Ser Kor не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
9 квітня 2024

Купив: Acer Aspire 7 A715-76G-737K (NH.QN4EU.004) Charcoal Black / Intel Core i7-12650H / RAM 16 ГБ / SSD 1, Замовлення №№ 805 936 116 от 18 март

Відповідь представника «Rozetka.ua»
Шановний Клієнт, приносимо вибачення за незручності. Навіть найкращий товар може мати заводський дефект. Зауважимо, що обміну, або поверненню товару у строк до 14 днів підлягає лише новий товар, що не був у використанні та зберіг споживчі характеристики, які мав на момент покупки. Оскільки при поверненні було заявлено технічний недолік - ноутбук було передано для діагностики до авторизованого сервісного центру виробника. Після завершення діагностики - було здійснено повернення коштів. Строки сервісного обслуговування рахуються саме від дати повернення товару, що зафіксовано також і в акті прийому, який було видано у точці видачі. З представником служби підтримки який надав некоректну інформацію було проведено роботу. Зі свого боку ми також готові надати повторну послугу зі встановлення операційної системи без оплати. З Повагою, ROZETKA
ALEX рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Мобільний телефон Samsung Galaxy A24 6/128GB Dark Red (SM-A245FDRVSEK), Смартфон Samsung Galaxy A24 6/128GB Dark Red (SM-A245FDRV), Замовлення №№ 804 325 297

Купив в цьому магазині смартфон Samsung Galaxy A24 6/128GB Dark Red, купівлею задоволений!
Відповідь представника «Rozetka.ua»
Шановний Клієнт, вдячні за приємний відгук та високу оцінку. Дуже раді, що Ви рекомендуєте наш магазин іншим користувачам. З Повагою, ROZETKA
your senpai не рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Жіночі кеди високі Converse Chuck Taylor All Star Lift 561676C 37 (6) 23 см Optical White (888755795, Замовлення №806 686 112

Купила кеди, але як виявилось, не підійшли за розміром. Поносила один день і відмили майже ідеально. Залишилось мінімально бруду на підошві. Звернулася до них із проханням повернути кошти або обміняти на інший розмір, проте отримала відмову.
Відповідь представника «Rozetka.ua»
Шановний Клієнт, обміну, або поверненню у термін до 14 днів підлягає лише новий товар, який не був у використанні та зберіг товарний вигляд. На жаль, в описаній Вами ситуації товар поверненню не підлягає. З Повагою, ROZETKA
ShereKhan не рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Хотів купити: SSD накопичувач OCPC XTG-200 128 GB (OCGSSD25S3T128G)

Ціна не відповідає заявленій на hotline.ua. Ще й за доставку в точку видачі Розетки необхідно додатково платити 35 гривень, щось останнім часом забагато "покращень" ...
Відповідь представника «Rozetka.ua»
Шановний Клієнт, актуальною є та ціна, що зазначена на офіційному сайті. Ціна на сторонніх ресурсах може оновлюватися не одразу. Вартість вказаного Вами товару, а саме https://hard.rozetka.com.ua/ocpc-ocgssd25s3t128g/p407905233, не змінювалась понад місяць, тому останнім часом розбіжностей за даною позицією бути не могло. Уточніть, будь ласка, за яким саме товаром ціна не відповідала заявленій на Hotline. З Повагою, ROZETKA
Александр Бабенко рекомендує цей магазин
7 квітня 2024

Купив: Універсальна підставка тримач для відеокарти JEYI iBrace-8, Замовлення №807 310 194

Олександр, вдячні Вам за відгук! З Повагою, ROZETKA
Sergii рекомендує цей магазин
6 квітня 2024

Купив: Zezzio ZH-C400 V2, Блок живлення GameMax GX-650, Замовлення №801 674 891

купив БЖ та охлад, доставили в магаз швидко, самовивіз з магазину кальф, до поки безкоштовно
Сергію, дякуємо Вам за приємний відгук! З Повагою, ROZETKA
maxons не рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Хотів купити: Монітор Dell G2724D (210-BHTK)

Просто оставлю это здесь. Отношение к постоянным клиентам. Нарушение прав потребителя, отсутствие техподдержки. Отсутствие возможности оплата наличными, принимают заказ только при полной оплате на карту.
Відповідь представника «Rozetka.ua»
Шановний Клієнт, шкодуємо, що співпраця з нашим магазином залишила неприємне враження. Відповідь надана службою підтримки є остаточною. Наразі є певні обмеження на оплату замовлення при отриманні товару. Обмеження діє автоматично, вплинути на ситуацію не маємо можливості. Якщо замовлення актуальне - будь ласка, скористайтеся доступними варіантами оплати. З Повагою, ROZETKA
Voloshka не рекомендує цей магазин
2 квітня 2024

Хотів купити: бейсболка за 500 грн.

Виявляється, за самовивіз товару вартістю до 700 грн. потрібно доплачувати 35 грн. Як кажуть: "якщо вам десь не раді в дірявих шкарпетках, то і в цілих туди йти не варто."
Відповідь представника «Rozetka.ua»
Шановний Клієнт, шкодуємо, що співпраця з нашим магазином залишила неприємне враження. На даний момент доставка товарів із вартістю до 700 грн. є платною, з об'єктивних причин. Доставка замовлень на суму понад 700 грн лишається безкоштовною. З Повагою, ROZETKA
З об'єктивних причин, намагаюсь замовляти в інших магазинах тільки не у вас.
4 квітня 2024 Відповісти
Олекса Миколайович не рекомендує цей магазин
31 березня 2024

Хотів купити: Електровикрутка Intertool DT-0301

Не сподобалося: відповідність умов оплати

щоб замовити в магазині розетка та забрати там же товар треба клієнту сплатити доставку в магазин розетка. інші магазини за самовивіз з магазину гроші не вимагають!
Відповідь представника «Rozetka.ua»
Олекса, шкодуємо, що співпраця з нашим магазином залишила неприємне враження. Платно, на даний момент, є доставка замовлень із вартістю до 700 грн З Повагою, ROZETKA.
SergeyProud рекомендує цей магазин
30 березня 2024

Купив: Когтерез для кошек и собак Trixie для ухода за когтями 8 см (4011905023731), Замовлення №806668965

Всё пришло даже быстрее чем обещали. Света не было, но всё раб. Только теперь бесплатная доставка при условии покупки на 700грн. Это конечно не совсем удобно(( Ну а так всё супер. Спасибо)
Відповідь представника «Rozetka.ua»
Шановний Клієнт, вдячні Вам за приємний відгук та високу оцінку. З Повагою, ROZETKA