємна ціна
Светлана Балатюк рекомендує цей магазин
15 грудня 2023

Купив: Варильна поверхня комбінована Electrolux KDI641723K, Замовлення №67966

Отримала замовлення вчасно. Дуже хороше обслуговування, кваліфікований персонал. Рекомендую. В подальшому якщо буде виникати потреба в купівлі техніки, буду замовляти саме тут.