Zenuk1406 рекомендує цей магазин
16 березня 2024

Купив: Накопичувач HDD SATA 500GB Toshiba P300 7200rpm 64MB (HDWD105UZSVA), Замовлення №Замовлення #27227

Накопичувач HDD SATA 500GB Toshiba P300 7200rpm 64MB (HDWD105UZSVA) Покупкою задоволений. Рекомендую цей магазин. Зеновій.
jokeey рекомендує цей магазин
12 листопада 2023

Купив: Кол-во Цена за ед. Сумма LED фонарь налобный (аккумулятор Li-ion 3.7V 1450мАч ) с сенсором Тесла СИ, Замовлення №26737

Oleksii Opatskyi не рекомендує цей магазин
9 листопада 2023

Хотів купити: Телевізор 2E 2E-43A06L

Просто невірна ціна виставлена в магазині
Zorina Raenok не рекомендує цей магазин
8 вересня 2023

Купив: Сітка + ріжучий блок Braun Series 5/6 53B, Замовлення №26437

Gudimenko не рекомендує цей магазин
29 липня 2023

Хотів купити: Телевізор Hisense 55E7HQ

В день замовлення товар був по наявності. Звісто на наступний день ніхто не передзвонив. Набрав сам, а мені повідомили таку інформацію "Так ми вам листа на пошту направили, що вашого товару нема по наявності." Ну таке собі. Ще й дзвонити їм треба, щоб діщнатися чи є товар чи нема. А тут на хотлайні наявність ще висить у них. Замовив телевізор у інших.
Виктор Лещишин рекомендує цей магазин
28 липня 2023

Купив: Кронштейн Vinga TM20-2251 Телевізор ERGO 32GFS6500 , Замовлення №25838

Вячеслав Давыдов рекомендує цей магазин
8 липня 2023

Купив: Машинка для стрижки Moser 1400-0278, Замовлення №23856

Покупал в SIBOOS машинку для стрижки. Цена была отличная, забирал машинку самовывозом, немного пришлось поискать их,так-как это моя первая покупка в их магазине. Товаром доволен и обслуживанием данного магазина. Спасибо!
Юлия Тимченко рекомендує цей магазин
21 квітня 2023

Купив: Смартфон ZTE Blade V40 6/128GB Green, Замовлення №25328

Sergiy372 рекомендує цей магазин
21 квітня 2023

Купив: IP камера Ezviz CS-C1C (1080P, H.265), Замовлення №25288

Все дуже добре. Задоволений магазином Siboos. Дякую.
Віктор Рохманюк рекомендує цей магазин
2 грудня 2022

Купив: Патчкорд

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати