Dmytro Sokol не рекомендує цей магазин
28 листопада 2022

Купив: Защитный кейс petzl noctilight, Замовлення №3081

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Ярослав Крупко не рекомендує цей магазин
28 вересня 2022

Хотів купити: Victorinox Sentinel (0.8413.3)

Сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

В наличие нет - ожидать и... цена изменилась - не соответствует заявленной (при 1175 предложили 1450)
Jantly не рекомендує цей магазин
28 грудня 2021

Купив: Раскладной стул Pinguin Pocket Chair Артикул PNG 661.Black, Замовлення №2341

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Відповідь представника «8000.ua»
Добрый день! Приносим свои извинения за причиненные неудобства. Сайт обновляется несколько раз в неделю. В связи с этим, может случится так, что наличие какого-то товара не актуально. Мы стараемся оперативно исправлять такие ошибки. Надеемся, что в дальнейшем, у Вас будут только позитивные впечатления о нашем магазине.
Денис Бєльцов не рекомендує цей магазин
19 жовтня 2021

Хотів купити: Victorinox Minichamp

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення

заказал по телефону почти три недели назад, было обещано что. отправят 7-8го октября. Ничего не потправили, я почти забыл по заказ. позвонил уточнить, оператор сказал что у них заказ числится как выполнен, что он разберётся и обязательно перезвонит. Прошла ещё неделя)
Відповідь представника «8000.ua»
Добрый день! Из-за ошибки нашего менеджера, Ваш заказ попал в статус "Выполненных". Приносим свои извинения за причиненные неудобства.
А что случилось когда я перезванивал и мне пообещали разобраться и перезвонить? А потом звонил и меня просто сбросили и не перезвонили? Похоже это не ошибка а подход к работе.
21 жовтня 2021 Відповісти
Андрей рекомендує цей магазин
18 червня 2021

Купив: Tramp Lite Fly 2, Ручна садова пила Xtract SW84 123840 (1001620), Замовлення №1981

Nalsasha рекомендує цей магазин
30 квітня 2020

Купив: Складаний ніж Magnum Iron Cross (01RY921)

polycom76 не рекомендує цей магазин
12 березня 2020

Хотів купити: Lifesystems

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину

07/03 робив замовлення товарів Lifesystems. 9-го перетелефонували, сказали відправлять 10-го у вівторок. У вівторок передзвонили, що нема однієї позиції, поміняли на іншу. Не відправили ні у вівторок, ні у середу. Від замовлення відмовився, оскільки потрібно було на певну дату. Комунікація з приводу замовлень бажає кращого, рекомендувати магазин не можу. Такими темпами можна самому з`їздити до Києва, скупитися і додому, буде швидше.
Відповідь представника «8000.ua»
Доброго дня! 09/03 ми не працювали. Замовлення, здійсненні в святкові дні, ми почали обробляти 10/03. Терміновість відправки замовлення не обговорювалася. Через виробничі труднощі ми не змогли відвантажити замовлені Вами товари 10-го та 11-го числа й щиро перепрошуємо Вас за затримку.
anbendas не рекомендує цей магазин
5 серпня 2019

Хотів купити: Каска Black Diamond Half Dome Helmet (BD620206)

Сподобалося: наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail

Ціна на сайті не відповідає ціні, вказаній на Хотлайн На Хотлайн ціна вказана 941 гривню, на сайті компанії 1254 та 1567 гривень (в залежності від розміру) Менеджер повідомив, що не розуміє в чому проблема
fileur не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
13 вересня 2017

Хотів купити: Термокружка SM-YAF48GA, Замовлення №198

Сподобалося: замовлення через корзину

после заказа даже не перезвонили. акция "подпишись на новости и получи 5%" ничего не дало. пришлось купить в другом магазине.
Відповідь представника «8000.ua»
Добрый день! Прошу прощения за причиненные неудобства. Мы стараемся полностью исключить подобные ситуации, но, к сожалению, периодически такое происходит. К ответственному за ваш заказ менеджеру будут применены штрафные санкции. Если мы можем как-то помочь испорченное настроение и потерянное время - дайте знать, пожалуйста. Готовы предоставить скидку на любой товар или бесплатную товара.
Jyllia рекомендує цей магазин
5 серпня 2017

Купив: Ліхтар налобний HP25R

Магазин понравился, сработали четко и оперативно. Заказ пришел очень быстро. Большое спасибо консультантам, всегда на связи и ответят на все ваши вопросы. Магазин однозначно рекомендую!