Влад Іванов рекомендує цей магазин
1 лютого 2024

Купив: Перехідник HDMI M to VGA F (без додаткових кабелей) ST-Lab (U-990 Pro BTC) U0641698, Замовлення №20-10374567

Все влаштовує. Товар якісний.
Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо, що позитивно оцінили наш магазин.
dimache не рекомендує цей магазин
31 січня 2024

Купив: Мережева карта Cablexpert A-CM-LAN-01, Замовлення №20-9698121

Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Шкода за описане. Ми розуміємо цінність часу наших покупців, але у вашому випадку питання не могло було вирішене співробітником магазину одразу по зверненню "на місці". Дії магазину визначаються за висновком сервісного центру, в тому числі, зважаючи, що товар був наданий без упаковки, документів, після 9 місяців користування в неробочому стані. Озвучений термін очікування є максимальним з урахуванням графіку відправки товару, перебування товару у сервісному центрі на діагностиці, ремонті, повернення до магазину. Сподіваємося на розуміння. Бажаємо швидшого вирішення всіх питань.
1) Документы есть в личном кабинете покупателя магазина,что и было предоставлено сотруднику сервиса. 2) Упаковка данного товара это маленький пластиковый пакетик, зачем его хранить и где это указано? 3) к чему претензия про 9 месяцев, если гарантийный срок 12 месяцев? 4) Вы ни как не ответили на хамство приёмщика сервисного центра,или это норма в общении с клиентами?
2 лютого 2024 Відповісти
Вадим Макар рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: Кулер до процесора Gamemax GAMMA 300 Rainbow, Замовлення №20-10295934

Регулярно купую комп'ютерні складові та вншу периферію в магазині Brain Завжди все добре: швидко, відповідно до угоди,.. Менеджери/оператори - молодці (відмінне корегування, ввічливі, ерудовані, лаконічні) Дякую команді Brain - РЕКОМЕНДУЮ..)
Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо за позитивний вичерпний відгук і високу оцінку нашого магазину. Бажаємо завжди вдалих покупок у Brain.
TimurT рекомендує цей магазин
29 січня 2024

Купив: Корпус Vinga Black Widow, Замовлення №20-10347584

Качественный годный магазин, всё прошло как и должно было. В будущем обязательно буду рассматривать их как предпочтительного продавца.
Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо за позитивну оцінку нашого магазину. Прагнемо забезпечувати найкращі враження від покупок.
Сергій Остапенко рекомендує цей магазин
29 січня 2024

Купив: Модуль пам\'яті для ноутбука SoDIMM DDR4 16GB 2666 MHz Fury Impact Kingston Fury (ex.HyperX) (KF426S, Термопаста Arctic MX-6 2g (ACTCP00079A), Замовлення №20-10329937

Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо за позитивну оцінку Brain.
Hawkey Jet рекомендує цей магазин
28 січня 2024

Купив: Мікрохвильова піч Samsung MS23T5018AP/UA, Замовлення №20-10349300

Замовив мікрохвильовку через доставку кур'єром нова пошта. Оператор підтвердив її наявність у постачальника, вже через декілька днів вона приїхала.
Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо за вичерпний позитивний відгук про досвід замовлення у нашому магазині. Сподіваємося, покупка буде вас тільки радувати.
Yury Lobanov рекомендує цей магазин
28 січня 2024

Купив: Кишеня зовнішня Dynamode 2.5\' SATA HDD/SSD USB 3.0 Black (DM-CAD-25317), Замовлення №20-10358988

Все было на высоком уровне. Минимум времени, результат тот, что ожидал. Я все доволен.
Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо, що високо оцінили наш магазин. Раді будемо бачити вас знову в Брейн.
Olga рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Електронна книга з підсвічуванням AirBook Universe, Замовлення №20-10348574

Дуже задоволена работою магазину!!!
Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо за високу оцінку Брейн.
Юрій Мартинюк рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Usb флеш накопичувач Mibrand 32gb hawk silver 2.0, Defender Geek 15,6 Black (26084), Замовлення №10347024

Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо, що позитивно оцінили наш магазин.
Viktor Bevz рекомендує цей магазин
23 січня 2024

Купив: Acer V227QE3biv 21.5 , Замовлення №20-10348447

В неділю ввечері замовив товар, у вівторок в першій половині дня забрав. Дякую за професійність персоналу!!!
Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо за високу оцінку Brain. Намагаємося якнайшвидше виконувати замовлення.