Вадим рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Смартфон Google Pixel 7a 8/128GB Charcoal, Замовлення №1094325

Відповідь представника «MTA.UA»
Вадим, вдячні за рекомендацію! Приємного користування! Повертайтесь за аксесуарами до смартфону :)
Сергій рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Смартфон OnePlus Ace 3 16/512GB Black, Замовлення №1092240

хто буде тут купляти oneplus - китайці тут прошиті на oxygen який оновлюється по повітрю. Перехідник з китайської вилки поклали, за що + в карму. Магаз вибрав бо тут є нормальна оплата картою і 12 міс гарантія.
Відповідь представника «MTA.UA»
Сергій, дякуємо Вам за відгук! Приємно, що залишились задоволені покупкою! Будемо раді новим зверненням від Вас!
Ard3nto рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Marshall Motif II A.N.C. Black (1006450), Замовлення №1089309

Магазин - супер. Чудова, справді розуміюча підтримка (вперше за довгий час побачив таку круту підтримку): була потреба змінити модель навушників після замовлення - зробили все швидко, доплатив різницю між моделями та все швиденько мені відправили :) Інтеграція з телеграм ботом теж дуже сподобалась, також сподобалось що всі замовлення турботливо спаковані і постійно є якісь бонуси)
Відповідь представника «MTA.UA»
Дякуємо що поділились враженнями! Раді що Ви задоволені нашим сервісом! Приємного користування. Заходьте частіше!
Сергей рекомендує цей магазин
7 квітня 2024

Купив: Смартфон Google Pixel 7 Pro 12/128GB Obsidian, Замовлення №86429

Замовлявв смартфон. По телефону консультувала приємна та ввічлива дівчина. Відправили в Київ на наступний день новою поштою. Отримав, перевірив на пошті. Чек на місці. Поки все добре. Сервіс на високому рівні.
Відповідь представника «MTA.UA»
Сергій, дякуємо за відгук! Приємно що Ви так високо оцінюєте наш сервіс. Заходьте частіше!
Бодя Зорiн рекомендує цей магазин
2 квітня 2024

Купив: Мультипортовий адаптер Baseus Metal Gleam Series 7-in-1 Multifunctional Type-C HUB Gray (WKWG020113), Замовлення №1084188

Топовый магазин. Цена и так самая низкая так они еще и положили к заказу скреч купон в котором скидка 100грн на покупку от 1к. Всем доволен, буду заказывать дальше.
Відповідь представника «MTA.UA»
Богдан, дякуємо що поділились враженнями! Раді що Ви задоволені. Будемо чекати на нові візити!
Виталий Александрович рекомендує цей магазин
28 березня 2024

Купив: Квадрокоптер (дрон) DJI Mavic 3 (CP. MA 00000447 02), Квадрокоптер DJI Mavic 3 (CP.MA.00000447.02), Замовлення №№1042229621

Не в первый раз совершаю покупку в данном магазине, сервис, качество товара и лояльное отношение к волонтёрам и ВСУ - всегда радует :) Руководство магазина как и сами продавцы очень хорошее Рекомендую магазин
Відповідь представника «MTA.UA»
Віталій, дякуємо Вам за довіру та рекомендації! Цінуємо наших постійних гостей. Будемо раді наближати перемогу разом з Вами і надалі!
Ольга Хохун рекомендує цей магазин
19 березня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Logitech G435 LIGHTSPEED Black (981-001050), Замовлення №468379

Відповідь представника «MTA.UA»
Ольго, дякуємо за відгук! Раді Вашим новим зверненням :)
Gold Stand не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
16 березня 2024

Купив: ГЕЙМПАД SONY PLAYSTATION 5 DUAL SENSE , Замовлення №1070808

Відповідь представника «MTA.UA»
Дякуємо, що знайшли час та детально описали ситуацію. Прикро, що склалось таке враження від покупок. Передаємо інформацію на відділ контролю якості для дослідження ситуації. Наш менеджер до Вас зателефонує.
livemotion рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Marshall Major IV Brown (1006127), Замовлення №1049798

Задоволений роботою магазину і навушниками
Відповідь представника «MTA.UA»
Дякуємо Вам за відгук! Приємно, що залишились задоволені покупкою! Будемо раді новим зверненням від Вас!
Artur Khutak рекомендує цей магазин
9 березня 2024

Купив: Комплект клавіатура та миша Logitech MK850 Performance (920-008232, 920-008226) Black, Замовлення №1060322

Ціни приємні, швидка підтримка та доставка, навіть у вихідні.
Відповідь представника «MTA.UA»
Артур, дякуємо за відгук! Для Вас тільки так і працюємо. Заходьте частіше!