Raya не рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Колекція чаю Lovare Flowers & Tea, Замовлення №806 152 611

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару

Не відправляли оплачене замовлення 7 днів! Довелось неодноразово писати в підтримку і випрошувати, щоб нарешті відправили моє замовлення, на що була відповідь "об'єктивних причин для затримки відправки нема" але по факту не відправляли чомусь В результаті подарунок зіпсовано, емоції виключно негативні Не раджу Розетку.юа якщо не хочете зайвого головного болю Буду замовляти в інших магазинах
Мила С не рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Купив: Смартфон Moto E13 8/128GB Cosmic Black (PAXT0079), Замовлення №804675911

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, повернення товару, відповідність умов оплати

Сергей Марков не рекомендує цей магазин
24 березня 2024 На модерації

Хотів купити: Гарнитура Bluetooth 5.2 U&P F19 350mAh Black (SHT-F19-BK)

Drago Bowldrich не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
23 березня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Logitech G PRO X Gaming Headset Black (981-000818), Замовлення №790 563 259

Відповідь представника «Rozetka.ua»
Шановний Клієнт, нам дуже шкода, що покупка в нашому магазині завдала Вам незручностей. Після отримання товару нашим сервісним відділом, він був переданий в авторизований сервісний центр виробника для здійснення діагностування. За отриманим результатом діагностування по обох зверненнях, описаний Вами дефект не був підтверджений, про що також був наданий відповідний акт від сервісного центру. Наразі рішення за Вашим сервісним зверненням було переглянуто та погоджено повернення коштів за товар в повному обсязі. Будь ласка, очікуйте надходження коштів. Сподіваємось на розуміння. З Повагою, ROZETKA
Влад Сулима рекомендує цей магазин
22 березня 2024

Купив: be quite strainght power 1500w, Кухонна машина KMX750WH, Повітряне охолодження AK620 (R-AK620-BKNNMT-G), Замовлення №805 497 375

Подивився відгуки тут і бачу що розетку хейтять без підстав))) Скільки замовляю все добре тільки тут) А за останній час довелося зробити багато замовлень.
Відповідь представника «Rozetka.ua»
Шановний Клієнт, вдячні Вам за позитивний відгук, а також за те, що рекомендуєте наш магазин іншим покупцям. З Повагою, ROZETKA
Ira Vasylevska не рекомендує цей магазин
20 березня 2024

Купив: Клавіатура бездротова Logitech POP Keys Wireless Mechanical Keyboard UA Daydream Mint (920-010736), Замовлення №801950584

Відповідь представника «Rozetka.ua»
Ірино, шкодуємо, що співпраця з нашим магазином залишила неприємне враження. Оскільки при передачі товару в нашому магазині Ви повідомили про наявність дефекту та з моменту покупки минуло понад 14 днів, товар був переданий в сервісний центр виробника для здійснення діагностування. Вся інформація щодо термінів обслуговування товару вказана в акті прийому, який був наданий Вам в магазині. Наразі за Вашим сервісним зверненням вже було надане рішення про повернення коштів за товар в повному обсязі. З Повагою, ROZETKA
Yurii не рекомендує цей магазин
20 березня 2024

Купив: Ноутбук Acer Nitro 5 AN515-58-539L (NH.QM0EU.00D) Obsidian Black / 15.6, Замовлення №803 297 950

Відповідь представника «Rozetka.ua»
Юрію, шкодуємо, що враження від співпраці з нашим магазином було зіпсовано. При передачі Вами товару в магазині було заявлено про те, що ноутбук "погано тримає заряд", що вважається дефектом, тому товар був переданий в авторизований сервісний центр виробника для здійснення діагностування. Інформація щодо термінів діагностування товару зазначена в акті прийому, що був виданий Вам в магазині. Наразі за Вашим сервісним зверненням надано рішення про повернення коштів за товар в повному обсязі. З Вами вже зв'язався наш менеджер та узгодив деталі щодо повернення коштів. Сподіваємось на розуміння. З Повагою, ROZETKA
Oleksiy Levchenko не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Товар за 300 грн

Алекс не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
19 березня 2024

Купив: Мікрохвильова піч PANASONIC NN-SM221WZPE, Замовлення №805 334 556

Відповідь представника «Rozetka.ua»
Шановний Клієнт, відгуки які не містять у вкладенні фото, або відео потрапляють на сайт автоматично, якщо серед тексту немає нецензурних слів. Відгуки, що мають у вкладенні фото, або відео, незалежно від того приймають вони участь у конкурсах, чи ні проходять перевірку модераторами, що впливає на час від його написання до публікації. Бонуси буде нараховано впродовж 4 днів з моменту публікації відгуку на сайті. Слідкуйте, будь ласка, за оновленням бонусного рахунку. З Повагою, ROZETKA
Дякую, магазин опублікував відео. Питання вирішене.
22 березня 2024 Відповісти
Wolfstein не рекомендує цей магазин
19 березня 2024

Хотів купити: MirSon Подушка пухова 5% пух №2760 Extra (м\\\'яка) 70x70 см (2200005193662), Звичайна подушка Подушка пухова 5% пух №2760 Extra (м'яка) 70x70 см (2200005193662)

Хотел купить подушку за 680 грн и был сертификат на 500 грн, по логике я должен заплатить 180 грн в отделении и так как сумма меньше 700 грн еще 35 грн за доставку. Но розетка почему то учитывает сумму 180 грн, и пишет минимальная сумма заказа 200 грн.
Відповідь представника «Rozetka.ua»
Шановний Клієнт, шкодуємо, що співпраця з нашим магазином залишила неприємне враження та перепрошуємо за незручності. Дана ситуація виникла виключно через технічні причини. У разі оплатою подарунковим сертифікатом враховується саме повна вартість замовлення, без урахування подарункового сертифіката. Радимо повторити спробу оформлення. Якщо помилка виникне повторно - уточніть, будь ласка, контактні дані, або номер одного із минулих замовлень, щоб ми могли ідентифікувати Вас у системі та зв'язатися для допомогти у оформленні. З Повагою, ROZETKA