Алиса Лукьянович не рекомендує цей магазин
Вчора

Хотів купити: Замовлення 808078156, Упаковка минеральной негазированной воды Acqua Panna 0.75 л х 15 бутылок (8000815024422)

К воде претензий нет, но доставка от Розетки удивила максимально. Был сделан заказ на 14 300 грн. и оплачена доставка в 582 грн. В день доставки курьер Розетки спросил есть ли кому выгрузить товар, чем очень меня удивил. Оказывается, что донести оплаченный заказ с оплаченной доставкой не входит в курьерские услуги Розетки. То есть доставка - это значит, приехать по адресу и кинуть товар возле машины, дальше, разбирайтесь сами. Спасибо, больше на этом сайте заказывать что-либо мне не хочется.
Лена рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Постпілінговий тональний крем Christina Rose de Mer 5 Post Peeling Cover Cream Захисний 20 мл, Замовлення №793 284 345

Гарне обслуговування, великий вибір і ціни помірні
Кai не рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Материнская плата Asus PRIME A520M-R (sAM4, AMD A520, PCI-Ex16), Замовлення №806528741

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, фіскальний чек

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Відповідь представника «Rozetka.ua»
Шановний Клієнт, перепрошуємо за незручності. На жаль, перевізник поки не повернув замовлення на склад. Станом на цей час - кошти було повернено на Вашу карту. Додатково було виставлено претензію перевізнику. З Повагою, ROZETKA
47KARAT рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Паста для волосся Dapper Dan Matt Paste з легким блиском 100 мл, Замовлення №792 183 565

Купував для своєї жінки пасту для волосся, все пройшло добре. Як завжди в принципі. бо тут чимало товарів за все життя замовляв. Так тримати!
Відповідь представника «Rozetka.ua»
Шановний Клієнт, вдячні за приємний відгук та високу оцінку. Ваша подяка мотивує нас працювати ще краще. З Повагою, ROZETKA
Дмитрий Александрович Резюк не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
10 квітня 2024

Купив: Трусы шорты мужские C&A GD-00060340 XL (DN5000000006195), Замовлення №803 473 397

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Ну это только в розетке возможно, что бы при заказе на сайте было в названии, характеристиках, на фото указано количество ПЯТЬ штук, а по факту на пункте выдачи тебе вы отдавали ОДНУ штуку. И такие приключения через один заказ...
Відповідь представника «Rozetka.ua»
Дмитро, приносимо вибачення за завдані незручності. На жаль, трапилася помилка при заведенні позиції на сайт. Інформацію про товар на сайті було виправлено, додатково з Вами зв'язався наш менеджер. З Повагою, ROZETKA
Позвонили с розетки, извинились, прислали промо-код на скидку.
10 квітня 2024 Відповісти
Ser Kor не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
9 квітня 2024

Купив: Acer Aspire 7 A715-76G-737K (NH.QN4EU.004) Charcoal Black / Intel Core i7-12650H / RAM 16 ГБ / SSD 1, Замовлення №№ 805 936 116 от 18 март

Відповідь представника «Rozetka.ua»
Шановний Клієнт, приносимо вибачення за незручності. Навіть найкращий товар може мати заводський дефект. Зауважимо, що обміну, або поверненню товару у строк до 14 днів підлягає лише новий товар, що не був у використанні та зберіг споживчі характеристики, які мав на момент покупки. Оскільки при поверненні було заявлено технічний недолік - ноутбук було передано для діагностики до авторизованого сервісного центру виробника. Після завершення діагностики - було здійснено повернення коштів. Строки сервісного обслуговування рахуються саме від дати повернення товару, що зафіксовано також і в акті прийому, який було видано у точці видачі. З представником служби підтримки який надав некоректну інформацію було проведено роботу. Зі свого боку ми також готові надати повторну послугу зі встановлення операційної системи без оплати. З Повагою, ROZETKA
ALEX рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Мобільний телефон Samsung Galaxy A24 6/128GB Dark Red (SM-A245FDRVSEK), Смартфон Galaxy A24 6/128GB Dark Red (SM-A245FDRV), Замовлення №№ 804 325 297

Купив в цьому магазині смартфон Samsung Galaxy A24 6/128GB Dark Red, купівлею задоволений!
Відповідь представника «Rozetka.ua»
Шановний Клієнт, вдячні за приємний відгук та високу оцінку. Дуже раді, що Ви рекомендуєте наш магазин іншим користувачам. З Повагою, ROZETKA
your senpai не рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Жіночі кеди високі Converse Chuck Taylor All Star Lift 561676C 37 (6) 23 см Optical White (888755795, Замовлення №806 686 112

Купила кеди, але як виявилось, не підійшли за розміром. Поносила один день і відмили майже ідеально. Залишилось мінімально бруду на підошві. Звернулася до них із проханням повернути кошти або обміняти на інший розмір, проте отримала відмову.
Відповідь представника «Rozetka.ua»
Шановний Клієнт, обміну, або поверненню у термін до 14 днів підлягає лише новий товар, який не був у використанні та зберіг товарний вигляд. На жаль, в описаній Вами ситуації товар поверненню не підлягає. З Повагою, ROZETKA
ShereKhan не рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Хотів купити: SSD накопичувач XTG-200 128 GB (OCGSSD25S3T128G)

Ціна не відповідає заявленій на hotline.ua. Ще й за доставку в точку видачі Розетки необхідно додатково платити 35 гривень, щось останнім часом забагато "покращень" ...
Відповідь представника «Rozetka.ua»
Шановний Клієнт, актуальною є та ціна, що зазначена на офіційному сайті. Ціна на сторонніх ресурсах може оновлюватися не одразу. Вартість вказаного Вами товару, а саме https://hard.rozetka.com.ua/ocpc-ocgssd25s3t128g/p407905233, не змінювалась понад місяць, тому останнім часом розбіжностей за даною позицією бути не могло. Уточніть, будь ласка, за яким саме товаром ціна не відповідала заявленій на Hotline. З Повагою, ROZETKA
Александр Бабенко рекомендує цей магазин
7 квітня 2024

Купив: Універсальна підставка тримач для відеокарти JEYI iBrace-8, Замовлення №807 310 194

Олександр, вдячні Вам за відгук! З Повагою, ROZETKA