алексей шепель не рекомендує цей магазин
19 жовтня 2022

Купив: ИБП EAST 650VA/360W EA-650 Schuko (EA650.SH), Замовлення №748 442 472

Сподобалося: наявність

Відповідь представника «Rozetka.ua»
Олексію, шкодуємо, що співпраця з нашим магазином залишила неприємне враження, але замовлення було доставлене саме до тієї точки видачі, яку було обрано під час оформлення на сайті. Після оформлення на сайті його було підтверджено в автоматичному режимі та не вносилось жодних змін, відносно даних, що були вказані на сайті. Служба підтримки на цей час працює у форматі онлайн чату, зокрема у Телеграм-боті, де можна зв'язатися із оператором. Також ми завжди відповідаємо в особистих повідомленнях на наших офіційних сторінках у соціальних мережах. Станом на 25 жовтня було виконано повернення коштів. Чекайте, будь ласка, зарахування на карту, з якої було здійснено оплату. З Повагою, ROZETKA
В чат-боте Розетки нужно выбрать общение с оператором, а уже оператору задавать интересующие вопросы.
21 жовтня 2022 Відповісти
Дмитрий Шаульский не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
18 жовтня 2022

Хотів купити: Ванна акрилова BESCO Modern 120х70 (NAVARA03328/5908239684761), Замовлення №747 554 734

На 15-й день с момента заказа ванна, всё-таки, добралась до пункта самовывоза, откуда я её благополучно забрал. Магазин компенсировал мои неудобства скидкой в размере 200 грн.
21 жовтня 2022 Відповісти
Andrey.Z рекомендує цей магазин
17 жовтня 2022

Купив: ASUS ROG Strix G17 G713RM-KH006 (90NR08K4-M00310), Замовлення №745114597

Mykola 235 рекомендує цей магазин
17 жовтня 2022

Купив: Картридж газовий Champingaz cp v2, Замовлення №748352937

Покупка пройшла добре, після оформлення замовлення газові картриджі отримав на наступний день, доставка була безкоштовною у моє місто, оплатив під час отримання, задоволений))
Відповідь представника «Rozetka.ua»
Миколо, щиро вдячні Вам за високу оцінку, а також те, що рекомендуєте нас іншим користувачам. З Повагою, ROZETKA
Robert Ross не рекомендує цей магазин
16 жовтня 2022

Хотів купити: Газовий пальник BRS (BRS-10)

Погодився на доставку через 7 днів, але через 4(!) дні очікування несподівано(!) з'ясувалося, що товару немає в наявності. При цьому мені запропонували скасувати замовлення повністю (а замовляв я декілька товарів в одному замовенні), або купити щось непотрібне на вартість відсутнього товару. Раджу замовляти в магазинах, які цінують час клієнта.
Влад Некрасов не рекомендує цей магазин
16 жовтня 2022

Купив: Обігрівач тепловентилятор Domotec MS-5901 Компактний White, Замовлення №747 987 716

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

оформив 2 шт по 503грн/шт 1006грн і не відправили, спочатку казали взагалі немає а потім підносили ціну , обман клієнтів
Відповідь представника «Rozetka.ua»
Владиславе, шкодуємо, що співпраця з нашим магазином залишила неприємне враження. Продавцем товару за Вашим замовленням є магазин-партнер, що представлений на нашому торговельному майданчикові. Ми зафіксували звернення та передали його до відділу контролю якості. Чекайте, будь ласка, на зворотний зв'язок. З Повагою, Rozetka Маркетплейс
captainsash не рекомендує цей магазин
15 жовтня 2022

Купив: Чоловічі тактичні черевики Scooter NH P1492, Замовлення №746615392

Відповідь представника «Rozetka.ua»
Шановний Клієнт, приносимо вибачення за завдані незручності. Повернення коштів не відбулося вчасно через помилку з боку нашого персоналу. В понеділок, 17 жовтня кошти було повернено. З відповідальними менеджерами вже проведено роботу. З Повагою, ROZETKA
Егор рекомендує цей магазин
12 жовтня 2022

Купив: Xtrfy M4 RGB Wireless White (XG-M4-WL-WHITE)

быстрая доставка, в магазине приятные продавцы, удобная оплата частями на сайте много отзывов на товары, частые скидки.
Відповідь представника «Rozetka.ua»
Егор, вдячні Вам за приємний відгук та високу оцінку якості нашої роботи. З Повагою, ROZETKA
Ирина Мирошниченко не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
11 жовтня 2022

Купив: Цветные карандаши, Замовлення №747556190

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Очень задержали доставку заказа, неделю ждала, обратилась с службу поддержки, ответили ещё 3 дня подождать. Ещё и заказ нужно было оплачивать сразу. В жизни больше там нечего не закажу
Відповідь представника «Rozetka.ua»
Ірино, шкодуємо, що співпраця з нашим магазином залишила неприємне враження. Ми зафіксували звернення та передали його до відділу контролю якості. Чекайте, будь ласка, на зворотний зв'язок. З Повагою, Rozetka Маркетплейс
Шахматист не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
10 жовтня 2022

Купив: Простирадло на гумці Good-Dream Microfiber White Stripe 80х200

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, повернення товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, сервісна підтримка

Вдруге прислали не те що замовляв, в чеку все вірно...
Відповідь представника «Rozetka.ua»
Шановний Клієнт, приносимо вибачення за завдані незручності. Вам зателефонував наш менеджер, щоб пояснити ситуацію та запропонувати варіант розв'язання питання. З Повагою, ROZETKA