Натали Ткаченко не рекомендує цей магазин
28 березня 2023

Купив: Ноутбук Acer Nitro 5 AN515-57 (NH.QEWEP.00G), Замовлення №6698

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Полтора года после полной оплаты ноутбука я его так и не получила. Денег, соответственно, тоже не вернули. Это фирма - обманка, рассчитанная на то, что киберполиция суммами до 40000 не хочет заниматься . Должна же быть какая-то отработанная процедура по блокированию подобных магазинов на всех интернет-площадках и через полную конфискацию имущества возмещать ущерб потерпевшим!!!
Доброго дня. Ви робили цивільний позов? Мені сказали по телефону із поліції що потрібно писати позов. Та судова справа яка буде завтра 13.06.2023 не вплине на компенсацію. Якщо що - пишіть мені на пошту makhlay.valentin@gmail.com
12 червня 2023 Відповісти
Сергей Сумец не рекомендує цей магазин
4 січня 2023

Купив: Aser nitro 5, Замовлення №6189

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Ни В КОЕМ СЛУЧАЕ НЕ приходите в этот магазин. Вы не получите товар и потеряете время и деньги
arabeska955 не рекомендує цей магазин
2 листопада 2022

Купив: ASUS FX706HCB (i5-11400H / 16 GB / 512 GB SSD / RTX 3050 / Win11 / 144 Hz), Замовлення №6807

Вже майже рік немає повернення коштів. Написали заяву до Головного управління Нацполіції, вищому керівництву. Справа вже давно в роботі, віримо в правоохороні органи.
15 червня 2023 Відповісти
Filin4eg не рекомендує цей магазин
20 жовтня 2022

Купив: Ноутбук ASUS TUF Gaming (FX506HEB-HN187), Замовлення №6583

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Ситуація така як у багатьох, зробив повну передоплату за ноутбук, ще в кінці серпня, обіцяли доставку впродовж 5 днів, на сьогодні 20.10.22 ні грошей ні ноута (ну ноут то вже і не потрібен). Бував декілька разів у них в офісі, обіцянки повернути гроші на завтра і так 2 місяці. Написав заяву в поліцію, але теж щось ну дуже допомагає. Ну далі мабуть в суд потрібно писати позов, але війна...
Судячи по переписці, то ви не в кінці серпня замовили, а ще в кінці липня.
23 жовтня 2022 Відповісти
Так, згоден, помилився з місяцем
23 жовтня 2022 Відповісти
Підкажіть, будь ласка, повернули вони вже кошти?
9 листопада 2022 Відповісти
МОНАХ ОТШЕЛЬНИК не рекомендує цей магазин
13 жовтня 2022

Купив: Lenovo Legion 5 Pro, Замовлення №4576

Якось вирішилось питання? Повернув він вам гроші?
13 квітня 2023 Відповісти
faa FAA не рекомендує цей магазин
11 жовтня 2022

Купив: Lenovo ноутбук, Замовлення №7266

06.08.2022 року здійснила переказ власних коштів на рахунок , оплата 100% за товар( ноутбук) , який так і неотримала. Була написана заява до поліції за ознаками шахрайства, відкрито кримінальну справу. обіцяли повернути кошти, але станом на сьогодні 11.10.2022 року кошти так і не віддали.
Пишіть заяву до поліції та дзвоніть до свого банку та банку, на який були відправлені кошти. Гарного дня вам
9 листопада 2022 Відповісти
Alexey Shumilovsky не рекомендує цей магазин
8 жовтня 2022

Купив: Lenovo Gaming 3-15, Замовлення №6517

23 вересня 2022

Купив: Ноутбук Lenovo IdeaPad 5 Pro 16IHU6

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Вернули свои деньги?
2 лютого 2023 Відповісти
Mikhailo K не рекомендує цей магазин
21 вересня 2022

Хотів купити: Ноутбук Lenovo IdeaPad 5 Pro 16IHU6

roman5000 не рекомендує цей магазин
19 вересня 2022

Купив: ноутбук Lenovo Legion 5, Замовлення №5497

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

Заказал ноутбук 27.05.22. Говорили - на следующей неделе будет - слышал я каждую неделю. 22.08.22 запросил возврат средств. Сегодня 19.09.22 - не возврата денег, не ноутбука не получил. Похоже только милиция и суд тут что-то может сделать. Поставьте ноутбук или верните деньги!!!! Не стоит тратить на этот магазин своё время
Это вы еще с мая ждете?? Это ужас просто. Вернули они вам к этому времени деньги или ноутбук?
28 жовтня 2022 Відповісти
Нет, деньги не вернули по состоянию на сегодня. Подал в суд, жду суда.
8 листопада 2022 Відповісти
Kamali_93 відповів на коментар roman5000
Есть какое-то положительное решение суда?
12 січня 2023 Відповісти