Andrew Khmarsky рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Рюкзак міський Giga / alpinegreen-navy (3821018 2322), Замовлення №674255

купую тут повари для туризму. замовляю зручно на сайті deuter-shop.com.ua товар переміщують на самовивіз зручно по Київу в центр на точку видачі iGalaxy - рекомендую у них покупки. часто товар іде з дрібними акційними подарунками.
Diykstra не рекомендує цей магазин
27 грудня 2022

Хотів купити: Рюкзак Deuter City Light 16л

Танюшка Резникова рекомендує цей магазин
9 березня 2021

Купив: Туристичний рюкзак-кенгуру Kid Comfort 2

Все отлично! Рюкзак пришел быстро и без проблем!
KamnevR рекомендує цей магазин
5 жовтня 2019

Купив: Рюкзак Deuter Giga Bike 28 л 3822018 4701, Замовлення №642981

Сподобалося: наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі

Очень доволен своей покупкой.
Гість рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
10 жовтня 2018

Купив: Спальний мішок-кокон Orbit -5° / left, silver-anthracite (37460-4140/1), Замовлення №183553

Спасибо
Mantikor рекомендує цей магазин
12 серпня 2018

Купив: Deuter Giga 28 л 3821018 7000, Замовлення №220499

Замовив рюкзак. Покупка пройшла як звичайно, без проблем. Наскільки я можу судити, товар оригінальний. З дрібних мінусів: на сайті висить плашка, що магазин є офіційним дилером Deuter, але на сайті Deuter підтвердження цьому немає. З першого відгуку з таким зауваженням пройшло 3 роки, нічого не змінилось.
Gvozdik Oleg рекомендує цей магазин
12 червня 2018

Купив: Рюкзак туристичний Futura 22 / black-titan, Замовлення №287432

Рюкзак добротный, правда ожидал, что он будет побольше. В остальном полность доволен.
Сергій Він рекомендує цей магазин
25 травня 2018

Хороший магазин, рекомендую
David Pavlyak рекомендує цей магазин
18 квітня 2018

Купив: Рюкзак міський Gogo / black-titan (3820016 7490), Замовлення №67195

Магазин працює дуже оперативно і якісно мене приємно здивувала швидкість доставки і сервіс. Ну і якість товару фірми Deuter як завжди на 5+
29 червня 2016

Купив: Спальний мішок-кокон Dream Lite 500 / titan-black (37071-4100/1), Замовлення №427

Не сподобалося: асортимент

Привезли спальник другой ростовки (на сайте заказывал regular, привезли long). Обратил внимание после получения. Возместить разницу отказались ссылаясь на то что на сайте перепутаны артикулы, и Long стоит дороже (на сайте было наоборот). Поменять спальник на тот который заказывал изначально отказались потому что "цены уже не актуальны" (изначально договорились решить вопрос после выходных, как результат - цены резко поменялись).
Відповідь представника «Deuter-shop.com.ua»
Вы делали заказ не в нашем интрнет-магазине! Отмените пожалуйста отзыв!