Адреналина не рекомендує цей магазин
2 грудня 2023

Хотів купити: Рушникосушарка Navin Arabesque 480х800 (12-123033-4880)

товар отсутствует .... зачем вы даете ложную информацию .....
Представник магазину «Santehico»
Дякуємо за відгук! На даний товар був великий попит і нажаль ми невчасно вказали що товару не було в наявності. Натомість Вам пропонувались аналогічні моделі. Наголошуємо! Товар що ви обрали буде в наявності, як тільки виробик виготовить її.
AnnaDM рекомендує цей магазин
22 листопада 2023

Купив: Змішувач для раковини Imprese Grafiky ZMK041807010, Замовлення №7203

Дуже задоволена покупкою! Купую вже не перший раз в цьому магазині і завжди все ідеально) Починаючи від ціни, якості товару, закінчуючи менеджерами та підходом до клієнта. Однозначно рекомендую)
Представник магазину «Santehico»
Дякуємо за відгук! Раді Вам допомогти.
Ivan Mar111 рекомендує цей магазин
17 листопада 2023

Купив: Унітаз підвісний з функцією біде Imprese Tomik c06809303 з сидінням Soft Close, Замовлення №7202

В даному магазині придбав унітаз з функцією біде. Все супер, замовляв доставку по Києву, отримав швидко, хлопці з доставки навіть допомогли підняти в квартиру. Менеджер детально та гарно провів консультацію, надав гарні знижки, аж до не очікуваних) Тож я буду і надалі замовляти в них! В мене ремонт тільки починається)) Рекомендую!
Представник магазину «Santehico»
Дякуємо за відгук! Раді Вам допомогти.
4 грудня 2023 Відповісти
feodan не рекомендує цей магазин
28 серпня 2023

Купив: Lidz Trapezium (CRM) D38/25 500x1000 P8, Замовлення №4/13-07-2022 17:19:33

Придбав 2 рушникосушарки в цьому магазині з гарантійним терміном 10 років за 8800 грн. Менже ніж за рік обидві почали пропускати воду. Здав по гарантіі в запропонований сервіс. Сервіс визнав проблему, але замість 8800 грн мені компенсували 6000 грн. Менеджер Ангеліна, попри законам України, зазначила що це компенсація. Буду збирати документи та передавати адвокату.
Відповідь представника «Santehico»
Доброго дня. Ваше питання вирішене, кошти повернуті в повному обсязі 8800 грн. Приносимо вибачення за тимчасові незручності спричинені відсутністю товару на заміну від прямого постачальника. Сервісні питання з такими моментами, це завжди не проста задача. Але не зважаючи на це, ми повернули всю суму.
Ярослава рекомендує цей магазин
22 серпня 2023

Купив: Акрилова ванна Devit Comfort 18080123 180х80 см, Комплекти інсталяцій з унітазом Geberit 458.103.00.1+115.119.DW.1+KR-0530-RW, Сифон для ванни Ravak 570 Click Clack Чорний X01746, Замовлення №4881

Дуже дякую менеджеру Володимиру за консультацію та уважність при підборі сантехніки для нас. Запропоновані позиції сподобались, обрали саме те чого хотіли. Приємно мати справу! Рекомендую магазин!
Відповідь представника «Santehico»
Добрий день. Дякуємо за ваш відгук. Вдалого дня та позитивного настрою! Раді будемо працювати для вас надалі.
Влад Яма не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
1 липня 2023

Хотів купити: Умивальник Rea Greta 55 (U8536)

Товара нет в наличии. Попросил убрать с площадки, все равно не сделали. Не следят за сайтом
Відповідь представника «Santehico»
Добрий день. Вибачте, але на даний умивальник саме на сайті вказана інформація що його немає в наявності.
Виталий Андреев не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
2 червня 2023

Купив: Система інсталяції для підвісного унітазу Geberit Duofix 458.126.00.1 і клавішею Delta50 хром глянсо, Замовлення №2835

Boxa не рекомендує цей магазин
31 травня 2023

Хотів купити: Умивальник Villeroy&Boch Artis 41986101

при замовленні ціна виявилась майже на 30% вище за вказану
Відповідь представника «Santehico»
Добрий день. Вибачте за незручності. Ціна справді нещодавно змінилась після закінчення акції від виробника. На разі ціни вирівняні і ми готові запропонувати вам даний умивальник по мінімальній ціні. Гарного настрою та вдалого дня!
iunknown не рекомендує цей магазин
30 березня 2023

Хотів купити: Біде Catalano Colori 1BSF54NE

Відповідь представника «Santehico»
Добрий день. Дякуємо за ваш відгук, він допоміг виявити на сайті не актуальну позицію і виправити помилку. Тепер сайт став актуальнішим завдяки вам. Вдалого дня та чудового настрою!
2335563 не рекомендує цей магазин
23 січня 2023

Хотів купити: Поличка EGER 555-37 подвійна, Полка для ванної кімнати (подвійна) Eger 555-37

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Відсутній товар і місяць тому і зараз. Проте, інфо про відсутність не зазначають, а оновлюють ціну і вказують як наявний
Відповідь представника «Santehico»
Добрий день. Приносимо вибачення за дезінформацію. Позиція виключена із списку відображення на сайті. Залишалась до цього у зв'язку з технічними причинами зв'язаними з товарним фідом від постачальника в якому не вказувалась наявність. Дякуємо вам за відгук. Він допоміг виправити помилку і зробити сайт кращим. Вдалого дня!