Anton “HyPNOTIQ” Nemchenko рекомендує цей магазин
3 січня 2024

Купив: Навушники TWS Sony LinkBuds S Blue (WFLS900NL.CE7), Замовлення №1025572

Все добре, товар був доставлений швидко та без проблем. Виникла ситуація з невеликою невідповідністю товару, але підтримка швидко і оперативно вирішила проблему.
Відповідь представника «MTA.UA»
Антон, дякуємо за відгук! Приємно, що відмітили якість та оперативність нашого сервісу. Будемо раді новим візитам!
Кіт Квіт рекомендує цей магазин
31 грудня 2023

Купив: Навушники TWS Sony WH-CH520 Beige (WHCH520C.CE7), Замовлення №1050505875

Рекомендую
Відповідь представника «MTA.UA»
Дякуємо Вам за відгук! Цінуємо Вашу довіру та рекомендації! Будемо раді новим зверненням від Вас!
tJump рекомендує цей магазин
30 грудня 2023

Купив: Стаціонарний медіаплеєр Apple TV 4K 2022 Wi-Fi + Ethernet 128 GB (MN893), Замовлення №1010850

Відповідь представника «MTA.UA»
Дякуємо за довіру та рекомендацію! Заходьте частіше!
Kostiantyn не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
23 грудня 2023

Купив: Смарт-годинник Fitbit Versa 3 Pink Clay/Soft Gold Aluminum (FB511GLPK), Замовлення №1014186

Відповідь представника «MTA.UA»
Костянтин, дякуємо за відгук. Шкода, що склалось таке враження про покупку. Надаємо нові товари. Перевіримо інформацію щодо упакування. Менеджер відділу контролю якості Вам зателефонує та повідомить результат.
остапко рекомендує цей магазин
23 грудня 2023

Купив: Навушники TWS Marshall Major IV Black (1005773), Замовлення № № 1011305

Відповідь представника «MTA.UA»
Остап, дякуємо Вам за відгук! Приємно, що залишились задоволені покупкою! Будемо раді новим зверненням від Вас!
Евгений Чернов не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
22 грудня 2023

Хотів купити: Абонентська відеопанель NeoLight OMEGA+ HD WF

По кнопці КУПИТИ в цьому магазині пропонується ВІДЕОДОМОФОН NEOLIGHT OMEGA + HD WHITE замість ВІДЕОДОМОФОН NEOLIGHT OMEGA + HD WF. Будьте уважні! Окрім значної різниці у вартості повністю відсутній звязок з мобільним додатком. Придбав пару місяців тому і вимушений був повертати, бо не очікував що на сайт переадресує на іншу модель. Службі підтримці розповів про некоректне посилання, але, як бачимо, нічого не змінилося.
Відповідь представника «MTA.UA»
Євгеній, дякуємо що залишили відгук! Прикро, що у Вас склалось таке враження. На нашому сайті зазначається актуальна інформація щодо моделі. Передаємо інформацію на відділ контролю якості для дослідження ситуації. Наш менеджер Вам зателефонує.
Менеджер пообіцяв, що все виправили і десь за тиждень інформація оновиться. Поки що "авансом" ставлю вирішення проблеми.
23 грудня 2023 Відповісти
Представник магазину «MTA.UA» відповів на коментар Евгений Чернов
Дякуємо за розуміння та можливість ставати кращими для Вас!
23 грудня 2023 Відповісти
Mankurt рекомендує цей магазин
19 грудня 2023

Купив: Автомобільний пилосос Baseus CarVacuum Cleaner A3 Tarnish (CRXCQA3-0A), Замовлення №1009518

Відповідь представника «MTA.UA»
Дякуємо вам за відгук! Приємного користування обновкою. Будемо раді новим зверненням!
Олег Волошин не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
4 грудня 2023

Купив: Apple Watch SE 2 , Смарт-годинник Apple Watch SE 2 GPS 40mm Starlight Aluminum Case with Starlight Sport Band (MNJP3), Замовлення №1001859

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Купив Apple Watch SE 2, та коли мені зателефонували сказали що є годинник "розпакований" який можуть відправити завтра чи є новий, який треба чекати 4 дні. Я вибрав новий, але мені перетелефонували через 3 години і сказали що нові закінчилися і можуть або повернути грощі протягом 3х днів або надіслати "розпакований".
Відповідь представника «MTA.UA»
Олег, дякуємо що залишили відгук! Прикро що у Вас склалось таке враження. Передаємо інформацію на відділ контролю якості для дослідження ситуації. Наш менеджер Вам зателефонує та повідомить результат.
Дякую за турботу!
4 грудня 2023 Відповісти
Представник магазину «MTA.UA» відповів на коментар Олег Волошин
Дякуємо Вам за зворотний зв'язок! Будемо раді новим зверненням!
4 грудня 2023 Відповісти
Віталій Яценко рекомендує цей магазин
2 грудня 2023

Купив: Навушники TWS HyperX Cloud Alpha (HX-HSCA-RD/4P5L1AM), Замовлення №994815

Двічі купляв ці навушники в МТА – двічі залишився задоволений. Як навушниками, так і сервісом. Вислали швидко, приїхало те що треба.
Відповідь представника «MTA.UA»
Віталій, вдячні що залишили відгук! Приємно, що обрираєте нас. Нехай покупка приносить радість!
5 Діана Нестеренко рекомендує цей магазин
2 грудня 2023

Купив: Накладні навушники Hoco W40 Mighty Black, Замовлення №№20450818268712

Навушники прийшли цілими , відправили вчасно перед цим подзвонили та перевірили правильність замовляння. Магазин та товар рекомендую
Відповідь представника «MTA.UA»
Діана, дякуємо за відгук! Радіємо, що у Вас лишились такі позитивні враження від співпраці. Приємного користування!