Олександр Павліченко рекомендує цей магазин
15 серпня 2023

maxelid рекомендує цей магазин
11 серпня 2023

Купив: Акційний комплект. Starlink KIT v2 + Ethernet адаптер, Замовлення №07082302

Дуже позитивні співробітники в цьому онлайн магазині. Рекомендую. Покупка пройшла успішно. Товар доставили швидко, допомогли настроїти, а також завжди на зв'язку. Дуже радий, що звернувся саме до Вас. Бажаю Вам розвитку та багато клієнтів. Дякую.
IgorBB не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
6 червня 2023

Хотів купити: Іригатор Waterpik WP-660 Aquarius

AndriiMilky рекомендує цей магазин
27 грудня 2022

Купив: Електронна книга з підсвічуванням Amazon Kindle Paperwhite 11th Gen. 8GB Black, Замовлення №221379

Боялся покупать в магазине, так как отзывов было мало, но всё-таки решился. Быстро связались, отправил оплату. Книгой не нарадуюсь :) Пользуюсь чуть больше 10 дней, пока всё хорошо! Магазин рекомендую
RDS рекомендує цей магазин
28 листопада 2022

Хотів купити: Электронная книга Amazon Kindle Paperwhite 10th Gen. 8GB, Замовлення №221343

Продавець підклується про своїх покупців!
XenaVoin рекомендує цей магазин
25 вересня 2022

Купив: Електронная книга Amazon Kindle Paperwhite 10th 8gb, Замовлення №221205

Дякую вам за вашу працю! Книга прийшла — нова, потрібного кольору, добре запакована, гарантійний талон на місці! Ціна приємна та актуальна!
motrik рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
8 вересня 2022

Хотів купити: Amazon Kindle Paperwhite 10th Gen. 8GB Plum

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Ціна та строк гарантії на сайті продавця не відповідає тому, що вказано на hotline. Через декілька днів магазин відреагував на мій відгук і привів у відповідність ціни на hotline і в себе на сайті! РЕКОМЕНДУЮ
Maria Medushevska рекомендує цей магазин
16 червня 2022

Купив: Електронная книга Amazon Kindle Paperwhite 11th 8gb, Замовлення №2261

Представники магазину дуже швидко зв'язалися, відповіли на всі питання і оперативно відправили. Книжка була добре запакована, все на високому рівні!
Anton Shkuro рекомендує цей магазин
14 квітня 2022

Купив: Електронная книга Amazon Kindle Paperwhite 11th 8gb, Замовлення №22771

Дуже задоволений магазином. У них прекрасні ціни, якісний сервіс і все на висоті. Придбав електронну книгу Kindle і не можу натішитись. Хлопцям респект і процвітання.
Свет Очей Твоих рекомендує цей магазин
31 січня 2022

Купив: Електронна книга з підсвічуванням Amazon Kindle Paperwhite 10th Gen. 8GB Black, Замовлення №22723

Все здорово, качеством товара доволен, а так же скоростью доставки!