EleanorGT500 не рекомендує цей магазин
20 травня 2023

Хотів купити: сухий корм Premium Sensitive Lamb and Rice 15 кг 170845/6642

Ціна не відповідає заявленій!
Відповідь представника «ЗООоптимум»
Вітаю, EleanorGT500! Дякую за ваш відгук. Розумію, що ви були здивовані, коли побачили, що ціна товару не відповідала заявленій. Дозвольте пояснити ситуацію. На сайті Хотлайн дійсно вказана ціна, яка є доступною для наших користувачів. Оскільки на цей товар ми надаємо автоматичну знижку у розмірі 10% при спробі покупки товару через кошик. Цю інформацію можна знайти на сторінці товару, а саме на червоній кнопці, яка розташована одразу під ціною. Тому, якщо ви би намагалися придбати товар, ціна для вас автоматично була б перерахована з вказаною знижкою. Ми робимо все можливе, щоб зробити наші ціни доступними та прозорими для наших клієнтів. Я сподіваюся, що це пояснення розвіяло ваші сумніви. Якщо у вас ще є питання або потрібна додаткова допомога, будь ласка, повідомте мене. Завжди готовий допомогти вам. У той, конкретний момент часу, коли ви заходили на сторінку товару, діяла ще й додаткова знижка 5%. Яку ми також надамо вам при майбутньому замовленні. З повагою, ЗооОптимум
Fruit Punch Samurai рекомендує цей магазин
7 липня 2022

Купив: Starter mousse, Замовлення №70302

Замовляла 3.07, прийшло через день. Дуже тактовний продавець та якісно упакований товар! Рекомендую! Песики задоволені
Светлана Кайдаш рекомендує цей магазин
28 червня 2022

Купив: Royal canin British shorthair 4 кг

Дуже добросовісний продавець. Сподобалось як швидко відреагував на замовлення і відправив товар. Ще й смаколик поклав нашому улюбленцю! Дякуємо.
FYD BYB рекомендує цей магазин

Сподобалося: оформлення замовлення, асортимент

Pavlik.1231 рекомендує цей магазин
11 грудня 2020

Купив: Корм для кота, Замовлення №XWMMEXSVR

Все четко: среда вечер онлайн заказ, четверг - звонок, оплата, отправка. Пятница - забрал корм, кот доволен:)
Kirill Osadchuk не рекомендує цей магазин
8 грудня 2020

Хотів купити: RENAL SELECT CANINE 10 кг, Замовлення №QAZNXPNMT

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Не сподобалося: наявність, асортимент

Відповідь представника «ЗООоптимум»
Очень жаль, что с вашим заказом сложилась такая ситуация. Сожалею, что вам приходится искать корм любимцу по всем магазинам из-за неразумного поведения нашего правительства, которое заблокировало поставки кормов, в том числе и отечественным компаниям. Однако несправедливо писать, что деньги в никуда. На сайте магазина и на сайте Hotline используется механизм блокирования средств, деньги с карты не перечисляются магазину сразу. Поэтому в случае проблем платежи быстро возвращаются на баланс карты
Alla Bekesha рекомендує цей магазин
29 листопада 2020

Купив: сухий корм Ageing +12 2 кг (2561020), Замовлення №120558

Гарна, чітка робота! 5/5
Дарья Мирошниченко рекомендує цей магазин
26 листопада 2020

Купив: сухий корм Bengal Adult 2 кг (4370020), Замовлення №120295

Все хорошо. Заказываю второй раз, быстрая отправка)
K54lab рекомендує цей магазин
26 жовтня 2020

Купив: сухий корм Queen 34 4 кг (2570040), Замовлення №117392

Очень оперативно отправили, через два дня забрал заказ. Рекомендую данный магазин.