Veatix не рекомендує цей магазин
21 квітня 2024

Купив: Кресло для геймеров HATOR Arc Fabric Stone Gray (HTC-984), Замовлення №808771640

Vasiliy Viktuk рекомендує цей магазин
20 квітня 2024

Купив: Дошка для віджимань у наборі для спорту Платформа еспандери та фітнес резинки Поворотні упори 5 труб, Замовлення №792 183 566

Доставка вчасно, товар відповідає опису.
Василь, вдячні Вам за приємний відгук та високу оцінку. З Повагою, ROZETKA
Сергій не рекомендує цей магазин
20 квітня 2024

Хотів купити: Обмеження на моєму акаунті Rozetka

Відповідь представника «Rozetka.ua»
Сергію, як вже було озвучено службою підтримки - наразі є певні обмеження на оплату замовлення при отриманні товару. Обмеження діє автоматично, вплинути на ситуацію не маємо можливості. Якщо замовлення актуальне - будь ласка, скористайтеся доступними варіантами оплати. З Повагою, ROZETKA
lordwerneo рекомендує цей магазин
19 квітня 2024

Купив: Флеш пам\'ять USB SanDisk Ultra Dual Type-C 256GB USB 3.1 (SDDDC2-256G-G46), Замовлення №№ 808 185 998

Декілька дняв поспіль переносили дату відвантаження, але загалом доставка до відділення тривала лише 1 день.
Відповідь представника «Rozetka.ua»
Шановний Клієнт, вдячні Вам за приємний відгук та приносимо вибачення за затримку із відправленням. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб всі замовлення відправлялися вчасно та у заявлений строк, однак іноді можуть траплятися непередбачувані затримки. Робимо все можливе, щоб кількість таких випадків була мінімальною. З Повагою, ROZETKA
Blackjaw не рекомендує цей магазин

Купив: Акустична система Microlab M-880, Замовлення №796 651 098

Відповідь представника «Rozetka.ua»
Шановний Клієнт, шкодуємо, що співпраця з нашим магазином залишила неприємне враження. Діагностикою товару займається авторизований сервісний центр виробника, та саме сервісний центр повернув Ваш товар із висновком про те, що дефекту виявлено не було. Відповідно до законодавства України, з 2017 року наявність печатки або штампу не є обов’язковою умовою для надання сервісних послуг. Інформація про це, доступна у довідковому центрі, що на нашому сайті: https://help.rozetka.com.ua/p/72-shcho-robyty-yakshcho-v-taloni-vyrobnyka-vidsutnya-pechatka/ Додатково з Вами зв'язався наш менеджер, щоб запропонувати варіант розв'язання питання. З Повагою, ROZETKA
Иван рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Наповнювач для подушок Sonex SoftFill 500 г, чашка для чаю Ardesto Чашка Panda 350 мл (AR3420), Замовлення №808 236 020

Відповідь представника «Rozetka.ua»
Іване, вдячні Вам за приємний відгук та високу оцінку. Стосовно статусу - трапилося непорозуміння. Оскільки замовлення складалося із двох вантажних місць, після прибуття до відділення першого вантажного місця та отримання від перевізника статусу про те, що товар у відділенні - статус в особистому кабінеті змінився на "прибув до пункту видачі". Зі свого боку взяли це до уваги та покращимо цей функціонал у майбутньому. З Повагою, ROZETKA
Евгений Х не рекомендує цей магазин

Купив: INTERLUX ILFS-8228, Замовлення №808 499 369

Відповідь представника «Rozetka.ua»
Євгене, приносимо вибачення за завдані незручності. Ми публікуємо як позитивні, так і негативні відгуки. Іноді публікація може зайняти певний час, оскільки відгуки можуть проходити модерацію. Товар не був у продажу до моменту відправлення Вам та, ймовірно, надійшов у такому стані від представника виробника. Зі свого боку ми перевіримо залишки товару для запобіганню подібним ситуаціям у майбутньому, додатково з Вами зв'язався менеджер. З Повагою, ROZETKA
Довольно быстро перезвонили, извинились, прислали промокод на 200 грн в качестве извинения. Приятно удивлён. Спасибо.
18 квітня 2024 Відповісти
Федорченко Наталія рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Штатив RZTK Tripod Stand Black, Замовлення №808 115 888

Замечательный, грамотно организованный магазин, все четко и просто. Отдельная благодарность за бесплатную доставку.
Відповідь представника «Rozetka.ua»
Наталіє, щиро дякуємо за високу оцінку. Ми дуже раді, що Ви задоволені сервісом та радите нас іншим користувачам. З Повагою, ROZETKA
vlr_shldkv не рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Рушники паперові Диво Premio Grande XL 2-шарові 1 рулон 500 відривів Білі , Замовлення №№ 808 635 956

Відповідь представника «Rozetka.ua»
Шановний Клієнт, шкодуємо, що співпраця з нашим магазином залишила неприємне враження. Умови здійснення кур’єрської доставки опубліковані у довідковому центрі, на нашому сайті: https://help.rozetka.com.ua/p/35-yak-diye-kuryerska-dostavka/ Кур’єр заносить товар в офісні будівлі лише за наявності місця для паркування автомобіля і в супроводі отримувача. Стосовно очікування, ситуація сталася через те, що місце для паркування і вивантаження лише одне, і саме в цей момент кур'єр випускав іншу машину, щоб стати на це саме місце. З його слів ця вся процедура зайняла менше ніж 5 хв. Після паркування, згідно з умовами доставки, він узяв товар і заніс до офісу.  З Повагою, ROZETKA
Алиса Лукьянович не рекомендує цей магазин
15 квітня 2024

Хотів купити: Замовлення 808078156, Упаковка минеральной негазированной воды Acqua Panna 0.75 л х 15 бутылок (8000815024422)

К воде претензий нет, но доставка от Розетки удивила максимально. Был сделан заказ на 14 300 грн. и оплачена доставка в 582 грн. В день доставки курьер Розетки спросил есть ли кому выгрузить товар, чем очень меня удивил. Оказывается, что донести оплаченный заказ с оплаченной доставкой не входит в курьерские услуги Розетки. То есть доставка - это значит, приехать по адресу и кинуть товар возле машины, дальше, разбирайтесь сами. Спасибо, больше на этом сайте заказывать что-либо мне не хочется.
Відповідь представника «Rozetka.ua»
Алісо, шкодуємо, що співпраця з нашим магазином залишила неприємне враження, але підйом на поверх - це платна послуга. Оскільки на етапі замовлення її не було додано до замовлення - представник служби доставки озвучив вартість у момент доставки. Інформацію про це наведено у довідковому центрі, що на нашому сайті: https://help.rozetka.com.ua/p/35-yak-diye-kuryerska-dostavka/ З Повагою, ROZETKA
Перший етаж - це не підйом на поверх, це занос у будівлю, за якою було замовлено і оплачено адресну доставку. Мені потрібно було, щоб кур'єр зайшов у приміщення і поставив коробки там, а не кинув їх на вулиці. За це я і плачу доставку у 582 грн.
Вчора Відповісти