Olga13.13 рекомендує цей магазин
11 лютого 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 8/256GB Onyx Gray, Замовлення №74593

Шукала смарт годинник на подарунок. Продавці в магазині добре проконсультували, допомогли з вибором і підказали де поблизу можу гарно запакувати. Всім рекомендую!
Відповідь представника «MTA.UA»
Ольга, дякуємо за коментар! Раді, що Вам сподобалось, ми стараємось! Приємного користування!
Dmitrii Getman не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
7 лютого 2024

Купив: Ноутбук MSI Stealth 15 A13VF-038US Black (STEALTH1513038), Замовлення №1045716

Відповідь представника «MTA.UA»
Дмитро, дякуємо Вам за відгук. Прикро, що залишилось таке враження від покупки. Зателефонували до Вас, щоб повідомити, що відправка затримується та передали замовлення в понеділок, як домовлялися. Перевіримо чому отримали товар у такому стані. На сайті вказано, що ноутбук без операційної системи. Гарантія надається 12 місяців він нашого магазину, тому за потреби можна звернутися в наш сервісний центр. Передаємо інформацію на відділ контролю якості для дослідження ситуації. Наш менеджер Вам зателефонує та повідомить результат.
1. "На сайті вказано, що ноутбук без операційної системи". - Это как? Если на официальном сайте говорят, что данный ноутбук поставляется только с Windows 11, а главное (!) на коробке ноутбука указана Windows 11??? Что указанно на вашем сайте - сильного значения не имеет. С ноутбуком проводились какие-то манипуляции, и это факт. 2." Гарантія надається 12 місяців" - отлично звучит. А когда я вам отправлю этот ноутбук по гарантии, в котором (до меня) сорванная резьба на шурупах (все шурупы повреждены), отсутствует гаранийная наклейка (остались следы клея от гарантийного стикера на корпусе ноутбука), вы всё равно его возьмете по гарантии? Или "откзаз по гарантии, потому как устройство разбиралось"? Извините.
9 лютого 2024 Відповісти
Указывайте, что товар был в использовании. (возврат) Указывайте, что товар после ремонта в сервином центре. .. Делайте актуальный ценник товара. Я заказал его за 41к грн, при том, что в других магазинах он новый был около 43-44к грн. Но я доверял mta. Сказано было - товар с витрины. Окей. Но это не товар с витрины. Это товар "с витрины" с порванными документами от MSI, с беспорядочно валяющимися проводами и блок питания, со следами эксплуатации + с следами разборки ноутбука, и без предуставленного ПО. Звонками в магазин и в сервисный центр магазина - я понял, что они "понятия не имеют о чём речь". Сами отвечайте на вопрос - Что это за товар и какова его стоимость.. *Был готов забрать товар с почты, если бы мне честно сказали что с ним. Но ничего не вязалось. Зачем разбирать новый товар - никто так и не смогу аргументировать. Представитель магазина. Вы будете отрицать, что на ноутубе должна быть Windows 11 Home US? Или она таинственным образом исчезла?
Представник магазину «MTA.UA»
Дмитро, дякуємо за коментарі. Вже спілкувались з Вами і повідомляли, що повернутий ноутбук та його стан перевіримо після отримання. Як і домовлялись, наш менеджер повідомить Вас про результат. Наявність Windows від виробника ми не заперечуємо та вказали, що в описі на сайті цього уціненого ноутбука зазначається, що він без ОС.
Qbneo рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Купив: СМАРТ-ГОДИННИК APPLE WATCH SERIES 3 GPS, 42MM SPACE GRAY ALUMINIUM CASE WITH BLAC (MTF32GK/A), Замовлення №1032062104

Відправили навіть швидше ніж очікувалось. Все як було обумовленно, навіть поклеїли скло. Дуже вдячний все чудово
Відповідь представника «MTA.UA»
Дякуємо Вам за відгук! Працюємо оперативно та якісно для наших клієнтів! Замовляйте ще!
Володимир не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
1 лютого 2024

