Zahar 0101 рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: Смартфон Motorola Edge 40 Neo 12/256GB Black Beauty (PAYH0006), Замовлення №7191

Гарний магазин. Замовляв телефон Motorola Edge 40 Neo. Подобається телефон. Замовлення прийшло швидко, доставка супер. Ціна в порівнянні з іншими магазинами теж хороша.
Соловей Андрей рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Смартфон Motorola Edge 40 Pro 12/256GB Interstellar Black (PAWE0002), Замовлення №7226

Купив телефон, замовлення прислали у зазначений термін. Сподобалася ціна саме у цього продавця. Мінусів немає. Тут все супер!
Kira Relli рекомендує цей магазин
22 березня 2024

Купив: Відеоняня Samsung Wisenet BabyView Eco SEW-3048WN, Замовлення №7144

Ціна на сайті вірна, у наявності товар був. Хороша якість товару. Продавець зорієнтував мене в моделях і порадив найкраще! Дякую!
Дарин Артур рекомендує цей магазин
12 березня 2024

Купив: Смартфон Motorola G72 8/256GB Meteorite Grey (PAVG0018), Замовлення №7108

Придбав телефон. Дуже сподобався підхід продавця, мені допомогли підібрати модель під мій запит. Відправили швидко, затримок не було зі сторони продавця. Телефон працює чудово, я залишився задоволений!
Иванченко Лев рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: Смартфон Motorola Moto G84 12/256GB Midnight Blue (PAYM0011), Замовлення №7104

Дуже задоволені обслуговуванням, продавці-консультанти професіонали у підборі товару!
Марич Глеб рекомендує цей магазин
29 лютого 2024

Купив: Смартфон Motorola Edge 30 Ultra 12/256GB Interstellar Black, Замовлення №7085

Швидка доставка, привітний консультант все пояснив і швидко оформив)) Товар якісний. Жодних претензій. Дякую! Рекомендую до співпраці!
Марьяна Симонова рекомендує цей магазин
27 лютого 2024

Купив: Смарт-годинник Motorola Moto Watch 70 Phantom Black, Замовлення №7076

Коректні заявлені ціни, товар в наявності, доставка вчасно. Рекомендую цей магазин.
Король Димитрис рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: Смарт-годинник Motorola Moto Watch 100 Glacier Silver, Замовлення №7056

Обслуговування магазину, ціна, якість товару - всім задоволений. Дякую за оперативну доставку. Годинник класний.
Баринов Саша рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Купив: Смартфон Motorola Edge 30 Neo 8/128GB Black Onyx, Замовлення №7014

Рекомендую магазин, ціни та якість товару співпадають як заявлено на сайті, консультують по всім питанням. Товаром задоволений, брав на подарунок, пакування гарне, відразу видно що не підробка.
КовалевАлекс рекомендує цей магазин
31 січня 2024

Купив: Смартфон Motorola G200 8/128GB Stellar Blue (PASH0025RS), Замовлення №6979

Магазин з якісним сервісом, хорошим асортиментом, демократичною ціновою політикою, швидкою доставкою та компетентним, ввічливим персоналом. Рекомендую!