Olga рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Електронна книга з підсвічуванням Universe, Замовлення №20-10348574

Дуже задоволена работою магазину!!!
Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо за високу оцінку Брейн.
Юрій Мартинюк рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Usb флеш накопичувач Mibrand 32gb hawk silver 2.0, Geek 15,6 Black (26084), Замовлення №10347024

Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо, що позитивно оцінили наш магазин.
Viktor Bevz рекомендує цей магазин
23 січня 2024

Купив: Acer V227QE3biv 21.5 , Замовлення №20-10348447

В неділю ввечері замовив товар, у вівторок в першій половині дня забрав. Дякую за професійність персоналу!!!
Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо за високу оцінку Brain. Намагаємося якнайшвидше виконувати замовлення.
Valentyn Kavunnyk рекомендує цей магазин
23 січня 2024

Купив: Веб-камера W8 with Tripod, Замовлення №20-10349725

Раніше, я ніколи не звертав уваги на рекомендації магазину для товару. Але цього разу довірився рекомендаціям, і не шкодую. Магазин ще ніколи не підводив. Дякую команді brain
ddz рекомендує цей магазин
22 січня 2024

Купив: Акумулятори, Клавіатури, Колонки, Маршрутізатор, Миш, Модем, Монітор, Ноутбук, Замовлення №20-10347120

Давно користуюсь послугами цього магазину. Зауважень, на сьогодні, не маю.
Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо за позитивну оцінку нашого магазину. Сподіваємося й надалі забезпечувати тільки гарні емоції від покупок в Брейн.
Олена Соловйова не рекомендує цей магазин

Хотів купити: картридж Сanon 725

Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Вибачте за тривалість вирішення питання. На жаль через технічну помилку ваше звернення було позначене як виконане. Очікуйте надходження коштів протягом 1-3 днів. Термін повернення коштів залежить від режиму роботи банку клієнта. Ми не залишимо без уваги причини допущеної ситуації. Прагнемо поліпшувати наше обслуговування. Шкода за всі завдані незручності.
Дмирий рекомендує цей магазин

Купив: Мишка Vinga MSG-868, Замовлення №20-10344532

Удобно, компьютерная периферия практически вся из этого магазина, рекомендую.
Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо за позитивний відгук і вибір Брейн для покупок.
Iakov Jashko рекомендує цей магазин
20 січня 2024

Купив: Сумка для ноутбука Grand-X, Замовлення №71-04442358

Часто купую в цьому магазині, результатами завжди задоволений.
Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо за позитивний відгук і довіру до Брейн. Раді будемо бачити вас знову в нашому магазині.
Станислав Валяев рекомендує цей магазин
20 січня 2024

Купив: Корпус Gamdias ARGUS E5 (4712960136472) U0694633, Замовлення №20-10339695

Реально удобно выбрал, через день с магазина с бесплатной доставкой забрал. Хотя товар как мне показалось не лично с их склада. РЕКОМЕНДУЮ это 10я покупка. Поражает Огромный ассортимент, гарантия и своевременная доставка в магазин товара.
Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо за розгорнутий відгук про досвід покупок у нашому магазині. Раді високій оцінці нашого асортименту, процесу виконання замовлення й доставки. Сподіваємося, покупка буде вас тільки радувати.
HAS рекомендує цей магазин
18 січня 2024

Купив: Кабель KD00AS1203, Замовлення №10013124

Покупал кабель HDMI , но он оказался не рабочим (заводской брак), вернули деньги после диагностики без проблем. Внешний вид неприлично тонкий, тоньше чем кабель этого производителя который покупал лет 5 назад. Решил выбрать другой.
Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо за позитивну оцінку нашого магазину. Намагаємося вирішувати сервісні звернення в найкоротші терміни. Бажаємо надалі тільки вдалих покупок.