Купив: Смартфон Google Pixel 8 8/128GB Obsidian, Замовлення №1044046

Відповідь представника «MTA.UA»
Володимир, дякуємо за відгук! Шкода що довелося зіткнутися з подібною ситуацією. Після переміщення товару між нашими складами проводимо огляд, щоб переконатися в цілості та наявності товару в коробці, тому він відкритий. Перевіримо процес поклейки. На плівку надається гарантія, переклеїмо для Вас протягом вказаного терміну. Розберемось детальніше чому так вийшло та наш менеджер надасть зворотний зв'язок.
Оперативно подзвонили і запропонували заміну. Наступного тижня відпишу що з того вийшло
2 лютого 2024 Відповісти
Представник магазину «MTA.UA» відповів на коментар Володимир
Дякуємо за зворотний зв'язок! Раді, що Ви оцінили оперативність нашої роботи. До зустрічі!
2 лютого 2024 Відповісти
Телефон замінили на інший. Цього разу упаковка була закрита. Також безкоштовно переклеїли плівку і дали ще чохол в подаруночок! Сервісом повністю задоволений, дякую команді МТА!
8 лютого 2024 Відповісти
Ростислав рекомендує цей магазин
1 лютого 2024

Купив: Смарт-годинник Apple Watch Series 7 GPS 45mm PRODUCT RED Aluminum Case With PRODUCT RED Sport Band (MKN93), Замовлення №1032067854

Чудовий магазин. Годинник придбав без проблем. Отримав годинник наступного дня після замовлення.
Відповідь представника «MTA.UA»
Ростислав, дякуємо за зворотний зв'язок! Приємно, що обрали нас. Нехай покупка приносить радість!
Андрій Федишин не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
22 січня 2024

Купив: Бездротові навушники OnePlus Buds Pro Matte Black, Замовлення №822588

Придбав навушники в магазині мта, час від часу один з навушників падає в глибокий розряд, двічі навушники були в їхньому сервісному центрі, ніби все виправлялися, но не на довго, нічого не помогло, магазин не рекомендую
Відповідь представника «MTA.UA»
Андрій, дякуємо за відгук! Прикро що зіткнулись з такою ситуацією. Передаємо інформацію на відділ контролю якості для дослідження ситуації. Наш менеджер Вам зателефонує та повідомить результат.
Ситуація вирішина, несправні навушники списали, на їх вартість видали промокод, замовив уже нові навушники.
24 січня 2024 Відповісти
Представник магазину «MTA.UA» відповів на коментар Андрій Федишин
Дякуємо за можливість вирішити ситуацію. До нових зустрічей!
24 січня 2024 Відповісти
Александр Тарасович рекомендує цей магазин

Купив: МИШКА LOGITECH G502 X PLUS WHITE, Замовлення №1021504

Все супер. Доверяю магазину. Платил онлайн.
Відповідь представника «MTA.UA»
Олександр, дякуємо що поділились враженнями! Приємного Вам користування обновкою. Чекаємо на нові візити!
Гнатовский Никита не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці

Купив: Ноутбук Lenovo Legion Pro 5 16ARX8 (82WM0084RM), Замовлення №1032034683

Відповідь представника «MTA.UA»
Микита, дякуємо що залишили відгук! Прикро, що зіткнулись з подібною ситуацією. Перепрошуємо за незручності. Товар відправляли новий, зі складу. Перевіримо чому коробка надійшла у такому стані. Передаємо інформацію на відділ контролю якості для дослідження ситуації. Наш менеджер Вам зателефонує та повідомить результат.
Сергей Коломеец рекомендує цей магазин
4 січня 2024

Купив: Накладні навушники Sennheiser Momentum 4 Black (509266), Навушники з мікрофоном Sennheiser MOMENTUM 4 Wireless Black (509266), Замовлення №1021888

Відповідь представника «MTA.UA»
Сергій, дякуємо за відгук! Приємного користування покупкою!
Liubomyr Hrytsiv рекомендує цей магазин
4 січня 2024

Купив: Автомобільний компрессор (електричний) Baseus Energy Pump Mega Series Dual Cylinder Wireless Inflator CRNL060001, Замовлення №1027250

Гарний магазин, швидко відправляють
Відповідь представника «MTA.UA»
Любомир, дякуємо за відгук! Раді що Ви оцінили оперативність нашої роботи. Заходьте ще!