Valentina не рекомендує цей магазин
10 серпня 2021

Купив: Сандалі ортопедичні Ganter Ортопедические сандалии Gina, Ganter (1-20 0138)

Не сподобалося: наявність, видача товару на складі, повернення товару, сервісна підтримка

Лидия Копытько не рекомендує цей магазин
7 квітня 2021

Купив: Кроссовки ортопедические Bend Low LENA (1017724N), BIRKENSTOCK, Замовлення №33559

Сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

По заказу так и не перезвонили, по контактам не отвечают. Не тратьте свое время в ожидании заказа
Відповідь представника «Орто-Лайн»
Лідія, добрий день! Ваше замовлення ми бачимо, і починаючи з 29 березня кілька разів на день дзвонили Вам, на що є у нас підтвердження, при необхідності, скрин із системи телефонії. Декілько разів Ви скидали наш дзвінок, інші рази Ви не берете трубку. Можливо у номері помилка? Зателефонуйте, будь ласка нам, коли у Вас буде можливість, або напишіть коректний номер у вайбер ( вказано у нас на сайті)
Руслан 1 не рекомендує цей магазин
26 січня 2021

Купив: Индивидуальные ортопедические стельки

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, сервісна підтримка

Заказ не выполняется вовремя пишут производство всего 7 дней не готовы даже за 13 дней. Не приветливый персонал.я не рекомендую этот магазин
Юли Зеленько не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
15 вересня 2020

Купив: Замовлення №Шап00275846

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, повернення товару, сервісна підтримка

25 листопада 2019

Купив: Сандалии ортопедические подростковые Т-28, Ортекс Артикул: ORT-T28D, Замовлення №12305

Все прошло хорошо с заказом -последнюю пару привезли из харькова в Киев в магазин прошлой осенью -все в срок. единственное - не было коробки просто кулек, а так все в порядке. Сандалии проходили лето 2019- сезон и в порядке будут носится дальше!
tatyana_1 не рекомендує цей магазин
24 жовтня 2019

Купив: компрессионные колготы Pani Teresa Premium delicate CCL 1, Замовлення №в магазине

Добрый день. Цена колгот 791 грн - порвались при первом одевании . Купленные мной компрессионные колготы разорвались в месте соединения ластовицы и заднего шва при первом одевании. Колготы на объем бедер < 105 см, мой объем бедер 100 см - по размеру колготы соответствуют. Но в салоне мне отказали сделать обмен или возврат.
Andrey F не рекомендує цей магазин
30 вересня 2019

Хотів купити: Протипролежневий матрац ADL Pro air 200

товару немає в наявності
Лидия_Ост не рекомендує цей магазин
18 вересня 2019

Купив: Ботинки детские ортопедические

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, повернення товару

Не сподобалося: видача товару на складі

FAR рекомендує цей магазин
14 квітня 2019

Купив: матрас ADL Pro air 200, Замовлення №14187

Доставили быстро, описание и цена соответствуют.