Виталий Александрович рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Квадрокоптер (дрон) DJI Mavic 3 (CP. MA 00000447 02), Квадрокоптер Mavic 3 (CP.MA.00000447.02), Замовлення №№1042229621

Не в первый раз совершаю покупку в данном магазине, сервис, качество товара и лояльное отношение к волонтёрам и ВСУ - всегда радует :) Руководство магазина как и сами продавцы очень хорошее Рекомендую магазин
Відповідь представника «MTA.UA»
Віталій, дякуємо Вам за довіру та рекомендації! Цінуємо наших постійних гостей. Будемо раді наближати перемогу разом з Вами і надалі!
Roman не рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Купив: Планшет iPad Pro 11 2022 Wi-Fi 128GB Space Gray (MNXD3), Замовлення №2018

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Відповідь представника «MTA.UA»
Роман, дякуємо що залишили відгук! Прикро що у Вас склалось таке враження від звернення. Передаємо інформацію на відділ контролю якості для дослідження ситуації. Наш менеджер Вам зателефонує та повідомить результат.
Ольга Хохун рекомендує цей магазин
19 березня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном G435 LIGHTSPEED Black (981-001050), Замовлення №468379

Відповідь представника «MTA.UA»
Ольго, дякуємо за відгук! Раді Вашим новим зверненням :)
Gold Stand не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
16 березня 2024

Купив: ГЕЙМПАД SONY PLAYSTATION 5 DUAL SENSE , Замовлення №1070808

Відповідь представника «MTA.UA»
Дякуємо, що знайшли час та детально описали ситуацію. Прикро, що склалось таке враження від покупок. Передаємо інформацію на відділ контролю якості для дослідження ситуації. Наш менеджер до Вас зателефонує.
livemotion рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Major IV Brown (1006127), Замовлення №1049798

Задоволений роботою магазину і навушниками
Відповідь представника «MTA.UA»
Дякуємо Вам за відгук! Приємно, що залишились задоволені покупкою! Будемо раді новим зверненням від Вас!
Artur Khutak рекомендує цей магазин
9 березня 2024

Купив: Комплект клавіатура та миша Logitech MK850 Performance (920-008232, 920-008226) Black, Замовлення №1060322

Ціни приємні, швидка підтримка та доставка, навіть у вихідні.
Відповідь представника «MTA.UA»
Артур, дякуємо за відгук! Для Вас тільки так і працюємо. Заходьте частіше!
KsenyaP рекомендує цей магазин
9 березня 2024

Купив: Ноутбук LOQ 15IRH8 (82XV0013US), Замовлення №1068210

Все пройшло добре. Ціна актуально була. Відправили тоді, коли було сказано. Характеристики відповідають. Все ок
Відповідь представника «MTA.UA»
Дякуємо Вам за відгук! Приємного користування обновкою. Будемо раді новим візитам!
Max не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
6 березня 2024

Купив: Ноутбук HP 17-cn3024ua Natural Silver, Замовлення №1063264

Відповідь представника «MTA.UA»
Дякуємо, що знайшли час та детально описали ситуацію. Передаємо інформацію на відділ контролю якості для дослідження ситуації. Наш менеджер Вам зателефонує та повідомить результат.
Магазин сконтактувався зі мною та запропонував альтернативу ноутбуку, який я замовляв. Ціна на альтернативний варіант була вища, але мені продали його за аналогічною ціною тому, що я замовляв з самого початку. При цьому на ноутбуці не було ОС (на оригінальному варіанті вона була передвстановлена) - тому ОС також встановили за кошт магазину. В цілому видно, що магазин клієнтоорієнтований. Тепер щодо персоналу. Менеджер Лідія відписувала мені і вранці, і вдень, і пізно ввечері (о 10, 12, 21 годинах одного і того ж самого дня). Я дуже сподіваюсь, що МТА.ЮА цінує таку самовіддачу своїх працівників та оплачує їм овертайми по підвищеній ставці. Якщо ні, то потрібно починати це робити, адже складається враження, що ваш менеджер дійсно дуже зацікавлений у розвитку вашого магазину. Підсумовуючи, я однознанчно повернусь в МТА.ЮА з наступними покупками, але буду все ретельно перевіряти)
20 березня 2024 Відповісти
Представник магазину «MTA.UA» відповів на коментар Max
Максим, це чудово, що Ви оцінили наші старання та мою працю! Ви зробили гарний вибір, нехай користування ноутбуком буде приємним та зручним :) Дякую за спілкування, рада знайомству!
20 березня 2024 Відповісти
Saylew рекомендує цей магазин
29 лютого 2024

Купив: СМАРТФОН XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO 6/128GB INTERSTELLAR GRAY, Замовлення №№425509

Купив СМАРТФОН XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO 6/128GB INTERSTELLAR GRAY та ще поставили захисне скло за додаткову плату.
Відповідь представника «MTA.UA»
Дякуємо за відгук! Раді, що задоволені покупкою. Чекаємо на нові звернення :)
Alina_alina21 рекомендує цей магазин
28 лютого 2024

Купив: Ноутбук TUF Gaming F15 FX507ZC4 (FX507ZC4-HN018), Замовлення №105610

Дякую вам!! Магазин працює на високому рівні. Товар отримала вчасно, характеристики відповідають, менеджери ввічливі та відповіли на всі питання. Покупкою задоволена і рекомендую мта!
Відповідь представника «MTA.UA»
Аліна, дякуємо Вам за довіру та рекомендації! Цінуємо наших постійних гостей. Будемо раді новим візитам!